Prof. Dr. Mustafa Uzan, İstanbul, Beyin ve Sinir Cerrahisi

Prof. Dr. Mustafa Uzan

Beyin ve Sinir Cerrahisi - İstanbul

Korpus Kallozotomi(Epilepsi Cerrahisi), Periferik Sinir Hastalıkları, Parsiyel Nefrektomi

Takvim talep etDeğerlendir

Adres (2)

Vali konağı caddesi No:167 Daire 3  Şişli, İstanbul

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
  İstanbul
İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Mustafa Uzan Kimdir?

Prof. Dr. Mustafa Uzan, Beyin ve Sinir Cerrahisi alanlarında faaliyet göstermektedir. Mustafa Uzan, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

us..iz

doktoru tanıyorum güvenilir bilgisi ve tecrübesi mükemmel bir insan başarılı sempatik GÖnül rahatlıkla arayıp danışabilirsiniz kendi hastalarıyla birebir ve özel ilgileniyor kendisi mükemmel bir insan 19-11-2019

us..iz

2017 yılında beyin ameliyatı oldum ilgisi ve tecrübesi öle güzel ki güven veriyor hastasına ve çok başarılı cerrahpaşanın başarısı en yüksek doktoru ve çok sempatik 19-11-2019

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Mustafa Uzan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Mustafa Uzan kimdir , telefon numarası nedir?

Prof. Dr. M Uzan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Mustafa Uzan için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. M Uzan şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Mustafa Uzan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Mustafa Uzan İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Mustafa Uzan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Mustafa Uzan Beyin ve Sinir Cerrahisi, uzmanıdır. Mikrodiskektomi, Epiduroskopi, Ameliyatsız boyun fıtığı tedavisi, Boyun fitiği cerrahisi, Ameliyatsız bel fıtığı tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Korpus Kallozotomi(Epilepsi Cerrahisi), Periferik Sinir Hastalıkları, Parsiyel Nefrektomi, Hidrosefali Şant Uygulaması, Eeg(Elektroensefalografi) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Mustafa Uzan için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Mustafa Uzan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Mustafa Uzan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Prof. Dr. M Uzan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Mustafa Uzan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Prof. Dr. M Uzan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.