Prof. Dr. Nevin Uzuner

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk İmmünolojisi ve Alerjisi - İzmir

Bronşiolit, Alerjik Bronşit, Allerjik Astım

Prof. Dr. Nevin Uzuner

Prof. Dr. Nevin UZUNER, 1988 yılında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde mezun olarak tıp doktoru unvanını almıştır. Lisans eğitiminin ardından 1996 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı’nda ihtisasını tamamlayarak uzmanlığını bu alanda almıştır. Yine Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden, 1999 yılında Çocuk Allerjisi Yan Dal Uzmanlığını almıştır. 2005 yılında ise  Allerji uzmanlığı European Academy of Allergry and Clinical Immunology (EAACI, Avrupa Allerji ve Klinik İmmünoloji Akademisi) tarafından onaylanmıştır.

1990-1996 yıllarında Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı’nda Araştırma Görevlisi olarak, 1996-1999 yılları arasında Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı, Allerji Bilim Dalı’nda Uzman (Ar. Gör.) olarak görev yapmış olan Prof. Dr. Nevin UZUNER, 2003 yılında Doçentlik, 2009 yılında ise Profesörlük kadrosuna atanmıştır. 2013 yılında ise Çocuk Göğüs Hastalıkları yan da uzmanlığını almıştır. 

Prof. Dr. Nevin UZUNER, Türk Tabipler Birliği İzmir Tabip Odası, Türkiye Ümmunoloji Derneği, Türk Toraks Derneği, Çocuk Solunum Yolu Hastalığı Derneği, American College of Allergy , Asthma and Immunology, Türkiye Ulusal Allerji ve Klinik İmmunoloji Derneği, Türk Pediatri Kurumu, European Academy of Allergology and Clinical Immunology, European Respiratory Society gibi bir çok ulusal ve uluslararası mesleki kuruluş üyesidir.

Başarılı çalışmalarına İzmir'de bulunan özel muayenehanesinde devam eden Prof. Dr. Nevin UZUNER'in yerli ve yabancı dergilerde yayınlanmış 100’ün üzerinde akademik yayını ve ulusal ve uluslararası kongrelerde sunulmuş 200 üzerinde bildirisi bulunmaktadır.

Prof. Dr. Nevin Uzuner Muayenehanesi
Ali Çetinkaya Bulvarı Karaahmetoğlu Apt. No:52 Kat:3 Daire:9 Alsancak Konak/İzmir
Hizmetler
Alerjen immünoterapisi Alerji değerlendirmesi ve tedavisi Alerji tanı ve tedavileri Astım tanı ve tedavisi Nefes darlığı tanı ve tedavisi Devamı

Hakkında

Prof. Dr. Nevin UZUNER, 1988 yılında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde mezun olarak tıp doktoru unvanını almıştır. Lisans eğitiminin ardından 1996 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı’nda ihtisasını tamamlayarak uzmanlığını bu alanda almıştır. Yine Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden, 1999 yılında Çocuk Allerjisi Yan Dal Uzmanlığını almıştır. 2005 yılında ise  Allerji uzmanlığı European Academy of Allergry and Clinical Immunology (EAACI, Avrupa Allerji ve Klinik İmmünoloji Akademisi) tarafından onaylanmıştır. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ

İlgi Alanları

Bronşiolit Alerjik Bronşit Allerjik Astım Anjioödem (Yüz, Göz Ve Dudakta Şişme) Atopik Dermatit Devamı

Görüşler

Bu uzman ile ilgili herhangi bir <br /> değerlendirme yapılmamış.
Bu uzman ile ilgili herhangi bir
değerlendirme yapılmamış.

Bu uzmanı tanıyor ya da hastalığınla ilgili ziyaret ettiysen görüşünü veya şikayetini yaz.

Görüş Ekle
Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Nevin Uzuner ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Nevin Uzuner için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Nevin Uzuner nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Nevin Uzuner Prof. Dr. Nevin Uzuner Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Nevin Uzuner hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Nevin Uzuner Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk İmmünolojisi ve Alerjisi uzmanıdır. Bronşiolit, Alerjik Bronşit, Allerjik Astım alanlarında hizmet veriyor ve Alerjen immünoterapisi, Alerji değerlendirmesi ve tedavisi, Alerji tanı ve tedavileri hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube