Prof. Dr. Peyami Cinaz

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Endokrinolojisi ve Metabolizma Hastalıkları - Ankara
5.0

Zayıflık, Çiçek Hastalığı, Çocuk alerjileri

5.0

“Yaklaşık 2 yıldır Peyami Bey in hastasıyız. Peyami Hoca çok ilgili, müdehalesi yerinde. Çok memnunum...” Devamı

Prof. Dr. Peyami Cinaz

Prof. Dr. Peyami CİNAZ 1954 yılında Muğla'da doğmuştur. 1979 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun oldutan sonra uzmanlığını 1983 yılında Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı'ndan almıştır. 

Yan dal olarak aynı üniversiteden Çocuk Endokrinoloji Bilim Dalı'nda yapmıştır.

Doçentliğini Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde, Profesörlüğünü de 1997 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden almıştır.

Prof. Dr. Peyami CİNAZ halen Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı Endokrinoloji Bilim Dalı Başkanı olarak görev yapmaktadır. 1993 yılında yurtdışı deneyimi olarak Finlandiya Helsinki Çocuk Hastanesi’nde gözlemcilik yapmıştır.

Prof. Dr. Peyami CİNAZ Çankaya'da yer alan muayenehanesinde hastalarını kabul etmektedir.

Prof.Dr. Peyami Cinaz Muayenehanesi
Mustafa Kemal Mahallesi 2119 sokak Saruhan Ofısı no 9 Çankaya/Ankara
Hizmetler
Hipotroidi Çocuklarda egzema Çocukluk çağı alerji hastalıklarının erken tanısı Çocukta gelişimi izleme Doğuştan gelen akciğer hastalıkları Devamı

Hakkında

Prof. Dr. Peyami CİNAZ 1954 yılında Muğla'da doğmuştur. 1979 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun oldutan sonra uzmanlığını 1983 yılında Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı'ndan almıştır.  Devamı

Diploma Aldığı Kurum

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Zayıflık Çiçek Hastalığı Çocuk alerjileri Çocuk Alerjisi Çocuk nefrolojisi ve genel pediatri Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
DT
Def*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Yaklaşık 2 yıldır Peyami Bey in hastasıyız. Peyami Hoca çok ilgili, müdehalesi yerinde. Çok memnunum. Tedaviyi hızlı bir şekilde sağlamamıza yardımcı oluyor. Tedavimiz hiçbir sorun olmadan devam ediyor.

MK
M. K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Peyami Hoca ya tavsiye üzerine geldik. Geldiğimiz için gayet mutluyuz. Kendisi sadece çocuğumuzu muayene edip gerekli tedaviyi uygulamadı, biz anne babasının prsikolojik durumunu gözeterek bizim anlayacağımız sekılde açıklamalar yaptı. Kendisini şiddetle tavsiye ediyorum.

ED
Ecr*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

1,5 yıldır Peyami Bey in hastasyız. Teşhis v tedavi sürecinde göstermiş olduğunuz ilgilden çok memnunum. Tüm emekleri güleryüzü personel yaklasımları için çok tesekkur ederız.

Eli*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Peyami hıcamızın 3 yıldır hastasıyız. Çocugun rahatsızlığının teshisi ve tedavi sürecinde göstermiş olduğu ilgi için çok tesekkur ederiz.

Fat*** Ü***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Saygı Değer Peyami Hoca'nın 2 yıldır hastasıyım. Peyami hoca'nın doğru teşhisleri sonucu ayda bir vurulması gereken ve ateş pahası olan hormon iğnelerinden kurtuldum. İlk sefer buraya geldiğimde gerçekten çok endişeliydim. Fakat Peyami Hoca teşhisleriyle ve hormon iğnesinin gerek olmadığına dair sözleriyle beni rahatlattı. Bu 4. Kontrolüm ve bir parka gidiyormuşcasına rahatım. Ona beni bu illetten kurtardığı için ne kadar teşekkür etsem azdır. Peyami hocayı herkese tavsiye ederim.

BD
Bat*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

27 Hafta 690 gr ağırlığında doğdu. 135 gün yoğun bakım ünitesinde yattı. Burada yatarken başlamıştı adrenal yetmezlik, hipotirod, ön tanıları konulmuş ve tedavilerine başlanmıştı. Taburcu olduktan sonra teşhislerin tedavileri için bir kaç endokrin doktoruna muayene oldu. Her gittiğimiz doktor yeni bir teşhis koyup tedaviyi içinden çıkılmaz bir hale getirmişti. Öyle ki yaklaşık haftada 2-3 gün hastaneye gider olmuştuk. Böyle bir zamanda internetten araştırma yaparken Prof. Dr. Peyami Cinaz hocamızın ismine rastladık. Tedavisi olan hastalarının memnuniyetleri bizi hocamıza randevu almamız konusunda ikna etti. Prof. Dr. Peyami Cinaz hocamıza muayene olmamız sonucunda Adrenal yetmezlik olmadığı, teşhisin yanlış koyulduğu ortaya çıktı. Levatiren kullanımı azaltıldı. Gelişimini hocamız takip etmiş olup kafamızdaki soru işaretleri kalktı. Hocamıza çok teşekkür ediyoruz. İyi ki hocamızla karşılaştık. Bizim durumumuzda olan bütün aileme hocamızı tavsiye ediyoruz.

BS
Bay*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

5 yaşındaki oğlumun Boy Kısalığı endişesiyle Prof.Dr.Peyami Hoca'ya gitme kararı aldık. Hoca ve ekibine özverili çalışmaları ve bütün hastalarına karşı gösterdikleri hassasiyetten dolayı teşekkür ederim. Hiç bir ihtimali göz ardı etmeyen ve titizlikle sizi dinleyen Peyami Hoca, çocuk endokronolijisinde güvendiğim deneyimli bir doktor. Ailelere tavsiye ederim. Teşekkürler

AG
Ayş*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

kızımın boy kısalığı nedeniye gittik ve sonuç aldık çok ilgili bir doktor çok teşekkür ederim.

ye
Yun*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 yıl önce

Moralimi duzelttiniz:)

EY
Emi*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
8 yıl önce

Ben bu doktoru seviyorum ya :) Bana her ne.kadar uzamiycaksin desede :( :D

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Peyami Cinaz ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Peyami Cinaz için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Peyami Cinaz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Peyami Cinaz Prof.Dr. Peyami Cinaz Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Peyami Cinaz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Peyami Cinaz Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Endokrinolojisi ve Metabolizma Hastalıkları uzmanıdır. Zayıflık, Çiçek Hastalığı, Çocuk alerjileri alanlarında hizmet veriyor ve Hipotroidi, Çocuklarda egzema, Çocukluk çağı alerji hastalıklarının erken tanısı hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube