Prof. Dr. Semih Ayanoğlu

Ortopedi ve Travmatoloji - İstanbul
5.0

Çocuk Ortopedisi, Ayak Bileği Kırıkları, Genel Ortopedi Ve Travmalar

“Ailemizden biri gibi, çok ilgili tesekkür ederim Semih bey🙏” Devamı

Prof. Dr. Semih Ayanoğlu

Doç. Dr. Semih Ayanoğlu, Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başlamış olduğu lisans eğitimini başarı ile tamamlayarak Tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Bezm-i Alem Valide Sultan Vakıf Gureba Eğitim Araştırma Hastanesi'nde tamamlayıp Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı olmuştur.

Doç. Dr. Semih Ayanoğlu, İstanbul'da bulunan Medipol Mega Üniversite Hastanesi'nde hastalarına hizmet vermektedir.

Meşrutiyet Mahallesi Rumeli Caddesi Villa İş Hanı A Blok No:6 Kat:2 Kısım 9 Şişli/İstanbul
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Menisküs alımı Diz bağı yaralanmaları Aproskopik cerrahi Acl yırtığı Artrosentez (eklem içi sıvı aspirasyonu) Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Doç. Dr. Semih Ayanoğlu, Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başlamış olduğu lisans eğitimini başarı ile tamamlayarak Tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Bezm-i Alem Valide Sultan Vakıf Gureba Eğitim Araştırma Hastanesi'nde tamamlayıp Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı olmuştur. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

MARMARA ÜNIVERSITESI

Uzmanlık Aldığı Kurum

Bezmi Alem Valide Sultan Vakıf Gureba Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 01.2003
Deneyim: 20 Yıl

Yabancı Dil

İngilizce, Türkçe

İlgi Alanları

Çocuk Ortopedisi Ayak Bileği Kırıkları Genel Ortopedi Ve Travmalar Ayak Bileği Kıkırdak Lezyonları Kronik Sinovit Devamı

Deneyimler

İstanbul Altınbaş Üniversitesi (2021 - Devam ediyor)
Altınbaş Üniversitesi Medical Park Bahçelievler Hastanesi (2021 - 2022)
İstanbul Medipol Üniversitesi Tıp Fakültesi (2016 - 2021)
İstanbul Okmeydanı Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (2013 - 2016)
Acıbadem Ataşehir Cerrahi Tıp Merkezi (2011 - 2013)
İstanbul Ayak ve Ayak Bileği Tedavi Merkezi (2007 - 2013)
İstanbul Bezmi Alem Valide Sultan Vakıf Gureba Eğitim ve Araştırma Hastanesi (2003 - 2008)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 73 15

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
SS
Sel*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
11 ay önce

Ailemizden biri gibi, çok ilgili tesekkür ederim Semih bey🙏

MG
Maş*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

2016dan beri oğlumun tedavisini sürdürüyor. Çok memnunuz. Uyguladıkları yöntemler ve tavsiyeleri çok iyi sonuç verdi.

em
Eyl*** M***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Medical Park Hastaneler Grubunda muayene olduğum kıymetli doktor Semih Ayanoğlu'na, yaşadığım ortopedik problem sebebiyle yaptığı muayene, paylaştığı bilgiler ve isabetli yönlendirmelerinden dolayı teşekkür ederim. Bir hekim olarak etik değerlere duyduğu hassasiyet ve hastasına gösterdiği saygı, özen dolu tavırları ile örnek bir hekimdir. Ortopedi konusunda iyi hekim arayışında olan her hastaya tavsiye ederim.

..
...*** .***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Kendisi şuan da Medikalpark Bahçelievler Hastanesinde görev yapıyor. 9 yaşındaki kızımın 5 yaşından bu yana ayak tabanından kaynaklanan taban düşmesi yada bir diğer adı ile düz tabanlık problemini cerrahisiz, sadece egzersiz ve tabanlık ile tedavi etti. Kızımın şikayetleri %90 oranında azaldı, her geçen günde daha iyiye gidiyor. Bir çok doktor ve hastaneye gitmemize rağmen tedaviyi Semih Bey'de bulduk. Şiddetler tavsiye ederim.

YD
Yük*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Semih bey için ilk söylemek istediğim, kendisi anlatılmaz, yaşanır. Kızım 17 yaşında. 7-8 senedir her iki ayağında Halluks Valgus hastalığından muzdaripti. Son dönemde ağrıları çok şiddetlenmişti. Bir başka Ortopedi doktoru arkadaşıma konuyu açtığımda, o bile bana hiç düşünmeden Semih beye gitmemizi tavsiye etti. Daha ilk muayenede kendisinin çocuğumuza bir baba gibi yaklaşımı, eşime ve bana tüm yaşanacak süreci detaylı bir şekilde anlatması bizi çok etkiledi. 25.01.2021'de kızımın her iki ayağından ameliyatını yine kendisi gibi muhteşem ekibi ile birlikte gerçekleştirdi. Daha ameliyatın üzerinden 3 gün geçti ve kızımın ayaklarında ağrı bile kalmadı. Şahsi fikrim, kendisi alanında, bu ülkenin yetiştirdiği en önemli hekimlerimizden biridir. Saygılarımla, Yüksel DEMİR

Nur*** Ş***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

25.07.2020 Her iki ayaktan aynı gün hallugsvalgus ameliyatı oldum.Hoca'ma çok teşekkür ederim hiç ağrı sancı çekmedim çok başarılı bir operasyon oldu çok memnun kaldım niye şimdiye kadar olmamışım çok pişmanım boşuna o kadar acı çekmişim ameliyatta bile o kadar acı çekmedim hiç ağrısız acısız bir süreç geçirdim. Semih Hoca'ya gösterdiği hassasiyet ,ilgi ve alakaya sonsuz teşekkürler. Benim gibi ayağında başparmak çıkıntısı olup ayağını ayakkabıya sığdıramayan sürekli ağrı sorunu olan tüm hastalara tavsiye ediyorum kesinlikle doğru hekim tekrar tekrar teşekkürler.

OO
Okt*** O***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

Kendisi şu an itibariyle Bağcılar'daki Medipol Üniversite Hastanesi'nde görev yapıyor. 77 yaşındaki annemin diz kapağındaki sorun nedeniyle kendisini ziyaret ettik. Semih beyi daha önce tanımadığım için sadece Doçent olduğu, iyi bir tıp fakültesinden mezun olduğu ve daha önce eğitim ve araştırma hastanesinde çalışmış olması nedeniyle yeterli bilgi ve deneyime sahip olacağını düşünerek seçmiştim. Kendisi ile tanıştığımda bu seçimimin ne kadar doğru olduğunu anladım. Annemin diz kapağındaki sorunu ve bunun için neler yapılabileceğini çok net aktararak karar almamızı çok kolaylaştırdı. Bilgi ve deneyimin yanısıra Semih beyin son derece güler yüzlü olması ve her yaştan insan ile son derece sıcak iletişim kurabiliyor olması da en az bilgi ve tecrübesi kadar önemli.. Buna karşın Medipol için aynı şeyleri söyleyemeyeceğim. Tıpkı bir devlet hastanesi gibi..Tıklım tıklım insan dolu, size verilen saatte doktoru göremiyorsunuz, ortam ise sıradan bir özel hastane havasında.. Umarım Semih bey bir gün Acıbadem'e geçer de iyi bir doktordan güzel bir hastanede hizmet alma fırsatımız olur (Bu arada Atakent Acıbadem'deki bazı suratsız doktorlarda o hastaneye yakışmıyor).

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Semih Ayanoğlu ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Semih Ayanoğlu için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Semih Ayanoğlu için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. Semih Ayanoğlu ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504747315

Prof. Dr. Semih Ayanoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Semih Ayanoğlu Nişantaşı FootPlus Clinic bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Semih Ayanoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Semih Ayanoğlu Ortopedi ve Travmatoloji uzmanıdır. Çocuk Ortopedisi, Ayak Bileği Kırıkları, Genel Ortopedi Ve Travmalar alanlarında hizmet veriyor ve Menisküs alımı, Diz bağı yaralanmaları, Aproskopik cerrahi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Haritada Gör
Facebook Twitter Instagram Youtube