Prof. Dr. Nail Kır, İstanbul, Ortopedi ve Travmatoloji

Prof. Dr. Nail Kır

Ortopedi ve Travmatoloji - İstanbul

Osteomyelit, Sert Dirsek (Dirsek Hareket Kısıtlılığı), Albers-Schönberg Hastalığı

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Nail Kır tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Nail Kır kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. N Kır ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Nail Kır için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. N Kır şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Nail Kır nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Nail Kır bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Nail Kır hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Nail Kır Ortopedi ve Travmatoloji, uzmanıdır. Pediatrik ortopedi cerrahisi, Artroskopik tenisçi dirseği cerrahisi, Hormonal replasman terapisi, Kapalı manipülasyon, Laparoskopik fıtık tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Osteomyelit, Sert Dirsek (Dirsek Hareket Kısıtlılığı), Albers-Schönberg Hastalığı, Nöromüskuler Hastalıklar (Kas Hastalıkları), Siyatik (Sinir Romatizması) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Nail Kır için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Nail Kır muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Nail Kır hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. N Kır ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Nail Kır hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. N Kır hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.