Prof. Dr. Mustafa Ürgüden, Antalya, Ortopedi ve Travmatoloji

Prof. Dr. Mustafa Ürgüden

Ortopedi ve Travmatoloji - Antalya

Yürüme Analizi, Kas-Iskelet Sistemi Infeksiyonları, Çocukluk Çağı Kas-Iskelet Hastalıkları

Randevu Al0 (850) 474 17 08Soru Sor

Doktorun Adresi

Arapsuyu Mah. Atatürk Bulvarı 111/6  Konyaaltı, Antalya
Prof. Dr. Mustafa Ürgüden Özel Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Mustafa Ürgüden Hakkında

Mustafa Ürgüden Kimdir?

Prof. Dr. Mustafa Ürgüden,1966 yılında Antalya'da dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimimi Antalya' da tamamlamasının ardından 1983 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesini kazandı ve 1989 yılında mezun olarak unvanını aldı. Zorunlu hizmetinin ardından Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi' nde ihtisasını sürdürdü ve total diz artroplastisi alanındaki tezini tamamlayarak uzman unvanını aldı, ardından da öğretim üyesi olmak üzere çalışmaya başladı.

Prof. Dr. Mustafa Ürgüden, 2004 yılında doçent, 2010 yılında ise profesör oldu. Yedi yıl süre ile travma alanında yoğun bir çalışma dönemi geçirdi. Mesleki ilgi alanları arasında Replasman cerrahisi (eklem protezleri), ayak ve ayak bileği cerrahisi, artroskopik cerrahi, spor yaralanmaları ve kalça cerrahisi yer almaktadır. Antalya’ da her yıl düzenlen Kalça Artroskopisi kursunun sekreteri ve Ayak Bileği Artroskopi kursunun başkanı olarak görev yapmaktadır.Mesleki çalışmalarına özel muayenehanesi'nde devam etmektedir.

Prof. Dr. Mustafa Ürgüden, Türk Tabipler Birliği, Antalya Tabip Odası, Türkiye Spor Yaralanmaları Artroskopi ve Diz Cerrahisi Derneği, Türk Ortopedi ve Travmatoloji Derneği, Türkiye Spor Hekimleri Derneği ( Antalya Şubesi), Ayak ve Ayak Bileği Cerrahisi Derneği, Artroplasti Derneği üyesidir.

Diploma aldığı kurum

 • EGE ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • AKDENIZ ÜNIVERSITESI

Yabancı Diller

 • İngilizce

İlgilendiği Hastalıklar

 • Yürüme Analizi
 • Kas-Iskelet Sistemi Infeksiyonları
 • Çocukluk Çağı Kas-Iskelet Hastalıkları
 • Kas-Iskelet Sistemi Yaralanmaları
 • Osteosentez

Tedaviler

 • Elde eklem replasmanı
 • Spinal ve epidural anestezi
 • Total diz protezi ameliyatları
 • Artroskopik tenisçi dirseği cerrahisi
 • Laparoskopik fıtık tedavisi

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 474 17 08

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Mustafa Ürgüden tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Düşük ayak

  Öncelikle merhaba hocam 22 yaşındayım. 2 yıl önce omurilik yaralanması sonucu sol ayak bilegimde düşük ayak sorunu oluştu ayak bilegimi sağa sola ve aşagı oynatabiliyorum ama yukarı cekemiyorum tendom transferi olmam mümkünmüdür ?

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Mustafa Ürgüden

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Acl operasyonu

  Acl operasyonu saygılar hocam daha önce ön çapraz bağ ameliyatı oldum şimdi tekrar dan koptuğunu söyledi doktorum ve yeniden ameliyat olacağım suni refuze takacağını söyledi bu ne kadar sağlıklı veya bu refuze yi yakın çevremden birisi verebilir mi verirse kendisinin ne gibi sıkıntıları olur iyileş... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Mustafa Ürgüden

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Mustafa Ürgüden ile nasıl iletişime geçerim?
Prof. Dr. Mustafa Ürgüden ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 474 17 08

Prof. Dr. Mustafa Ürgüden için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. Mustafa Ürgüden için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Prof. Dr. Mustafa Ürgüden için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Prof. Dr. Mustafa Ürgüden nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Mustafa Ürgüden Prof. Dr. Mustafa Ürgüden Özel Muayenehanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Prof. Dr. Mustafa Ürgüden hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Mustafa Ürgüden Ortopedi ve Travmatoloji, uzmanıdır. Elde eklem replasmanı, Spinal ve epidural anestezi, Total diz protezi ameliyatları, Artroskopik tenisçi dirseği cerrahisi, Laparoskopik fıtık tedavisi, Ayak amputasyonu, Latarjet ameliyatı, Omuz artroskopisi, Diz artroplastisi, Artroplasti alanlarında hizmet veriyor ve Yürüme Analizi, Kas-Iskelet Sistemi Infeksiyonları, Çocukluk Çağı Kas-Iskelet Hastalıkları, Kas-Iskelet Sistemi Yaralanmaları, Osteosentez hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Prof. Dr. Mustafa Ürgüden için muayene ücreti nedir?
Prof. Dr. Mustafa Ürgüden muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Mustafa Ürgüden muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Prof. Dr. Mustafa Ürgüden hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. Mustafa Ürgüden hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Paz 25 Eki
Pzt 26 Eki
Sal 27 Eki

Bu uzmanın online randevu alabileceğiniz bir takvimi bulunmuyor.

Randevu takvimi talep edin
.