Prof. Dr. Nilüfer Berker

Göz Hastalıkları - Ankara
5.0

Çocuklarda Göz Hastalıklar, Göz Rahatsızlıkları, Kırmızı Göz Hastalığı

5.0

“SEVGİLİ HASTALAR VE HASTA YAKINLARI,KARARSIZ KALDI İSENİZ LÜTFEN OKUYUN!Daha önce de görüş bildirmiş...” Devamı

Prof. Dr. Nilüfer Berker

Prof. Dr. Nilüfer Berker, 1973 yılında  Ankara'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinde eğitimini başarıyla tamamlayarak  Tıp Doktoru Unvanı almıştır. İhtisasını ise, Ankara Ulucanlar Göz Eğitim Ve Araştırma Hastanesinde tamamlayarak Uzman Doktor Unvanı almıştır.

2000 yılında göz uzmanlığını aldıktan sonra aynı hastanede Retina, Vitreoretinal Cerrahi ve Üveit Behçet konularında yoğunlaşarak bu alanlarda hasta takibi, tedavileri, cerrahileri üzerine çalışmaya başlamıştır. 2004 yılında Amerika Birleşik Devletleri Stanford Üniversitesi Tıp Fakültesi Vitreoretinal Cerrahi Kliniği’nde araştırmacı olarak çalışmalarda bulunmuş  ve o yıllarda henüz ülkemizde ve dünyada çok yaygın olmayan sarı nokta hastalığının cerrahi ve göz içi enjeksiyon tedavileri ve retina hastalıklarında cerrahi tedaviler konularında araştırmalarda görev almıştır. Ayrıca üveit hastalıklarının tedavileri ile ilgili çalışmalara katılmıştır.Hem yurt içi hem yurtdışı çok sayıda kongrede davetli konuşmacı olarak bilimsel sunumlar yapmış çok sayıda dergide bilimsel makaleler yayınlamış,  birçok göz asistanının uzmanlık eğitimine katkıda bulunmuş ve uzmanlık tezlerinde danışmanlık görevleri yapmıştır. Branşı ile  ilgili çeşitli uzmanlık derneklerinde aktif üye olarak görevler ve yönetim kurulu üyelikleri yapmıştır. 2014-2016 yılları arasında Oküler Travmatoloji ve Medikolegal Oftalmoloji biriminde Yönetim Kurulu üyeliği yapmıştır. 2016-2018  yılları arasında Üvea-Behçet Biriminde Yönetim Kurulu üyeliği yapmıştır. 2018 yılında Vitreoretinal Cerrahi Yönetim Kurulu üyeliğine seçilmiş  ve bu görevini halen devam ettirmektedir. 2019 Ocak ayında Ufuk Üniversitesi Tıp Fakültesi akademik kadrosuna atanmıştır. Hastalarının takiplerini, tedavilerini ve ameliyatlarını Ufuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Göz Anabilim Dalında sürdürmektedir.

Prof. Dr. Nilüfer Berker, mesleki çalışmalarına Dünyagöz Tunus  Hastanes'inde devam ederek hastalarına hizmet vermektedir.

Dünyagöz Tunus Hastanesi
Kavaklıdere, Tunus Cd. No:28, 06680 Çankaya/Ankara
Hizmetler
Göz enfeksiyonları Göz sulanması tedavisi Gözlük Katarakt ameliyatı Laser tedavileri Devamı

Hakkında

Prof. Dr. Nilüfer Berker, 1973 yılında  Ankara'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinde eğitimini başarıyla tamamlayarak  Tıp Doktoru Unvanı almıştır. İhtisasını ise, Ankara Ulucanlar Göz Eğitim Ve Araştırma Hastanesinde tamamlayarak Uzman Doktor Unvanı almıştır. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

ANKARA ÜNİVERSİTESİ

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Çocuklarda Göz Hastalıklar Göz Rahatsızlıkları Kırmızı Göz Hastalığı Kontakt Lens Lens Hastalıkları Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
SY
Sin*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

SEVGİLİ HASTALAR VE HASTA YAKINLARI,KARARSIZ KALDI İSENİZ LÜTFEN OKUYUN!Daha önce de görüş bildirmiş bir hasta yakını olarak yine yazmak ve defalarca yaZmak istiyorum!Sevgili doktorumuz bu gün bir kez daha ne kadar merhametli ve işine ne kadar saygılı olduğunu bize bir kez daha gösterdi!Nasıl teşekkür ederim hangi kelime yeterli olur bilemiyorum !Ben hayatımda Nilüfer hanım kadar hastasına ve insana değer veren bir doktor ile karşılaşmadım!Başarılarını anlatmaya kelimelerim yetmez ki zaten gerek yok!Çünkü kendisi artık Türkiye ‘ye de bir değer!Ben biliyorum ki Allahım izin verdiği ve siz varolduğunuz sürece kızıma hiç bişey olmaz!Öyle güvende hissediyorum ve bundan Eminim!Lütfen ,lütfen hiç kimse sizin fikrinizi almadan, muayene olmadan karar vermesin!Ne kadar haklı olduğumu sonrasında anlayacaklar!İyi ki varsınız Nilufer Hanımcım🙏🙏🙏🙏

SD
Ser*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Nilüfer hocam sizi nasıl anlatsam hangi kelime sizin yaptıklarınızın karşılığını verir bilemiyorum.. Sadece görmemi size borçluyum. Sizin bilgeliğiniz ve ön görünüz sayesinde. Sizi tanıdığım için Allaha şükrediyorum. Her kötü zamanda yanımızda oldunuz guzel sözlerinizle moral bulduk. Size çok teşekkür ederiz. İyi varsınız ve varolacaksınız. Serap-Abbas Dikilitaş..

HK
Hül*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Biz çok şanslıydık Nilüfer hanım gibi bir doktorla karşılaştığımız için allahıma şükürler olsun oğlumun gözünü Nilüfer hanımın uyguladığı tedavi sayesinde kurtardık. Mesleğindeki özen başarı ve bizlere gösterdiği sevgi , sıcaklık anlatılamaz. Çok çok teşekkür ediyoruz. Güven, sevgi dolu çok değerli doktorumuz Nilüfer Berker sizi çok seviyoruz.

SY
Sin*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Hani deriz ya Allah iyilerle karsılaştırsın diye...Çok sükür biz şanslıydık ki Nilüfer hanımcıma rastlayabildik.Allah bizim derdimize derman olarak onu yolumuza cıkardı.Daha önce kızımi baska hastanelere defalarca göturmeme ragmen hic bir sonuç alamamistik.tabii birde hayal kirikliklari.Götürmedigim hic bir Hastahane hicbir doktor kalmadı sanırım. kizimin sag gozunun %5 görebildigıni ameliyat olmasini söylediler.daha sonra cok cok ünlü özel bir hasta ne de katarakt oldugunu söyledi.en sonunda biz Nilüfer hocama muayene olduk ve bize gecebilecek bisey oldugunu söyledi.Üveit oldugunu kızimin gözlerini bir kac cesit damlayla ve enjeksiyonla sükürler olsunki iyilestirdi.Allaha ne kadar şükretsek az.Nilufer hocama nekadar tesekkur etsek az...Tabiiki belli periyodlarla kontrollerimize devam edeiyoruz ama herhangi bir problemimiz yok.İsınin ehli bir doktorumuz var.??Dilerim bizim gibi hasta olan herkes bir gün Nilufer hocamla karsilasir.Asude ve ailesi size müteşekkir hocam.sevgi ve saygiyla ..iyi ki hayatımızdasıniz.bizden hic birzaman desteginizi esirgemediniz.hersey icin cok tesekkur ederiz hocamm

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Nilüfer Berker ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Nilüfer Berker için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Nilüfer Berker nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Nilüfer Berker Dünyagöz Tunus Hastanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Nilüfer Berker hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Nilüfer Berker Göz Hastalıkları uzmanıdır. Çocuklarda Göz Hastalıklar, Göz Rahatsızlıkları, Kırmızı Göz Hastalığı alanlarında hizmet veriyor ve Göz enfeksiyonları, Göz sulanması tedavisi, Gözlük hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube