Prof. Dr. Rauf Tahamiler, İstanbul, Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Prof. Dr. Rauf Tahamiler

Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB - İstanbul

Kulak Hastalıkları, Gırtlak Ve Ses Hastalıkları, Burun Hastalıkları

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

Cumhuriyet Cad. No 24 Rüzgarlıbahçe Mah. Kavacık  Beykoz, İstanbul
Medistate Kavacık Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Rauf Tahamiler Kimdir?

Prof. Dr. Rauf TAHAMİLER, 9 Eylül1964 tarihinde doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından 1985 yılında başladığı tıp eğitimini İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi'nde 1991 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise yine 1İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi'nde yapmış ve 1996 yılında Kulak, Burun, Boğaz Hastalıkları Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında 1997-2000 yılları arasında İstanbul Central Hospital'da, 2000 -2004 yılları arasında New World Health Group'ta, 2005-2007 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi KBB Bölümü'nde, 2007- 2011 yılları arasında İstanbul Ersoy Hastanesi'nde , 2009-2011 yılları arasında ise Denge Hastanesi'nde görev yapmış olan Prof. Dr. Rauf TAHAMİLER, mesleki çalışmalarına 2011 yılından beri Avicenna Hospital'da devam etmektedir. 2011 yılında ise aynı anabilim dalında 'Doçent' unvanını almıştır.

Prof. Dr. Rauf TAHAMİLER, Türkçe ve Azericeyi ana dili olarak bilmekte olup, iyi derecede Farsça, İngilizce, Kürtçe ve Arapça bilmektedir.

Anlaşmalı Kurumlar

  • Acıbadem Sigorta
  • Ak Sigorta
  • Allianz Sigorta
  • Anadolu Sigorta
  • Axa Sigorta

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

an..tseven

Rauf hocama kulak tıkanıklığı sıkıntısıyla gittim kontrol sonrası burun kemiği ve burun etlerinin düzeltilmesi gerektiğini söyledi. septum deviasyonu ameliyatına o an karar verdim. Bu kararı vermemde Rauf Bey'in terimlerden uzak durarak anlatması, profesyonelliği, güler yüzlülüğü çok etkili oldu. Ameliyat sonrası 5. günüm ve burnumdan inanılmaz keyifle nefes alırken kulak tıkanıklığından da eser kalmadı. Operasyon gibi bir düşünceniz varsa Rauf Bey'e mutlaka danışınız derim 22-01-2018

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Rauf Tahamiler tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.