Prof. Dr. Nurdan Kotevoğlu, İstanbul, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon

Prof. Dr. Nurdan Kotevoğlu

Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon, Romatoloji (Fiziksel tıp ve Rehabilitasyon) - İstanbul

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi (2)

Feyzullah Cad. No: 39 Maltepe/İstanbul  Maltepe, İstanbul
Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
Bağdat Cad. Nazlı Apt. No:78 D:1 Kızıltoprak  Kadıköy, İstanbul
Prof. Dr. Nurdan KOTEVOĞLU Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Nurdan Kotevoğlu Hakkında

Nurdan Kotevoğlu Kimdir?

Prof. Dr. Nurdan KOTEVOĞLU, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1984 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, 1987 - 1991 yılları arasında İstanbul Göztepe SSK Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Ana Bilim Dalı'nda yapmıştır. Ayrıca 1992 - 1994 yılları arasında İstanbul Üniversitesi İç Hastalıkları Ana Bilin Dalı'nda Romatoloji (Fiziksel tıp ve Rehabilitasyon) yan dal uzmanlık eğitimini tamamlamış ve 1999 yılına kadar Başasistan ve Romatoloji uzmanı olarak görevine devam etmiştir.

1999 - 2007 Yılları arasında Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde, görev almış olan Prof. Dr. Nurdan KOTEVOĞLU, 2006 yılında ''Doçent Doktor'' unvanı almıştır.

Yerli ve yabancı tıp dergilerinde yayın kurulu üyelikleri Ulusal ve uluslar arası birçok kongrede sunumları, basılı makaleleleri ve atıfları bulunan Prof. Dr. Nurdan KOTEVOĞLU, mesleki çalışmalarına İstanbul'da bulunan özel muayenehanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ISTANBUL FIZIK TEDAVI VE ARASTIRMA HASTANESI

İlgilendiği Hastalıklar

  Doktor Yorumları

  Değerlendir
  3 Değerlendirme Ort. Puanı: 4.7
  Zamanlama
  İlgi
  Ortam

  Hasta Değerlendirmeleri

  ogan..a

  Değerli bir hekim olarak alanında profesyonel bir hekimdir.Kendisi sayesinde sağligimda olumlu gelismeler oldu.Kendisine minnettarim.Ilgi ve alakasından dolayi teşekkür ederim. 14-01-2016

  ma..�RHAN SEYHAN

  süperrrr 19-08-2015

  an..HAN

  Değerli hocamızın ilgi ve alakası için çok teşekkür ederim. 28-04-2015

  3 görüş bulundu.

  Hakkında değerlendirme yapın

  Prof. Dr. Nurdan Kotevoğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

  Değerlendir

  Son Cevapladığı Sorular

  Soru Sor
  ?

  Soru sorun

  Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

  Soru Sor

  Sıkça Sorulan Sorular

  Prof. Dr. Nurdan Kotevoğlu kimdir , telefon numarası nedir?
  Prof. Dr. N Kotevoğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

  Prof. Dr. Nurdan Kotevoğlu için nasıl randevu alabilirim?
  Prof. Dr. N Kotevoğlu şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

  Prof. Dr. Nurdan Kotevoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
  Prof. Dr. Nurdan Kotevoğlu Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Prof. Dr. Nurdan KOTEVOĞLU Muayenehanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

  Prof. Dr. Nurdan Kotevoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
  Prof. Dr. Nurdan Kotevoğlu Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon, ,Romatoloji (Fiziksel tıp ve Rehabilitasyon) uzmanıdır. Anti-ccp(sitrülin antikoru), Artrosentez (eklem içi sıvı aspirasyonu) alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkları konusunda çalışıyor.

  Prof. Dr. Nurdan Kotevoğlu için muayene ücreti nedir?
  Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Nurdan Kotevoğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

  Prof. Dr. Nurdan Kotevoğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
  Prof. Dr. N Kotevoğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

  Prof. Dr. Nurdan Kotevoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
  Prof. Dr. N Kotevoğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

  Bu hekim siz misiniz?
  Bilgileri güncelle


  .