Prof. Dr. Özkan Ateş, İstanbul, Beyin ve Sinir Cerrahisi

Prof. Dr. Özkan Ateş

Beyin ve Sinir Cerrahisi - İstanbul

Omurilik Cerrahisi, Ewing Sarkom, Anksiyete Bozukluğu

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Sistem Sağlık Tic. A.Ş. İstanbul Şubesi Bağlarçeşme mah. 19 Mayıs Bulvarı No:18 ESENYURT/İSTANBUL  Esenyurt, İstanbul
Özel Esencan Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Özkan Ateş Hakkında

Özkan Ateş Kimdir?

Prof. Dr. Özkan Ateş, Beyin ve Sinir Cerrahisi alanlarında faaliyet göstermektedir. Özkan Ateş, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

həmməd..�ıyev

Annem düşmüş, omurgasında kompersyon kırılma olmuştu (omurga kanalına zararı olmamıştır). Annem geziyor, yalnızca karse kullanıyordu. Doktorumuz karseyi çıkarmayı önerdi. Prof. Dr. Özkan hocamız annemi müayene etti, sağalması için tüm gerekli işlemler barede tavsiyelerini verdi. Çok güleryüzlü, mihriban ve iyi bir insandır. Bizi çok iyi karşıladı, çok ilgiyle yanaştı. Özkan hocamıza derin teşekkürlerimizi iletiyoruz. Canı sağolsun. Omurga ile sorunları olan varsa Özkan hocamızı kesinlikle tavsiye ediyoruz. Muhammed (Bakı, Azerbaycan) 08-08-2017

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Özkan Ateş tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Özkan Ateş kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. � Ateş ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Özkan Ateş için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. � Ateş şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Özkan Ateş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Özkan Ateş Özel Esencan Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Özkan Ateş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Özkan Ateş Beyin ve Sinir Cerrahisi, uzmanıdır. Ameliyatsız bel fıtığı tedavisi, Mikrodiskektomi, Boyun fitiği cerrahisi, Ameliyatsız boyun fıtığı tedavisi, Epiduroskopi alanlarında hizmet veriyor ve Omurilik Cerrahisi, Ewing Sarkom, Anksiyete Bozukluğu, Tremor (Titreme), KİBAS (Kafa İçi Basınç Artışı Sendromu) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Özkan Ateş için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Özkan Ateş muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Özkan Ateş hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. � Ateş ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Özkan Ateş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. � Ateş hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.