Prof. Dr. Şaban Çelebi

Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB - İstanbul
5.0

Yutma Zorluğu, Yutma Güçlüğü, Yutak Kanseri

“Burun esteteği ile başladığım süreçte sağlık problemiminde olduğunu söyleyen tek doktordu şaban beyl...” Devamı

Prof. Dr. Şaban Çelebi

Prof. Dr. Şaban ÇELEBİ, 1 Nisan 1973 tarihinde Çankırı'da doğmuştur. Lise öğrenimini İstanbul Pertevniyal Lisesi'nde bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yapmış ve Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında İstanbul’da çeşitli eğitim ve araştırma hastanelerinde görev yapmış olan Prof. Dr. Şaban ÇELEBİ, 2014 yılında Doçent Doktor unvanı almaya hak kazanmıştır. 2015-2017 yılları arasında Yeni Yüzyıl Üniversitesi Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi’nde Görev yaptı.

Hekim 2018 yılından itibaren Nişantaşı’ndaki özel muayenehanesinde hizmet vermektedir.

Prof.Dr. Şaban Çelebi Muayenehanesi
Harbiye Mah, Teşvikiye Cad. No:51 K:5 D:9 Nişantaşı Şişli/İstanbul
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Bademcik ameliyatı Geniz eti ameliyatı Geniz eti bademcik ameliyatı Kulak estetiği Orta kulak ameliyatı Devamı
İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretli) Devamı
Ödeme Yöntemleri
Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Prof. Dr. Şaban ÇELEBİ, 1 Nisan 1973 tarihinde Çankırı'da doğmuştur. Lise öğrenimini İstanbul Pertevniyal Lisesi'nde bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yapmış ve Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı olmuştur. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 06.2010
Deneyim: 13 Yıl

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Yutma Zorluğu Yutma Güçlüğü Yutak Kanseri Yutak Felci Yutak Apsesi Devamı

Deneyimler

Prof.Dr. Şaban Çelebi Muayenehanesi (2010 - Devam ediyor)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 811 63 25

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
Bir*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
15 gün önce
Prof.Dr. Şaban Çelebi Muayenehanesi

Burun esteteği ile başladığım süreçte sağlık problemiminde olduğunu söyleyen tek doktordu şaban beyle görüşmemde bana zaten herşeyi açıklayarak vede doğruları söyleyerek o anda şaban beye ameliyat olmaya karar verdim ve iyiki de vermişim diğer doktorlar gibi süslü cümlelerle değil doğruyu söyleyerek güvenimi sağlamlaştı zor bir ameliyatım vardı ama şaban bey sayesinde hem sağlığıma hemde estetik amaçlı güzel görünüme kazandım işini bukadar düzgün vede iyi yapan başka bir doktor daha K.K.b görmedim iyiki yolumuz kesişmiş iyiki şaban beyi bulmuşum diyorum teşekkürü kendime bir borç bilirim ellerinize sağlık prof.dr şaban çelebi

SS
Ser*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Merhaba burun ameliyatimdan sonra yaklasik 2,5 ay gecti. Uzun zaman dir burun ameliyati olmayi dusunuyordum fakat cok korkuyordum. Saban bey I kardesimin tavsiyesi uzerine sosyal medyadan takip etmeye basladim ve ameliyatlarinda cok basarili oldugunu gordum. Benim Saban bey I tercih etmemdeki sebep kendisinin hem cok basarili bir doktor olmasi bunun yani sira bana verdigi guven duygusu oldu. Ozellikle sunu belirtmek isterimki hem ameliyat oncesi ve ya ameliyat sonrasi olabilecek ve ya olamayacak her sey ile ilgili samimi ve durust bir sekilde bilgi vermesidir. Ameliyat sureci ve sonrasi dusundugumden cok cok kolay gecti. Hayatimda bu guzel degisikligi yarattigi icin Saban bey e bir kez daha tesekkur ederim.

ÖR
Özg*** R***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Burun ameliyatımın üzerinden 3 ay geçti. Ameliyat olmadan önce endişelerim çok fazlaydı. Daha önce abimin ameliyatını Şaban Bey yapmıştı ve bu ameliyatın sonucu benim tüm endişelerimi giderdi. Çünkü ameliyat sonrası abim çok rahattı, şişlik ve morluklar yok denecek kadar azdı. Bu başarılı ameliyatın sonuçlarını gördükten sonra ameliyatımı Şaban Beyin yapmasına karar verdim ve şu an çok mutluyum. Şaban Bey ve hemşireler ameliyatımdan sonraki süreçte çok ilgililerdi ve bana çok yardımcı oldular. Onlara çok teşekkür ederim.

ÖT
Özn*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Bundan 3 sene önce şaban beyi yakın çevremin tavsiyeleri üzerine keşfettim.Burun estetiğimi yaptı ve üzerinden 3 sene geçmesine rağmen hiç bir sorun yaşamadım ve burnumdan gayet memnunum ve aynı şekil de geçen sene Ablam da burnunu şaban beye yaptırdı.Şaban bey ameliyattan önce de sonra da benimle ve ailemle aile şefkati sıcaklığın da ilgilendi ve en ufak sorunum da bile yanım da oldu kendisine 7/24 ulaşabildim gerçekten işini severek yapan bir doktor olduğu gerçekleştirdiği operasyonlardan ve bu operasyonların sonuçlarından belli kendisini muayenelerim dışında da ziyaret ediyorum.Herkese tavsiye ediyorum ve canım doktorumu herkese tavsiye ediyorummmm :)

EK
Ece*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Merhabalar, Bir sene önce burun ameliyatım Şaban bey tarafından gerçekleştirildi. Ameliyat öncesi ve sonrası olan yakın alaka ve ilgiyi ne kadar anlatsam az kalır. Ekibinin ve kendisinin duyarlılığı sıcaklığı samimiyetiyle hastalarıyla birebir ilişkileri o kadar güzeldi ki ameliyatı dair olan tüm endişelerimi ortadan kaldırdı. Hatta ameliyata girerken şarkılar eşliğinde yüksek motiveyle girmemi sağladı. Ameliyat sonrasıda bu ilgileri devam etti. Ameliyatımla ilgili unutmadığım en önemli detay ise eve çıktığımda ben onları aramadan Şaban beyin hemşiresinin bana ulaşıp nasıl olduğumu herhangi bir aksilik olup olmadığını sorması ve istediğim zaman bu numaradan ulaşabileceğimi söylemesiydi. Ameliyat olacak tüm hastaların gözlerini kapatıp kendilerini Şaban beye teslim etmelerini içten bir şekilde söylüyorum. Bu işin gerçekten uzmanı ve dalında bir numara. Ve son olarak şunu söylemek istiyorum ki iyiki Şaban Bey. Ameliyat olacak hastalara şimdiden geçmiş olsun diliyorum .

VR
Vol*** R***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Bugün burun estetik ameliyatımın üzerinden 1 ay 2 gün geçti. Herşey o kadar mükemmeldi ki kelimeler mutluluğumu anlatamaz. Benim için herşeyden önemlisi hem Şaban hocama hem de ekibine 7/24 ulaşabilmemdi ( bu arada benden çok çektiler). Ameliyat öncesi kendi çapımda çok araştırma yaptım ve kafamda bir çok soru vardı cevap bekleyen ve Şaban hocam sayesinde içim rahat bir şekilde ameliyat oldum. Ameliyat sürecine girmeden önce bir çok arkadaşım ağrı çekeceğimi ve çok zorlanacağımı söyledi fakat bunların hiç biri olmadı. Ameliyat olduktaktan sonra ki süreçte sıfır ağrı ve sıfır morarma oldu. Yeni. Ürünüm o kadar doğal ki kimse estetik olduğunun farkına varmıyor. Size ve ekibinize çok ama çok teşekkür ederim.

AD
Ahm*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Geçtiğimiz günlerde burun ameliyatı olmaya karar verdim ve arkadaşımın tavsiyesi üzerine Doç Dr Şaban Çelebi hocamızı tanıdım saolsun ameliyat öncesi ve ameliyat sonrası ilgilerinden dolayı kendisine ve ekibine çok teşekkür ederim ameliyat sonrası ağrı sızı hiç yaşamadım sadece şişlikler oluştu onlar 4.günden sonra hızlıca indi pansuman konusunda kendisi ve ekibi gereken herşeyi fazlası ile yaptılar ekibine ve şaban çelebi hocama çok teşekkür ediyorum herkese tavsiyemdir. İşi herzaman uzmanına bırakın

Mus*** ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

8 ay once şaban beye estetik burun amelıyatı oldum amelıyat oncesı ve sonrası çok ilgiliydi. kontrollerımı ben unutsam dahi kendisi aradı ve ameliyatımda hic sorun yasamadım cok korkum vardı agrı sızı şişlik vs bi burun ameliyatında hic birisimi olmaz 1 hafta sonra normale dondum guler yuzlu sohbetı hos yani çok iyi doktor bence cevremdende aldıgım tepkıler ıyı bence guvenılir bi doktor tanıyın derim.

AK
Ahm*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Şaban hocamı 1 hafta önce tanıdım burun ameliyatı olmam gerektiğini söyledi ameliyat ile ilgili gerekli açıklamaları aklıma yatacak şekilde guleryuzlu bi şekilde bana anlattı hocama güvendim ameliyat oldum ne ağrı ne sizi hiçbişey hissetmedim daha sonra burnundaki tamponu çıkarmak için yanına gittim hiç acı çekmeden 2 dk içinde mikroskopla burnumdan tamponu aldı şu anda çok rahatım hocama binlerce kez teşekkür ederim iyi ki tanımışım kim diyorsa ki tampon ağrı yapıyor ameliyat ağrısı çekiyorum yalan hocama gelsinler gerçek ameliyat nasıl oluyormuş görsünler teşekkürler şaban hocammmmm

NY
Nej*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

7 ay önce burun ameliyatı olmaya karar verdiğimde tanıştık Şaban Bey'le. Doğum günümdü. 30 yaşıma girerken kendime ödül vermek istemiştim. Evet bende herkes gibi başlangıçta tedirgindim ve korkuyordum fakat Dr.Şaban Bey; başarılı duruşu, saygınlığı, nezihliği aynı zamanda da insana güven veren konuşmaları ve samimiyetiyle ameliyat için ne kadar doğru bir karar olduğunu kanıtladı. Ameliyat öncesi ve sonrası çok ilgili ve güleryüzlüydü. Özellikle belirtmek istediğim bir husus var ki o da tamponların alınması hususudur. Hiç korkulacak bir durum olmamasıyla birlikte hissetmiyorsunuz bile." Hocam,alıyor musunuz tamponları? " diye sorduğumda "aldık Nejla Hanım" demişti. İnanamadım. Burnum çok güzel ve doğal görünüyor, herkese tavsiye ederim. Memnuniyetim herkese yayılıyor. Benimle beraber ailemden 2 kişi daha rinoplasti olmak için gün sayıyor. Şaban Bey'e çok teşekkür ederim...

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Şaban Çelebi ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Şaban Çelebi için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Şaban Çelebi için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. Şaban Çelebi ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908508116325

Prof. Dr. Şaban Çelebi nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Şaban Çelebi Prof.Dr. Şaban Çelebi Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Şaban Çelebi hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Şaban Çelebi Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB uzmanıdır. Yutma Zorluğu, Yutma Güçlüğü, Yutak Kanseri alanlarında hizmet veriyor ve Bademcik ameliyatı, Geniz eti ameliyatı, Geniz eti bademcik ameliyatı hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Haritada Gör
Facebook Twitter Instagram Youtube