Adres

Kızılırmak, Ufuk Ünv. Cd No:1, 06510 Çankaya/Ankara  Ankara
Ufuk Üni.tıp Fakültesi Hastane

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

zi..rin

16.9.2019 tarihinde sag böbregimdeki kist amaliyatı oldum ekbi ile yaptıkları amaliyattan çok memnun kaldım şükür saglıgıma kavuştum bu rahatsızlıgımdan dolayı başka dotorlara gittim böbregimin tamamını alacakları söylediler ilk muayeneye geldigimde semih beyle birlikte filimlerimi incelediler ve böbregimi almadan amaliyetle kurtardılar kendilerine ve ekbine çok teşekkür ederim hastanede yattigım süre zarfinda üroloji servisinde çalışan tüm personelede ayrıca teşekkürlerimi sunmak istiyorum 02-10-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Orhan Göğüş tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Orhan Göğüş kimdir , telefon numarası nedir?

Prof. Dr. O Göğüş ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Orhan Göğüş için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. O Göğüş şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Orhan Göğüş ile anlaşmalı?

Orhan Göğüş kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Prof. Dr. Orhan Göğüş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Orhan Göğüş Ufuk Üni.tıp Fakültesi Hastane bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Orhan Göğüş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Orhan Göğüş Üroloji, uzmanıdır.

Prof. Dr. Orhan Göğüş için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Orhan Göğüş muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Orhan Göğüş hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Prof. Dr. O Göğüş ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Orhan Göğüş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Prof. Dr. O Göğüş hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.