Prof. Dr. Ömer Akçalı

Ortopedi ve Travmatoloji - İzmir

Genel Ortopedi Ve Travmalar, Topuk Dikeni, Femur Kırığı

Takvim talep et Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Atatürk Cad. No : 384 Devrim Reşat Aksoy Plaza Kat : 1 No : 5  Konak, İzmir

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İmkanlar
Wi-fi
Kültür, Cumhuriyet Blv No:144, 35220 Konak/İzmir  İzmir
Dokuz Eylül Üniversitesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ömer Akçalı Hakkında

Ömer Akçalı Kimdir?

Prof. Dr. Ömer Akçalı, Ortopedi ve Travmatoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Ömer Akçalı, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Diploma aldığı kurum
 • DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ
Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 06 2007

Tecrübe: 14 yıl 1 ay

Yabancı Diller
 • İngilizce
Deneyimler
 • Dokuz Eylül Üniversitesi
  06 2007 - Şu Anda
İlgilendiği Hastalıklar
 • Genel Ortopedi Ve Travmalar
 • Topuk Dikeni
 • Femur Kırığı
 • Sinir Kesisi
 • Ortopedik Tümörler
Tedaviler
 • Bel cerrahisi(minimal invaziv lomber spinal füzyon)
 • Kapalı manipülasyon
 • Açık redüksiyon internal fiksasyon(orif)
 • Diz problemleri
 • Total kalça replasmanı
Fotoğraflar
Hobiler
 • Atıcılık

Ömer Akçalı Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

zde..ent

12 yaşındaki kızım Çağla Yaytaş'ta meydana gelen skolyozdan dolayı Sayın Ömer Akçalı ile yollarımız kesişti. Hastalığın tanısını ve eğrilik derecesini öğrendiğimizde yaşadığımız panik, üzüntü ve çaresizlik duygularımızı, gerek insani kimliğiyle gerekse akademik yaklaşımlarıyla bizi inanılmaz rahatlatmış ve güven duygusu yaratmıştır. Hastalığın tanısı konulduktan sonra, İzmir'de bu alanda uzmanlaşmış pek çok doktoru gezdik, o süreçte kafamızı karıştıran pek çok sorunun cevabını yine Ömer beyden aldık. Bütün referanslar bizi yine Ömer Bey'e götürdü. İnsanının çocuğunu emanet edebileceği doktora güvenmesi ve mesleki tecrübesinden emin olması kadar önemli birşey yok. Çocuklarla olan iletişimi, sağduyusu, sağladığı güven duygusu kızımın kendisini ameliyat için hazır hissetmesinde büyük rol oynamıştır. Çok başarılı bir ameliyat geçirdik ve daha 1 ay geçmesine rağmen kızım günlük hayatına çoktan geri döndü. Kendisine çok teşekkür ediyor ve saygılarımı iletiyorum. Gözde Berent 10-09-2015

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Ömer Akçalı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Ömer Akçalı kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. � Akçalı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Ömer Akçalı için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. � Akçalı şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Ömer Akçalı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Ömer Akçalı Dokuz Eylül Üniversitesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Ömer Akçalı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Ömer Akçalı Ortopedi ve Travmatoloji, uzmanıdır. Bel cerrahisi(minimal invaziv lomber spinal füzyon), Kapalı manipülasyon, Açık redüksiyon internal fiksasyon(orif), Diz problemleri, Total kalça replasmanı, Skolyoz ameliyatı alanlarında hizmet veriyor ve Genel Ortopedi Ve Travmalar, Topuk Dikeni, Femur Kırığı, Sinir Kesisi, Ortopedik Tümörler hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Ömer Akçalı için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Ömer Akçalı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Ömer Akçalı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. � Akçalı ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Ömer Akçalı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. � Akçalı hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.