Prof. Dr. Özay Öz

Göz Hastalıkları - Adana

Lazer Termal Keratoplasti (Ltk), Arpacık, Göz Tiki

Randevu Al 0 (850) 811 37 89

Doktorun Adresi

Cemalpaşa Mah.Atatürk Cad.No:48 Sapmaz İş Mrk.Kat.6  Seyhan, Adana
Prof. Dr. Özay Öz Muayenehanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Özay Öz Hakkında

Özay Öz Kimdir?

Prof. Dr. Özay ÖZ, 1968 yılında İzmit’te doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimini 1985 yılında İzmit Mimar Sinan Lisesi’nde birincilikle bitirmiştir. Ardından Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1991 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Göz Hastalıkları Kliniği'nde yapmış ve 1997 yılında Göz Hastalıkları Uzmanı olmuştur.

1997-2000 yılları arasında SSK Ankara Ulucanlar Göz Hastanesi Retina Biriminde görev yapmış olan Prof. Dr. Özay ÖZ, Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde 2000 yılında Yardımcı Doçent olarak görev yaparken üniversitenin Retina Kliniğini kurmuş ve böylece vitreoretinal cerrahi uygulamalarını ilk defa Mersin’de başlatmıştır. 

2002 yılında ABD’de Saint Louis University Anheuser Busch Eye Institute ve Cleveland Clinic Cole Eye Institute’de, 2007 yılında ise Almanya Frankfurt Retina Enstitüsü'nde Retina Hastalıkları ve Göz İçi Cerrahisi konusunda çalışmalar yapmış olan Dr. ÖZ, 2005 yılında Doçent unvanını almıştır. Aynı zaman zarfında birçok bilimsel yayın yapmış ve alanında birçok ödül almıştır.

2008-2013 yılları arasında Adana Sevgi Göz Merkezi'nde görev yapan Prof. Dr. Özay ÖZ, mesleki çalışmalarına Adana - Seyhan'da bulunan özel muayenehanesinde devam etmektedir. Diabetin göz komplikasyonları, retina dekolmanları, göz travmaları ve göziçi yabancı cisimler, makula dejeneresansı, makula deliği, epiretinal membran, katarakt cerrahisinin komplikasyonları başlıca uzmanlık alanlarındandır.

Diploma aldığı kurum
 • ANKARA ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • GAZI ÜNIVERSITESI
Yabancı Diller
 • İngilizce
İlgilendiği Hastalıklar
 • Lazer Termal Keratoplasti (Ltk)
 • Arpacık
 • Göz Tiki
 • Makula Deliği
 • Lyme Hastalığı (Borreliosis)
Tedaviler
 • Prematüre retinopatisinde göz muayenesi
 • Fotorekraktif Keratektomi (PRK)
 • Keratektomi
 • Retina dokalmanı düzeltimi
 • Kornea transplantasyonu(keratoplasti)
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 37 89

Özay Öz Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

an..it
Zamanlama
İlgi
Ortam

Profesör doktor Özay Öz Adana bölgesinde gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz son derece başarılı güven veren ve beyefendi bir hekimdir. 25-06-2020

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Özay Öz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Özay Öz Cevapladığı Sorular

 • Patalojik miyopi

  Özay bey ben de patalojik miyopi var. yaşım 30 ve sürekli komplikasyonlar gelişiyor. doktorlarım pek birşey söylemiyorlar ve ben bu hastalıkla mücadele konusunda tatmin edici şeyler bulamadım. dünyada bir tedavi merkezi var mıdır ? veya ülkemizde bu konuda tecrübeli bir merkez, uzman bulabilirmiyiz... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Özay Öz

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Miyop

  Merhaba hocam bnde miyop var 3 senedir gözlük kullanıyorm ve bn hiçmemnun değilim lazerle çizdirsem nasl olur

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Özay Öz

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Özay Öz ile nasıl iletişime geçerim?
Prof. Dr. Özay Öz ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 37 89

Prof. Dr. Özay Öz için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. Özay Öz için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Prof. Dr. Özay Öz için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Prof. Dr. Özay Öz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Özay Öz Prof. Dr. Özay Öz Muayenehanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Prof. Dr. Özay Öz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Özay Öz Göz Hastalıkları, uzmanıdır. Prematüre retinopatisinde göz muayenesi, Fotorekraktif Keratektomi (PRK), Keratektomi, Retina dokalmanı düzeltimi, Kornea transplantasyonu(keratoplasti), Şaşılık tedavisi, Görme alanı testi, Yaşa bağlı makula dejeneresansı tedavileri, Cross Linking (Çapraz Bağlama) alanlarında hizmet veriyor ve Lazer Termal Keratoplasti (Ltk), Arpacık, Göz Tiki, Makula Deliği, Lyme Hastalığı (Borreliosis) hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Prof. Dr. Özay Öz için muayene ücreti nedir?
Prof. Dr. Özay Öz muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Özay Öz muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Prof. Dr. Özay Öz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. Özay Öz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.