Prof. Dr. Raciha Beril Küçümen, İstanbul, Göz Hastalıkları

Prof. Dr. Raciha Beril Küçümen

Göz Hastalıkları - İstanbul

Katarakt, Multifokal IOL (Multifokal Göz İçi Lens Tedavisi), Lazer İle Göz Tedavisi

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

İçerenköy Mahallesi Hastane Sokak No: 4, 4/1  Ataşehir, İstanbul
Yeditepe Üniversitesi Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Raciha Beril Küçümen Hakkında

Raciha Beril Küçümen Kimdir?

Prof. Dr. Raciha Beril KÜÇÜMEN, İstanbul'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1981 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, 1982 - 1988 yılları arasında Hamburg Üniversitesi Eppendort Tıp Fakültesi Göz Hastalıkları Ana Bilim Dalı'nda yapmıştır. Münster Üniversitesi Tıp Fakültesi Göz Hastalıkları Ana Bilim ve retina departmanında Yan Dal eğitimini tamamlamıştır.

1989 - 1994 Yılları arasında İstanbul Beyoğlu Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde, 1993 - 1998 yılları arasında Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde, 1999 - 2005 yılları arasında Dünya Göz Hastanesi'nde, 2005 - 2006 yılları arasında Acıbadem Göz Hastanesi'nde görev almış olan Prof. Dr. Raciha Beril KÜÇÜMEN, 2006 - 2010 yılları arasında Yeditepe Üniversitesi Hastanesi'nde görev almış ve bu üniversitede ''Yardımcı Doçent ve Doçent'' unvanlarını almıştır.

Prof. Dr. Raciha Beril KÜÇÜMEN, mesleki çalışmalarına Yeditepe Üniversitesi Hastanesi'nde devam etmektedir.


 

Diploma aldığı kurum

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ

Yayınlar

 • 1.1. Sayar RB, von Domarus D, Steinhorst U. Sphäroidale Degeneration der
 • Hornhaut. Ophthalmologica 1986;193:129-34.
 • 1.2. Böhnke M, Sayar RB, Draeger J. Keratoplastik bei Kindern und Jugendlichen.
 • Klin Mbl Augenheilk 1987;191:430-35.
 • 1.3. Sayar RB, von Domarus D, Schäfer HJ, Beckenkamp G. Clinical picture and problems of

Yabancı Diller

 • İngilizce
 • Almanca

Hobiler

 • Tango
 • Piyano
 • Klasik Batı Müziği
 • Dans

Doktor Yorumları

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

yda..ak

birkaç kere muayene oldum. ilgili sıcakkanlı ve alanında gerçekten mukemmel bir hekim. Herşey için teşekkürler.. 27-05-2019

NNUR..ASAN

göz ameliyatından hep korkmuşumdur ancak Beril Hanım benim bütün korkularımdan arındırdı. Ellerine sağlık öyle bir katarakt ameliyatı yaptı ki ertesi gün pırıl pırıl bir dünyaya açtım sol gözümü... darısı sağ gözümün başına... 26-12-2017

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Raciha Beril Küçümen tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Raciha Beril Küçümen kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. R Küçümen ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Raciha Beril Küçümen için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. R Küçümen şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Raciha Beril Küçümen nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Raciha Beril Küçümen Yeditepe Üniversitesi Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Raciha Beril Küçümen hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Raciha Beril Küçümen Göz Hastalıkları, uzmanıdır. Katarakt cerrahisi, Vitrektomi, Katarakt ve refraktif cerrahisi, Laser tedavileri, Anti VEGF, intravitreal enjeksiyon tedavileri, Fotorekraktif Keratektomi (PRK), Excimer lazer, Retina laser fotokoagulasyonu, Korneal ring (kornea içi halka), Yaşa bağlı makula dejeneresansı tedavileri alanlarında hizmet veriyor ve Katarakt, Multifokal IOL (Multifokal Göz İçi Lens Tedavisi), Lazer İle Göz Tedavisi, Refraktif Cerrahi, Sarı Nokta (Makula Dejenerasyonu) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Raciha Beril Küçümen için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Raciha Beril Küçümen muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Raciha Beril Küçümen hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. R Küçümen ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Raciha Beril Küçümen hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. R Küçümen hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.