Prof. Dr. Okan Erdoğan

Genel Cerrahi - Antalya

Rektum Kanseri (Kalın Bağırsak Kanseri), Rektum Kanseri, Şişmanlık (Obezite)

Takvim talep et Soru Sor

Doktorun Adresi

Yıldız Mahallesi, 220. Sk. No:19  Muratpaşa, Antalya
Özel Medstar Antalya Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretsiz) Vale Kredi kartı ile ödeme Nakit Sgk Anlaşmalı

Okan Erdoğan Hakkında

Okan Erdoğan Kimdir?

Prof. Dr. Okan ERDOĞDU, 1966 yılında Antalya'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerini Antalya'da bitirdikten sonra 1983 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tp eğitimini 1989 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 1990-1996 yılları arasında Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve Genel Cerrahi Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında akademik kariyerine Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı'nda devam etmiş olan Prof. Dr. Okan ERDOĞDU, aynı anabilim dalında 1999 yılında Yardımcı Doçentlik, 2004 yılında Doçentlik, 2010 yılında ise Profesörlük kadrosuna atanmıştır. 2006 yılında ise 3 ay süre ile Cleveland Klink'te Kolorektal Cerrahi alanında çalışmalar yapmıştır. 

Prof. Dr. Okan ERDOĞDU, Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Kliniği'nde Profesör olarak görev yapmakla beraber Özel Medstar Antalya Hastanesi'nde de hastalarını kabul etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • EGE ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • AKDENIZ ÜNIVERSITESI
İlgilendiği Hastalıklar
 • Rektum Kanseri (Kalın Bağırsak Kanseri)
 • Rektum Kanseri
 • Şişmanlık (Obezite)
 • Tip 2 Diyabet
 • Ülseratif Kolit
Tedaviler
 • Paratiroidektomi
 • Splenektomi
 • Anal fistül
 • Karaciğer cerrahisi
 • Laparoskopik fıtık tedavisi

Okan Erdoğan Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Kasıkta şişlik ağrı

  Hocam merhaba... benim sağ genital bölgemin bittiği yerde hafif bir şişlik var 1 haftadır. aynada bakınca belli olmuyor, sadece elimle hisasedebiliyorum..fakat ıkınınca, öksürünce artmıyor, yatınca da azalmıyor aynı duruyor hala.. bununla birlikte belimin sağ tarafındada sızlama, sağ bacağımda ağrı,... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Okan Erdoğan

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Karaci̇ğerde apse

  Hocam kist hidatiği ameliyatını cerrahi olarak oldum ve karaciğerimin %40 alındı.bu ameliyattan 2 sene sonra ameliyat olan bölgede apse oluştu ve 3 defa apse drenajı yapıldı.alınan örnekte çok sayıda polimorf nüveli lökositler görüldü.mikroorganizma görülmedi. esbl pozitif ci̇trobacter freundii üred... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Okan Erdoğan

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Okan Erdoğan kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. O Erdoğan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Okan Erdoğan için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. O Erdoğan şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Okan Erdoğan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Okan Erdoğan Özel Medstar Antalya Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Okan Erdoğan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Okan Erdoğan Genel Cerrahi, uzmanıdır. Paratiroidektomi, Splenektomi, Anal fistül, Karaciğer cerrahisi, Laparoskopik fıtık tedavisi, Apendektomi, Şeker ameliyatı, Guatr ameliyatı, Pankreas cerrahisi alanlarında hizmet veriyor ve Rektum Kanseri (Kalın Bağırsak Kanseri), Rektum Kanseri, Şişmanlık (Obezite), Tip 2 Diyabet, Ülseratif Kolit hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Okan Erdoğan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Okan Erdoğan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Okan Erdoğan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. O Erdoğan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Okan Erdoğan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. O Erdoğan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.