Prof. Dr. Osman Şener

Dahiliye - İç Hastalıkları, Alerji Hastalıkları - Ankara
5.0

Besin Allerjisi (Gıda Alerjisi), İlaç Alerjisi, Alerjik Konjonktivit (Alerjik Göz Hastalığı)

“Ellerinizden öpüyorum Doktor Bey birtanesiniz her soru sorduğum anda hemen cavaplayıp yardımcı oldun...” Devamı

Prof. Dr. Osman Şener

Prof. Dr. Osman Şener, 1961 yılında İstanbul'da doğmuştur.Gülhane Tıp Fakültesinden 1984 yılında mezun olmuştur.Gülhane Üniversitesi Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Kliniğinde Dahiliye ihtisasını 1992 yılında tamamlamıştır. 1995 yılında aynı fakültede İç Hastalıkları Alerji ve Klinik İmmünoloji Bilim Dalında Alerjik Hastalıklar uzmanlığımı tamamlamıştır.

1997-1998'de Amerika Birleşik Devletleri Tennessee Üniversitesi Tıp Fakültesi Allerji ve İmmunoloji Bilim Dalında çalışmıştır. 2000 yılında Doçent ünvanı, 2009 yılında Profesör ünvanını almıştır.Halen GATA Allerjik Hastalıklar Bilim Dalı Başkanlığında öğretim üyesi olarak görev yapmakta ve özel muayenehanesi'nde hastalarına hizmet vermektedir.

Türkiye Ulusal Allerji ve Klinik İmmunoloji Derneği, Türkiye Solunum Araştırmaları Derneği, American Academy of Allergy, Asthma and Immunology, American College of Allergy Asthma, and Immunology ve European Academy of Allergology and Clinical Immunology kuruluşları ile Beşiktaş Jimnastik Klübüne üyedir.

Prof.Dr.Osman Şener, Diş Hekimi Tülay ŞENER'le evli ve bir kız çocuk babasıdır.

Yüzüncüyıl, 1536. Cad. Gül Apt. No: 58/1, Balgat Çankaya/Ankara
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Subkütan immünoterapi Solunum fonksiyon testleri Alerji değerlendirmesi ve tedavisi Alerjen immünoterapisi Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Prof. Dr. Osman Şener, 1961 yılında İstanbul'da doğmuştur.Gülhane Tıp Fakültesinden 1984 yılında mezun olmuştur.Gülhane Üniversitesi Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Kliniğinde Dahiliye ihtisasını 1992 yılında tamamlamıştır. 1995 yılında aynı fakültede İç Hastalıkları Alerji ve Klinik İmmünoloji Bilim Dalında Alerjik Hastalıklar uzmanlığımı tamamlamıştır. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

GÜLHANE ASKERİ TIP AKADEMİSİ

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Besin Allerjisi (Gıda Alerjisi) İlaç Alerjisi Alerjik Konjonktivit (Alerjik Göz Hastalığı) Ürtiker (Kurdeşen, Dabaz) Kontakt Dermatit (Temas Dermatiti) Devamı

Hobiler

FOTOĞRAFÇILIK Devamı

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 811 52 79

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
ÖA
Özg*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Ellerinizden öpüyorum Doktor Bey birtanesiniz her soru sorduğum anda hemen cavaplayıp yardımcı oldunuz Allah sizden razı olsun

HE
Han*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Bebekliğimden beri deri sorunu yaşıyorum. Bir çok ilaç kullandım. En ağır olanı 2 sene önce yaşadım. Artık nefes alamamaya başlamıştım. Hayat kalitem düşmüştü. Arkadaşımın tavsiyesi üzerine Prof.Dr.Osman Şener ile tanıştım. Yapılan testler sonucunda yoğun alerji sıkıntım olduğu tespit edildi. Aşı tedavisine başladık. İlk başta iyi olabileceğimi hiç düşünmemiştim. Fakat zamanla hiç sorun yaşamamaya başladım. Nefes almaya, polenlerin içinde güvenmeye ve bahçelerde oturmaya başladım. Hayat kalitemin normal insanlara benzediğini farklı ettim. Doktoruma sonsuz teşekkür ediyorum. Hayata döndüm tedavi ile.

HA
Hüs*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Ben 17 yaşından itibaren Nisan ayından başlayarak Haziran ayının 20sine kadar kabus gibi bir bahar yaşadım. Yani ilk bahar benim yaşantımda flu ve sıkıntılıdır. 2017 yılı haziran ayında sayın hocama muayeneye geldim. Beni muayene ederek kalp mitral kapak yetmezliği teşhisi koydu. Ancak çok profesyonelce beni Kardiyolojiye yönlendirdi ameliyattan sonra tedavime başladı. Bende tedavime devam ettim. Yaşım 53 ve otların içerisinde oturuyorum yuvarlanıyorum. Normal bir insan gibi yaşıyorum. Çok değerli hocama Allahtan her iki cihanda aziz olmasını candan haktan dilerim. Benim tekrar gülmemi sağladı.

CG
Cel*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Oğlumun 1 yıl boyunca sürekli rahatsızlanması beni çok üzüyordu. Doktora götürdüğümde sürekli antibiyotik öneriliyor kullanmak zorundaydım, yine de iyileşemiyordu. Büyük bir şansla Dr.Osman Şener'i tanıdık ve yaklaşık 8 aydır Osman Bey'in sayesinde oğlum artık hiç rahatsızlanmıyor. Kendisine gösterdiği ilgi için çok teşekkür ediyorum. Tedavi gerçekten iyi sonuçlar veriyor. Çevremizde ki bütün eşe dosta bu konuda Osman Bey'i tavsiye ediyoruz. Kendisine bize gösterdiği güler yüz ve ilgi için tekrar teşekkür ediyoruz. Başarılarının devamını dilerim.

DK
Def*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

20 yaşında başlayan alerjik astım rahatsızlığım yapılan ilaç tedavilerine rağmen hiç düzelmemişti. İlaç kullandığım sürece iyiyken ilacı bıraktıktan 1 ay sonra sıkıntılarım tekrar ediyordu. 15-16 aydır aşı tedavisi oluyorum ve kendimi çok iyi hissediyorum. Ventalin olmadan evden çıkmaz iken artık yanımda taşıma ihtiyacı duymuyorum. Hiç iyileşmeyeceğimi düşündüğüm için benim için mucize gibi. Teşekkür ederim.

AK
Alp*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Uzun yıllardır çektiğim bahar allerjime Osman Şener Bey sayesinde veda ettim. Kendisi alanında uzman bilgili bir doktor. Hastalarıyla yakından ilgilenmesi, yakın ilgisi beni çok mutlu etti. Allerjik rahatsızlıkları şiddetle tavsiye ediyorum.

AK
Alp*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Uzun yıllardır çektiğim bahar allerjime Osman Şener Bey sayesinde veda ettim. Kendisi alanında uzman, bilgili bir doktor. Hastalarıyla yakından ilgilenmesi yakından ilgisi beni çok memnun etti. Allerjik rahatsızlıkları olan tüm hastalara Osman Şener Bey'i şiddetle tavsiye ediyorum.

AE
Ali E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Akranları çimde,toprakta,bahçede,parkta koşup oynarken yıllarca eve kapanıp kalan,istediği yemeği dahi yiyemeyen canım torunumu sağlıklı ve kaliteli yaşama kavuşturan çok değerli insan Prof.Dr. Osman Şener hocama şükran duygularımla sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Ali Egemen

Prof. Dr. Osman Şener
Prof. Dr. Osman Şener 1 Mayıs 2019
Çok teşekkür ederim. Saygılar...
PS
Pın*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Ürtiker tedavisi için gittiğimde önceki yaşadıklarımdan dolayı pek umudum yoktu. Ama Osman hoca sağolsun tedavi ve tavsiyeleriyle bunu atlatmam için her şeyi yaptı ve sonunda atlattım. Alanında çok bilgili ve iyi bir doktor. Ayrıca ilgisi ve tavırları da çok sevecen. Sağolun hocam çok teşekkürler.

KZ
Kem*** Z***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

5 yıl önce astım için gittiğim bir doktordu Osman Şener. Tedavi yöntemlerini belirledikten sonra tedaviye başladık ve bu süreçte çok iyileşme gösterdim. Osman hocanın her söylediğine uydum ve sonuç mükemmel. Çok çok teşekkürler değerli hocam.

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Osman Şener ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Osman Şener için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Osman Şener için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. Osman Şener ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908508115279

Prof. Dr. Osman Şener nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Osman Şener Prof. Dr. Osman Şener Allerji, Astım ve İmmunoloji Merkezi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Osman Şener hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Osman Şener Dahiliye - İç Hastalıkları, Alerji Hastalıkları uzmanıdır. Besin Allerjisi (Gıda Alerjisi), İlaç Alerjisi, Alerjik Konjonktivit (Alerjik Göz Hastalığı) alanlarında hizmet veriyor ve Subkütan immünoterapi, Solunum fonksiyon testleri, Alerji değerlendirmesi ve tedavisi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Haritada Gör
Facebook Twitter Instagram Youtube