Prof. Dr. Orhan Kocaman

Dahiliye - İç Hastalıkları, Gastroenteroloji - İstanbul

ERCP, Pankreas Kanseri, Safra Kesesi Hastalıkları

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Doktorun Adresi

Bahçelievler Mah. E-5 Karayolu / Kültür Sok No: 1  Bahçelievler, İstanbul
Medical Park Bahçelievler Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Orhan Kocaman Hakkında

Orhan Kocaman Kimdir?

Prof. Dr. Orhan KOCAMAN, 11 Mayıs 1975 yılında doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi' nde başladığı tıp eğitimini 1999 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Anabilim Dalı' nda yapmıştır. Ardından 2008 yılında Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Gastroenteroloji Bilim Dalı’nda yan dal uzmanlık eğitimini de tamamlamıştır.

Uzmanlık eğitimi sonrasında, 1999-2004 yılları arasında İstanbul Tıp Fakültesi, İç Hastalıkları Anabilim Dalı' nda Araştırma görevlisi olarak bulunmuştur. 2005-2008 yılları arasında Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi, Gastroenteroloji Bilim Dalı' nda uzman doktor olarak görev yapmıştır. Mecburi hizmetini 2008- Mayıs 2010 yılları arasında Ağrı Devlet Hastanesi' nde yapmış, Mayıs 2010- Kasım 2010 yılları arasında Düzce Üniversitesi, İç Hastalıkları Anabilim Dalında, Kasım 2010- Ocak 2011 Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Gastroenteroloji BD, Ocak 2011- Nisan 2016 Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Gastroenteroloji BD görev yapmıştır. Mesleki çaılşmalarına Nisan 2016 dan bu yana Bahçelievler Medikal Park Hastanesi' nde devam etmektedir.

Prof. Dr. Orhan KOCAMAN,  AASLD, ECCO, İstanbul Tabip Odası, Türk Gastroenteroloji Derneği, Türkiye Karaciğer Araştırmaları Derneğine üyedir.

Diploma aldığı kurum
 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • KOCAELI ÜNIVERSITESI
İlgilendiği Hastalıklar
 • ERCP
 • Pankreas Kanseri
 • Safra Kesesi Hastalıkları
 • İnflamatuar (İltihabi) Bağırsak Hastalıkları (Crohn Haslığı, Ülseratif Kolit)
 • Reflü (Mide Reflüsü, Gastroözefagiyal Reflü)
Tedaviler
 • Endosonografi
 • Poem (Peroral endoskopik myotomi)
 • Esd
 • Emr

Orhan Kocaman Değerlendirmeleri

Değerlendir
5 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

�e..ıcı
Zamanlama
İlgi
Ortam

Ben Crhon hastasıyım.. Orhan beyin devamlı hastasıyım onu tanıdığım için çok şanslıyım ve Benim en zor zamanımda Hızır gibi yetişti , Orhan bey o kadar iyi bir doktor ki öleceğimi beklerken acılar sancılar içinde bana hep destek çıkıp moral verdi bana.. Ve şuan iyiyim ilaç tedavim devam ediyor.. Teşekkürler Orhan hocam.. 12-02-2021

in..lahat
Zamanlama
İlgi
Ortam

Benim görüşlerim şöyle sıralıyabilirim orhan hocamın herşeyi ile kendi branşı üzerine bilgisi ve saygı artı terbiyesi üst seviyede bir insan bir profösör ünvanını hakeden yakışan bir insanla 65 yıllık yaşantımda karşılaşmadım dersem yalan olmaz.kendisine çok teşekkür ediyorum 14-08-2020

ay..ek
Zamanlama
İlgi
Ortam

Acil safra kanalı tıkanması için gittiğim hastenesinde hastanenin ve bağlı olduğum sigorta şirketinin tüm zorluklarını bizzat kendisi çözerek sağlığıma tekrar kavuşmama neden oldu . Kendisine çok teşekkür ediyorum iyiki varsınız 09-09-2019

..kan
Zamanlama
İlgi
Ortam

Alanının müstesna hekimlerindendir. Kendisine yıllar önce tavsiye üzerine babamı götürmüştük. Ağır pankreatit ve safra kesesinde taş vardı. Ameliyatsız mideden stent ile müdahale etti. Babam iki rahatsızlığından da hızlıca şifa buldu. Yıllardır da yaşamına sağlıklı bir şekilde devam ediyor. Tekrar teşekkür babından yazıyorum. Teşekkürler hocam.. 02-09-2019

�ar..uk
Zamanlama
İlgi
Ortam

Değerli hocam,kızıma koyduğunuz teşhis ve üç aydır uyguladığınız tedavi süresince devamlı bize destek oldunuz,sayenizde zorlu bir tedavi sürecinden sonra sonuca ulaştık.Tabii ki her zaman kontrol ve takibi elden bırakmayacağız.Size şükran borçluyuz.Ayrıca Medical Park hastanesine de sizin gibi değerli uzmanlarla çalıştığı için teşekkür ederiz,saygılar.Yaşar Doruk 19-09-2018

5 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Orhan Kocaman tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Orhan Kocaman Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Intestinal metaplazi-helikobakter pilori

  Değerli hocam, 3 yıl önce endoskopi yapılarak çölyak teşhisi konuldu. diyetime dikkat ediyorum. geçen yıl kontrole gittiğimde doktor midemde intestinal metaplazi olduğu ve helikobakter pilori mikrobunun tedavi edilmesi gerektiğini söyledi ve 3 lü antibiyotik tedavisi önerdi (alfoxıl 1 gr, flagyl 500... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Orhan Kocaman

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Kabızlık keçi pisliginde dışkı

  Merhaba doktor bey bende yaklaşık 2 aydır kabızlık sorunu var karnimda gurultu oluyor gaz çıkaramıyorum keçi pisligin de dışkı oluyor çok zorlanıyorum sorun ne olabilir. teşekkür ederim

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Orhan Kocaman

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Orhan Kocaman Videoları

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Orhan Kocaman kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. O Kocaman ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Orhan Kocaman için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. O Kocaman şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Orhan Kocaman nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Orhan Kocaman Medical Park Bahçelievler Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Orhan Kocaman hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Orhan Kocaman Dahiliye - İç Hastalıkları, ,Gastroenteroloji uzmanıdır. Endosonografi, Poem (Peroral endoskopik myotomi), Esd, Emr alanlarında hizmet veriyor ve ERCP, Pankreas Kanseri, Safra Kesesi Hastalıkları, İnflamatuar (İltihabi) Bağırsak Hastalıkları (Crohn Haslığı, Ülseratif Kolit), Reflü (Mide Reflüsü, Gastroözefagiyal Reflü) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Orhan Kocaman için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Orhan Kocaman muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Orhan Kocaman hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. O Kocaman ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Orhan Kocaman hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. O Kocaman hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.