Koronavirüs (COVID-19) ile ilgili bilgilenmek için Sağlık Bakanlığı ve Türk Tabipler Birliği sitelerini ziyaret edin.
Prof. Dr. Ömer Necip Aytuğ, İstanbul, Dahiliye - İç Hastalıkları

Prof. Dr. Ömer Necip Aytuğ

Dahiliye - İç Hastalıkları, Gastroenteroloji - İstanbul

Porfiri (Porphyria), Sarılık, Safra Yolu Hastalıkları

Takvim talep et

Adres

Saray Mh., Site Yolu Cad. No:7, 34768 Ümraniye  Ümraniye, İstanbul
Hisar Hospital

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Otopark (Ücretsiz) Kredi kartı ile ödeme Nakit

Hakkında

Ömer Necip Aytuğ Kimdir?

Prof. Dr. Ömer Necip AYTUĞ, tıp eğitimini 1973 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve 1980 yılında İç Hastalıkları Uzmanı olmuştur. 

Uzmanlık eğitimi sonrasında Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi, Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi, Abant İzzet Baysal Üniversitesi Düzce Tıp Fakültesi, Özel İsviçre Hastanesi, Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi, BSK Metropark Hastanesi ve İstanbul Memorial Hizmet Hastanesi gibi birçok kurumda görev yapmış olan Prof. Dr. Ömer Necip AYTUĞ, mesleki çalışmalarına Medicana Çamlıca Hastanesi'nde devam etmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Ömer Necip Aytuğ kimdir , telefon numarası nedir?

Prof. Dr. � Necip Aytuğ ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Ömer Necip Aytuğ için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. � Necip Aytuğ şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Ömer Necip Aytuğ nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Ömer Necip Aytuğ Hisar Hospital bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Ömer Necip Aytuğ hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Ömer Necip Aytuğ Dahiliye - İç Hastalıkları, ,Gastroenteroloji uzmanıdır. Fundoplikasyon - laparoskopik cerrahi, Laktoz tölerans testi, Hida taraması, Transözofageal ekokardiyografi (töe), M2 antijeni(antimitokondriyal antikor(ama)), Endoskopik ultrason, Cea(karsinoembriyonik antijen), Perkütan karaciğer biyopsisi, Oksimetre, Kolesterol testi alanlarında hizmet veriyor ve Porfiri (Porphyria), Sarılık, Safra Yolu Hastalıkları, Safra Kesesi Taşı (Kolelitiazis), Safra Kesesi Kanseri hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Ömer Necip Aytuğ için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Ömer Necip Aytuğ muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Ömer Necip Aytuğ hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Prof. Dr. � Necip Aytuğ ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Ömer Necip Aytuğ hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Prof. Dr. � Necip Aytuğ hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.