Prof. Dr. Mustafa Ürgüden, Antalya, Ortopedi ve Travmatoloji

Prof. Dr. Mustafa Ürgüden

Ortopedi ve Travmatoloji - Antalya

Kemik Ve Yumuşak Doku Iyileşmesi, Kol Ve Bacak Muayenesi, Yürüme Analizi

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

Arapsuyu Mah. Atatürk Bulvarı 111/6  Konyaaltı, Antalya
Prof. Dr. Mustafa ÜRGÜDEN Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Mustafa Ürgüden Kimdir?

Prof. Dr. Mustafa Ürgüden,1966 yılında Antalya'da dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimimi Antalya' da tamamlamasının ardından 1983 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesini kazandı ve 1989 yılında mezun olarak unvanını aldı. Zorunlu hizmetinin ardından Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi' nde ihtisasını sürdürdü ve total diz artroplastisi alanındaki tezini tamamlayarak uzman unvanını aldı, ardından da öğretim üyesi olmak üzere çalışmaya başladı.

Prof. Dr. Mustafa Ürgüden, 2004 yılında doçent, 2010 yılında ise profesör oldu. Yedi yıl süre ile travma alanında yoğun bir çalışma dönemi geçirdi. Mesleki ilgi alanları arasında Replasman cerrahisi (eklem protezleri), ayak ve ayak bileği cerrahisi, artroskopik cerrahi, spor yaralanmaları ve kalça cerrahisi yer almaktadır. Antalya’ da her yıl düzenlen Kalça Artroskopisi kursunun sekreteri ve Ayak Bileği Artroskopi kursunun başkanı olarak görev yapmaktadır.

Prof. Dr. Mustafa Ürgüden, Türk Tabipler Birliği, Antalya Tabip Odası, Türkiye Spor Yaralanmaları Artroskopi ve Diz Cerrahisi Derneği, Türk Ortopedi ve Travmatoloji Derneği, Türkiye Spor Hekimleri Derneği ( Antalya Şubesi), Ayak ve Ayak Bileği Cerrahisi Derneği, Artroplasti Derneği üyesidir.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Mustafa Ürgüden tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

 • Acl operasyonu

  Acl operasyonu saygılar hocam daha önce ön çapraz bağ ameliyatı oldum şimdi tekrar dan koptuğunu söyledi doktorum ve yeniden ameliyat olacağım suni refuze takacağını söyledi bu ne kadar sağlıklı veya bu refuze yi yakın çevremden birisi verebilir mi verirse kendisinin ne gibi sıkıntıları olur iyileş... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Mustafa Ürgüden

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Sırt agrısı

  Merhaba benim iki adet sorum var birincisi bende dönem dönem sol sırt üst bölümünde karıncalanma hissediyorum ve bu oldugu zamanlar kolumu veya boynumu ani hareket ettirdigimde çok rahatsız etmeyen bıçak saplanır tarzda bir agrı oluyor bu agrı sabit dururkende 5 sn kadar ön sol gögüs de oluyor bu... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Mustafa Ürgüden

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Mustafa Ürgüden kimdir , telefon numarası nedir?

Prof. Dr. M Ürgüden ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Mustafa Ürgüden için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. M Ürgüden şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Mustafa Ürgüden nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Mustafa Ürgüden Prof. Dr. Mustafa ÜRGÜDEN Muayenehanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Mustafa Ürgüden hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Mustafa Ürgüden Ortopedi ve Travmatoloji, uzmanıdır. Elde eklem replasmanı, Fibröz tümörün cerrahi olarak çıkarılması, Spinal ve epidural anestezi, Total diz protezi ameliyatları, Artroskopik tenisçi dirseği cerrahisi, Laparoskopik fıtık tedavisi, Ayak amputasyonu, Latarjet ameliyatı, Omuz artroskopisi, Diz artroplastisi alanlarında hizmet veriyor ve Kemik Ve Yumuşak Doku Iyileşmesi, Kol Ve Bacak Muayenesi, Yürüme Analizi, Kas-Iskelet Sistemi Infeksiyonları, Çocukluk Çağı Kas-Iskelet Hastalıkları hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Mustafa Ürgüden için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Mustafa Ürgüden muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Mustafa Ürgüden hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Prof. Dr. M Ürgüden ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Mustafa Ürgüden hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Prof. Dr. M Ürgüden hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.