Prof. Dr. Nesibe Andıran

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Endokrinolojisi - Ankara
5.0

Adrenal Bez, Cinsel Gelişim Bozuklukları (İnterseks, Cinsiyet Farklılaşma Buzuklukları), Kalsiyum Fazlalığı (Hiperkalsemi)

5.0

“hocam öncelikle ramazan bayramınız kutlu ve mübarek olsun benim cocugum 3 yasinda evin önundeki su ...” Devamı

Prof. Dr. Nesibe Andıran

Prof. Dr. Nesibe ANDIRAN, 10 Kasım 1969 yılında Osmaniye'de doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından derece ile Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'ni kazanmış ve İngilizce okul bölümünü ikinci olarak başarıyla tamamlayıp 1994 yılında Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını aynı üniversitede 1994 - 2000 yılları arasında yaparak Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları uzmanı olmuştur. 

2000 - 2001 Yılları arasında Hacettepe İhsan Doğramacı Çocuk Hastanesi Acil ve Poliklinik Sorumlu Uzmanı olarak çalışmalarını sürdüren Prof. Dr. Nesibe ANDIRAN, 2001 - 2004 yılları arasında tıp doktoru ve ihtisasını yaptığı Hacettepe Üniversitesi İhsan Doğramacı Çocuk Endokrinolojisi üzerine yan dal uzmanlık eğitimini tamamlamıştır. 

İyi derecede ingilizce bilmekte olan Prof. Dr. Nesibe ANDIRAN, evli ve iki çocuk annesidir. Mesleki çalışmalarına ise, Ankara / Çankaya'da bulunan özel muayenehanesi'nde devam etmektedir.

Andıran Klinik
Neorama İş Merkezi Yaşam Cad. No: :13A Kat : 2 Daire : 4 (Armada yanı ) Söğütözü Çankaya/Ankara
Hizmetler
Büyüme takibi Çocuk beslenme Çocuk beslenme bozuklukları izleme Hipotroidi Büyüme hormonu testi Devamı

Hakkında

Prof. Dr. Nesibe ANDIRAN, 10 Kasım 1969 yılında Osmaniye'de doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından derece ile Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'ni kazanmış ve İngilizce okul bölümünü ikinci olarak başarıyla tamamlayıp 1994 yılında Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını aynı üniversitede 1994 - 2000 yılları arasında yaparak Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları uzmanı olmuştur.  Devamı

Diploma Aldığı Kurum

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Adrenal Bez Cinsel Gelişim Bozuklukları (İnterseks, Cinsiyet Farklılaşma Buzuklukları) Kalsiyum Fazlalığı (Hiperkalsemi) Iskemik Kalp Hastalığı Kalsiyum Eksikliği (Hipokalsemi) Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
ME
Mem*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

hocam öncelikle ramazan bayramınız kutlu ve mübarek olsun benim cocugum 3 yasinda evin önundeki su kalanına düştü ve yaklaşık 15 20 dakika suda kaldı şuan van lokman hastahanesinde yoğum bakımda ve doktorlar nefesi az olduğunu söylüyorlar şu an makinaya bağlı ve doktorlar hiç ümit vermiyorlar bende internete sizin iyi bir bilime sahip olduğunu gördüm ve önce ALLAH tan sonra sizden yardım bekliyorum ne olur bana yarďımcı olun ne gerekirse hazırım madi manevi olsun baba yüreyi dayanmaz iste ALLAH sizden razı olsun .

SK
Sem*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

İnternette doktor araştırırken Prof. Dr Nesibe ANDIRAN hocamızın ismini gördüm ve aramak istedim. Yardımcısıyla görüştükten sonra Ankara'ya gelerek muayenemizi olduk. Hocamız hızlıca tedavimize başladı ve bizi şikayetimizle ilgili oldukça aydınlattı. On zamandan sonra Nesibe Hocamı bulduğuma çok memnunum. Bırakmayı asla düşünmüyorum. Herkese de sağlık sorunu olan özellikle endokrin ve çocuk sağlığı problemi olan herkese tavsiye ederim. Hocamızın güler yüzlülüğü, insanlığı, anlayışı için sonsuz teşekkürler. Ayrıca Oya hanımında güler yüzü, tatlı dili beni ve kızımı değil üç ay her ay her ay gelip kendileriyle görüşmek bana ayrı bir mutluluk veriyor. Sevgi ve saygılarımla hoşçakalın

ÖK
Öme*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Biz oğlumla buraya gelirken internetten araştırarak, oradaki yorumları okuyup, o yorumlara güvenerek geldik. Yorumlardaki en çok dikkatimi çeken doktor Nesibe Hanımın hastalarıyla çok yakından ilgilendiği, güler yüzlü ve tatlı diliyle, son derece açıklamacı tavrıyla hastaya gerçekten güven verdiği idi, ve ben bir anne olarak Nesibe Hanıma geldiğimde yorumların tamamıyla gerçeği yansıttığını, doğru adrese geldiğimi gördüm ve çok mutlu oldum. Bundan sonrada oğlumun takibinde gönül rahatlığı ile geleceğim tek adres diyebilirim. Dr. Nesibe Andıran hanıma ve güler yüzlü yardımcısı Oya hanıma çok teşekkür ediyorum.

ER
Eme*** R***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Merhaba, çocuğum söz konusu olunca her konuda çok dikkatli davranırım. Doktor seçimi içinde fazla dikkatli davrandım tabi ki ve bence en iyi doktoru buldum. Nesibe Andıran da benim kadar benim çocuğumu düşünüyor buna inanıyorum. Bilgisine güveniyorum ve çocuğumu Nesibe hanımın ellerine bırakırken hiç şüphe duymuyorum. Teşekkürler Nesibe hanım.

MD
Mün*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Çocuklar ile kendi çocuğu gibi ilgilenen her bir çocuğa sevgisini gösteren Nesibe Andıran gerçekten bu meslek için doğmuş diyebilirim. Biz çocuğumuzu götürmeden önce küçük bir araştırma yapıp gitmiştik zaten ama gerçekten böyle ilgi beklemiyordum. Her aklımıza takılan soruya cevap vermesi anlatması çok hoş. Nesibe hanım iyi ki çocuğumun doktoru olmuş.

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Nesibe Andıran ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Nesibe Andıran için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Nesibe Andıran nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Nesibe Andıran Andıran Klinik bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Nesibe Andıran hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Nesibe Andıran Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Endokrinolojisi uzmanıdır. Adrenal Bez, Cinsel Gelişim Bozuklukları (İnterseks, Cinsiyet Farklılaşma Buzuklukları), Kalsiyum Fazlalığı (Hiperkalsemi) alanlarında hizmet veriyor ve Büyüme takibi, Çocuk beslenme, Çocuk beslenme bozuklukları izleme hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube