Prof. Dr. Recep Sancak, Samsun, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Prof. Dr. Recep Sancak

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk İmmünolojisi ve Alerjisi - Samsun

Alerjik Dermatit (Alerjik Deri Hastalığı), Kurdeşen (Dabaz, Ürtiker), Ataksi Telenjiektazi

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

Kurupelit Kampüsü  Atakum, Samsun
Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Recep Sancak Kimdir?

Prof. Dr. Recep Sancak, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ve Çocuk İmmünolojisi ve Alerjisi alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Çocuk İmmünolojisi ve Alerjisi Recep Sancak, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Recep Sancak tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Recep Sancak kimdir , telefon numarası nedir?

Prof. Dr. R Sancak ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Recep Sancak için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. R Sancak şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Recep Sancak nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Recep Sancak Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Recep Sancak hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Recep Sancak Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, ,Çocuk İmmünolojisi ve Alerjisi uzmanıdır. Alerjen immünoterapisi, Desensitizasyon, Alerji değerlendirmesi ve tedavisi, Solunum fonksiyon testleri, Büyüme hormonu testi alanlarında hizmet veriyor ve Alerjik Dermatit (Alerjik Deri Hastalığı), Kurdeşen (Dabaz, Ürtiker), Ataksi Telenjiektazi, Atopi, Alerjik Göğüs Hastalıkları (Astım) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Recep Sancak için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Recep Sancak muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Recep Sancak hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Prof. Dr. R Sancak ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Recep Sancak hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Prof. Dr. R Sancak hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.