Prof. Dr. Semih Halezeroglu, İstanbul, Göğüs Cerrahisi

Prof. Dr. Semih Halezeroglu

Göğüs Cerrahisi - İstanbul

Akciğer Kanseri, Plevral Mezotelyoma, Kist Hidatik

Randevu Al 0 (850) 811 88 19

Doktorun Adresi

Büyükdere Cad. No: 40 34457  Sarıyer, İstanbul
Acıbadem Maslak Hastanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Semih Halezeroglu Hakkında

Semih Halezeroglu Kimdir?

Prof. Dr. Semih Halezeroğlu, 26 Ocak 1965 tarihinde doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1987 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Heybeliada Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Hastanesi'nde tamamlayarak 1992 yılında Göğüs Cerrahisi Uzmanı olmuştur. 2001 yılında Doçent, 2008 yılında ise Profesör ünvanını almıştır.

2003-2005 yılları arasında Amerikan Hastanesi Göğüs Cerrahisi Bölüm Başkanlığı, 2003-2008 yılları arasında Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimlik ve Göğüs Cerrahisi Klinik Şefliği, 2008-2009 yılları arasında İstanbul Bilim Üniveristesi Tıp Fakültesi Göğüs Cerrahisi Anabilim Dalı Başkanlığı'nde görev yapmış olan Prof. Dr. Semih Halezeroğlu, mesleki çalışmalarına şu an İstanbul Acıbadem Maslak Hastanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • Heybeliada Sanatoryumu Göğüs Hastalıkları Hastanesi

Yabancı Diller

 • İngilizce

İlgilendiği Hastalıklar

 • Akciğer Kanseri
 • Plevral Mezotelyoma
 • Kist Hidatik
 • Bronşektazi
 • Akciğerde Kitle

Tedaviler

 • Mediastinoskopi
 • Timektomi
 • Mediastinal tümör rezeksiyonu
 • Akciğer ve plevra biyopsisi
 • Akciğer cerrahisi

Fotoğraflar

Hobiler

 • Motosiklet

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 88 19

Doktor Yorumları

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

an..r

Çok iyi bir doktor ve herkese cevap vermeye çalışıyor çok memmunuz ve seviyoruz hocamızı sağlıklı günler dilerim 16-11-2019

l..turk

Mükemmel bir hekim 14-02-2016

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Semih Halezeroglu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

 • Annem akciğer ameliyatı olacak çok korkuyor

  Annem 70 yaşında. sağ akciğerde alt lob segmentte 14 mm boyutunda(suv max 4.7) ve sol akciğer apekste 11 mm boytnda (suv max2.6)artmış fdg tutulumu gösteren nodüller izlendi.sonuçta bu nodüller in metastaz ile uyumlu olduğu gözlendi yazıyor.11 yıl önce rahim ve yumurtalıkları alındı işın aldı bi şik... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Semih Halezeroglu

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Akciğer kanseri

  Selamın aleyküm hocam dedem 4.evre kansere yakalandı 25-30 günde hıçkırık yoluyla hızlıca yayıldı hiç kanser belirtisi göstermemişti akciğerde başlayıp beyine böbrek üstü yağlara sıçramış beyine işın tedavisine başlandı akciğerdeki ve böbrek üstü yağlardaki tümörü kesin olarak nasıl tedavi ettirebil... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Semih Halezeroglu

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Semih Halezeroglu ile nasıl iletişime geçerim?
Prof. Dr. Semih Halezeroglu ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 88 19

Prof. Dr. Semih Halezeroglu için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. Semih Halezeroglu için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Prof. Dr. Semih Halezeroglu için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Prof. Dr. Semih Halezeroglu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Semih Halezeroglu Acıbadem Maslak Hastanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Prof. Dr. Semih Halezeroglu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Semih Halezeroglu Göğüs Cerrahisi, uzmanıdır. Mediastinoskopi, Timektomi, Mediastinal tümör rezeksiyonu, Akciğer ve plevra biyopsisi, Akciğer cerrahisi, Video torakoskopik cerrahi (vats), Akciğer Kanseri, Hiperhidrozis (Aşırı terleme), Anterior mediastinotomi, Göğüs duvarı tümörleri alanlarında hizmet veriyor ve Akciğer Kanseri, Plevral Mezotelyoma, Kist Hidatik, Bronşektazi, Akciğerde Kitle hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Prof. Dr. Semih Halezeroglu için muayene ücreti nedir?
Prof. Dr. Semih Halezeroglu muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Semih Halezeroglu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Prof. Dr. Semih Halezeroglu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. Semih Halezeroglu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.