Prof. Dr. Pınar Ege

Dil Konuşma Bozuklukları - Ankara

Artikülasyon Bozukluğu, Kekemelik, Gecikmiş dil - konuşma

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Uzmanın Adresi

Ümit Mah. 2540 Sok. No:20  Çankaya, Ankara
DKYAD - Dil,Konuşma ve Yutma Araştırmaları Dergisi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Pınar Ege Hakkında

Pınar Ege Kimdir?

Prof. Dr. Pınar EGE, lisansüstü eğitimlerini Amerika Birleşik Devletleri Syracuse Üniversitesi Dilbilim bölümünde (MA) ve aynı üniversitenin İletişim Bozuklukları Bölümü Dil ve Konuşma Bozuklukları programında (MS) tamamlamıştır. ABD University of Texas at Austin Üniversitesi’nde Dil ve Konuşma Bozuklukları alanında doktora derecesi sahibi de olan Prof. Dr. Pınar EGE, ABD’de çeşitli kurum ve kuruluşlarda, pek çok çalışma yapmıştır.

Prof. Dr. Pınar EGE, Ankara Üniversitesi’nde görev yaparken, Anadolu Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü bünyesinde açılmış olan Dil ve Konuşma Terapistliği Bölümü’nün kuruluşu ve gelişmesinde aktif olarak görev almıştır. Ayrıca, Dil ve Konuşma Bozuklukları Uzmanları Derneği'nin kuruluşundan itibaren 10 yıl kurucu Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürütmüş olup halen derneğin yönetim kurulundaki görevini sürdürmektedir. 

Diploma aldığı kurum
  • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
Yabancı Diller
  • İngilizce
İlgilendiği Hastalıklar
  • Artikülasyon Bozukluğu
  • Kekemelik
  • Gecikmiş dil - konuşma
  • Konuşma sesi bozuklukları
  • Gelişim geriliğine bağlı dil ve konuşma bozuklukları

Pınar Ege Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Pınar Ege tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Pınar Ege kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. P Ege ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Pınar Ege için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. P Ege şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Pınar Ege nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Pınar Ege DKYAD - Dil,Konuşma ve Yutma Araştırmaları Dergisi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Pınar Ege hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Pınar Ege Dil Konuşma Bozuklukları, uzmanıdır. Akıcı Konuşma Bozuklukları Değerlendirme ve Terapi, Değerlendirme, Dil Bozuklukları Değerlendirme ve Terapi, Dil Gelişimi Ve Konuşma Bozuklukları, Dudak Damak Yarığı Değerlendirme ve Terapi, Edinilmiş Dil Bozuklukları Değerlendirme ve Terapi, Konuşma Sesi Bozuklukları Değerlendirme ve Terapi, Konuşma terapisi, Motor Konuşma Bozuklukları Değerlendirme ve Terapi, Otizme bağlı dil ve iletişim bozuklukları alanlarında hizmet veriyor ve Artikülasyon Bozukluğu, Kekemelik, Gecikmiş dil - konuşma, Konuşma sesi bozuklukları, Gelişim geriliğine bağlı dil ve konuşma bozuklukları hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Pınar Ege için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Pınar Ege muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Pınar Ege hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. P Ege ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Pınar Ege hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. P Ege hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.