Prof. Dr. Refik Taşöz

Kalp Damar Cerrahisi - Ankara

Göğüs Ağrısı, Kalp Sıkışması, Kalp Romatizması

Takvim talep et Değerlendir

Doktorun Adresi

Kızılırmak Mah. 1450 Sok. No: 13 Çukurambar  Çankaya, Ankara
Özel Koru Ankara Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Refik Taşöz Hakkında

Refik Taşöz Kimdir?

Prof. Dr. Refik TAŞÖZ, 1983 yılında Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun olmuş ve tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 1985-1991 yılları arasında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı olmuştur. Aynı anabilim dalında 1993 yılında Yardımcı Doçentlik, 1997 yılında Doçentlik, 2003 yılında ise Profesörlük kadrosuna yükselmiştir.

Uzmanlık eğitimi sonrasında Özel Umut Kalp Hastanesi, Özel Ulus Hastanesi, Sakarya Hastanesi, Kavaklıdere Umut Hastanesi ve Çağ Hastanesi gibi pek çok kurumda görev yapmış olan Prof. Dr. Refik TAŞÖZ, mesleki çalışmalarına şu anda Özel Koru Ankara Hastanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • ERCİYES ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ANKARA ÜNIVERSITESI
İlgilendiği Hastalıklar
 • Göğüs Ağrısı
 • Kalp Sıkışması
 • Kalp Romatizması
 • Kalp Ritim Bozukluğu
 • Kalp Hastalıkları
Tedaviler
 • Koroner arter hastalıklarını görüntülemede efor testi
 • Koroner by-pass ameliyatı
 • Perkütan koroner girişim(koroner anjiyoplasti)
 • Filebografi
 • Efor treadmil testi

Refik Taşöz Değerlendirmeleri

Değerlendir
4 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ül..�ın
Zamanlama
İlgi
Ortam

Babam Durmuş yaşın’ın bypass ameliyatını Refik Bey gerçekleştirdi. Gerçekten bu sürecin en başından beri güven veren biriydi. Babamın ameliyatı çok başarılı geçti. Daha birinci günden toparlanmaya başladı babam . Hem Çukurambar Koru Hastanesi Kalp Damar Cerrahi bölümündeki hemşirelere hem diğer çalışanlarına Hem refik hocaya ilgilerini için minnettarız . Saygılarımızı iletiyoruz. 25-12-2018

AN..�AL
Zamanlama
İlgi
Ortam

03- NİSAN-2017 GÜNÜ REFİK HOCAM CD VE RAPORLARA BAKTI DOĞRU TEŞHİS OLDUĞUNU VE ÜÇ DAMARIMIN TIKALI BUNUNDA ANÇAK BAY PASLA AMALİYAT OLACAĞIMI BANA SÖYLEDİ VE BENİ HASTANEYE ALDI .04.NİSAN 2017 SABAH SAAT 09.30 DA AMALİYATA ALDI GERCEKTEN KİŞİLİĞİ VE UZMANLIĞI DİSİPLİNLİĞİ İLE ALLAHA ŞÜKÜRLER OLSUN 8.KATTAKİ PERSONELE , REFİK HOCAMA VE AMALİYATIMDA YARDIMCI OLAN PERSONELLERE DR. YOĞUN BAKIMDA YARDIMCI OLAN PERSONELLERE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. İLGİ VE ALAKALARINDAN DOLAYI HERKESE KORU HASTANESİNİ VE REFİK TAŞÖZ VE EKİBİNİ TAVSİYE EDİYORUM GERCEKTEN HOCAM ALANINDA UZMAN KENDİLERİNE TEŞEKKÜR EDİYORUM....ADNAN SAÇAL KIRIKKALE 12-12-2018

ati..�CI

24 Şubat 2016 tarihinde Bypas ameliyatı oldum. Ameliyat öncesi, ameliyat ,yoğunbakım ve diğer hizmetler bağlamında çok memnun kaldım. Bir hastanın operasyona hazırlanması,bakımından gerçekten profesyonel bir yaklaşım gösterdiler. Özellikle Refik hocanın mesleki bağlamdaki güvenli duruşu , devrim beyin güleryüzü ve 8.nci kattaki tüm görevli arkadaşların davranışları mükemmel seviyedeydi. Kendilerini asla unutmayacağım. Tüm dostlarıma hastanenizi ve özellikle bu ekibi gururla tavsiye ediyorum. Yolunuz açık olsun. Başarılarınızın artarak yükseleceğine inancım tamdır. TEŞEKKÜRLER. Necati YAĞCI 18-03-2016

ra..çın

Refik Bey ve tüm ekibine sonsuz teşekkürler babam baypas ameliyatından çok şükür iyi çıktı biz önce Allaha sonra kendilerine emanet ettik..Biz hastaneye ve ekibe çok güvendik hastamizin motivasyonun yüksek olmasının en büyük nedeni hastanenin güleryüzlü ve ilgili personeliydi hastamiz kendini hem mutlu hemde güvende hissetti. 22-12-2015

4 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Refik Taşöz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Refik Taşöz kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. R Taşöz ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Refik Taşöz için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. R Taşöz şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Refik Taşöz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Refik Taşöz Özel Koru Ankara Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Refik Taşöz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Refik Taşöz Kalp Damar Cerrahisi, uzmanıdır. Koroner arter hastalıklarını görüntülemede efor testi, Koroner by-pass ameliyatı, Perkütan koroner girişim(koroner anjiyoplasti), Filebografi, Efor treadmil testi, Cabg(koroner arter bypass grefti), Eko(ekokardiyografi), Aortoiliak ve aortofemoral bypass grafisi ve cerrahisi, Çocuk kalp ameliyatları, Aritmide ablasyon tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Göğüs Ağrısı, Kalp Sıkışması, Kalp Romatizması, Kalp Ritim Bozukluğu, Kalp Hastalıkları hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Refik Taşöz için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Refik Taşöz muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Refik Taşöz hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. R Taşöz ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Refik Taşöz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. R Taşöz hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.