Doktorun Adresi

Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Kampüsü, Uncubozköy, 45140 Yunusemre/Manisa Merkez/Manisa  Manisa
Celal Bayar Üniversi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ömer Aydemir Hakkında

Ömer Aydemir Kimdir?

Prof. Dr. Ömer Aydemir, Psikiyatri alanlarında faaliyet göstermektedir. Ömer Aydemir, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Ömer Aydemir Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

em..etbaş

Türkiye'nin en iyi hekimlerinden birisidir.Bu kadar net.Kendisinin uzun süredir hastasıyım ve gözüm kapalı güveniyorum.Çok iyi bir insan ve çok saygın bir hekimdir 03-08-2017

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Ömer Aydemir tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Ömer Aydemir kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. � Aydemir ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Ömer Aydemir için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. � Aydemir şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ömer Aydemir ile anlaşmalı?
Ömer Aydemir kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Prof. Dr. Ömer Aydemir nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Ömer Aydemir Celal Bayar Üniversi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Ömer Aydemir hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Ömer Aydemir Psikiyatri, uzmanıdır.

Prof. Dr. Ömer Aydemir için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Ömer Aydemir muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Ömer Aydemir hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. � Aydemir ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Ömer Aydemir hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. � Aydemir hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.