Prof. Dr. Necmettin Kutlu, İstanbul, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Prof. Dr. Necmettin Kutlu

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - İstanbul

Abdominoplasti, Çene Problemleri, Bacak germe

Randevu Al 0 (850) 433 38 08

Doktorun Adresi

Beylikdüzü cad. No:3   Beylikdüzü, İstanbul
Medicana Beylikdüzü

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Necmettin Kutlu Hakkında

Necmettin Kutlu Kimdir?

Prof. Dr. Necmettin KUTLU, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1982 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve 1991 yılında Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitiminin ardından Karadeniz Teknik Üniversitesi'nde ve Okmeydanı Eğitim Araştırma Hastanesi'nde uzun yıllar görev yapmış olan Prof. Dr. Necmettin KUTLU, mesleki çalışmalarına 2009 yılından beri Medicana International İstanbul Hastanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ANKARA ÜNIVERSITESI

İlgilendiği Hastalıklar

 • Abdominoplasti
 • Çene Problemleri
 • Bacak germe
 • Burun Estetiği
 • El Cerrahisi

Tedaviler

 • Blefaroplasti
 • Çene estetiği
 • El dolgusu
 • Endoskopik estetik cerrahi
 • Estetik cerrahi

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 433 38 08

Anlaşmalı Kurumlar

 • Allianz Sigorta
 • Anadolu Sigorta
 • Axa Sigorta
 • Demir Hayat
 • Ergo

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Necmettin Kutlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Necmettin Kutlu ile nasıl iletişime geçerim?
Prof. Dr. Necmettin Kutlu ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 433 38 08

Prof. Dr. Necmettin Kutlu için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. Necmettin Kutlu için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Prof. Dr. Necmettin Kutlu için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Prof. Dr. Necmettin Kutlu hangi kurumlar Necmettin Kutlu ile anlaşmalı?
Prof. Dr. Necmettin Kutlu ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Allianz Sigorta , Anadolu Sigorta , Axa Sigorta , Demir Hayat , Ergo , Groupama Sigorta , Güneş Sigorta , Mapfre - Genel Sigorta , Ray Sigorta , Hdi Sigorta , Eureko Sigorta , Halkbank , Medlab , CompuGroup Medical (CGM) , Zurich Sigorta , Generali Sigorta , İMECE , Ziraat Sigorta , Türk Nippon Sigorta , Doğa Sigorta , Unico sigorta , ACE European Sigorta )

Prof. Dr. Necmettin Kutlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Necmettin Kutlu Medicana Beylikdüzü Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Prof. Dr. Necmettin Kutlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Necmettin Kutlu Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, uzmanıdır. Blefaroplasti, Çene estetiği, El dolgusu, Endoskopik estetik cerrahi, Estetik cerrahi, Jinekomasti tedavisi, Karpal tünel ve sinir basısı onarımı, Liposuction ile jinekomasti tedavisi, Meme estetiği, Rinoplasti (Burun Estetiği) alanlarında hizmet veriyor ve Abdominoplasti, Çene Problemleri, Bacak germe, Burun Estetiği, El Cerrahisi hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Prof. Dr. Necmettin Kutlu için muayene ücreti nedir?
Prof. Dr. Necmettin Kutlu muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Necmettin Kutlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Prof. Dr. Necmettin Kutlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. Necmettin Kutlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.