Prof. Dr. Mustafa Saçar

Kalp Damar Cerrahisi - Denizli
5.0

Varis Ülseri, Kalp Sıkışması, Kalp Çarpıntısı

5.0

“Ben zaten doktor beyin hemşiresiyim 4 yıldır beraber çalışıyoruz eniştem göğüs ağrısı şikayeti ile h...” Devamı

Prof. Dr. Mustafa Saçar

Prof.Dr Mustafa Saçar, Dokuz Eylül Üniversitesi Denizli Tıp Fakültesi'nde başladığı lisans eğitimini başarıyla tamamlayarak 1999 yılında Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Kalp ve Damar Cerrahisi Anabilim Dalında tamamlayarak 2004 yılıında Kalp Damar Cerrahi Uzmanı olmuştur.

Mesleki çalışmalarına Özel Denizli Cerrahi Hastanesi'nde devam etmektedir.

Zeytinköy Mah. Acıpayam Bulvarı No:5 Antalya Yolu Üzeri, Bağbaşı Pamukkale/Denizli
Hizmetler
Aortik(kalp) anevrizma cerrahisi Damar cerrahisi ameliyatları Kalp bypass ameliyatı Kalp kapakçığı tamiri Varis tedavisi Devamı

Hakkında

Prof.Dr Mustafa Saçar, Dokuz Eylül Üniversitesi Denizli Tıp Fakültesi'nde başladığı lisans eğitimini başarıyla tamamlayarak 1999 yılında Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Kalp ve Damar Cerrahisi Anabilim Dalında tamamlayarak 2004 yılıında Kalp Damar Cerrahi Uzmanı olmuştur. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ

İlgi Alanları

Varis Ülseri Kalp Sıkışması Kalp Çarpıntısı Hipertansiyon (Tansiyon Yüksekliği) Hiper Tansiyon Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
AB
Alp*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Ben zaten doktor beyin hemşiresiyim 4 yıldır beraber çalışıyoruz eniştem göğüs ağrısı şikayeti ile hastaneye yatıp anjio oldu sonrasında damarlarının kötü olduğu ve anjio olması gerektiği söylendi gözüm kapalı olmalarını söyledim allah razı olsun şuan eniştem çakı gibi evde duruyor

EA
Esr*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Allah razı olsun hocam sizden bir koronavirus aşısının insan vücudunda bu derece mikrop oluşturabileceğini ölüme kadar gidebileceğini ve sizin sayenizde bu hastalıktan kurtulunabilecegini yatağa bağımlı insanın yürüyerek hastaneden çıkabileceğini Sizin, ekibinizin ve tüm hastanede hemşirelerin stajerlerin emeğine sağlık

AA
Aki*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Doktorlarimizi hic tanimadan geldik. Tesaduf sonucu sevgi hss geldik.anjio sonucu kalp ameliyati olduk. Mustafa bey ve ekibine sonsuz tskler.Guleryuz ilgi cok guzel herkese tavsiye ederim

TT
Tol*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Annemin boynundaki 2 damarı da tıkalı idi. Geçen sene sol boyun damarından ameliyat olmuştu. Tıkanıklık oranı %95 idi. İlk olarak sol damarı ameliyat ile temizlendi. Bu hafta 4 mayıs 2020 tarihinde sağ boyun damarından ameliyat oldu. Tıkanıklık oranı % 97 idi. Gayet başarılı bir ameliyat ile bu sıkıntıdan da kurtulduk. İlg günden beri, tanı-teşhis-tedavi sürecimiz çok hızlı ve başarılı geçti. Mustafa hocamızdan, bütün personeline kadar bizimle ilgilenen herkese sonsuz şükranlarımı iletiyorum. Şifa arayan herkese şiddetle tavsiye ederim. Hepiniz Allah a emanet olun.

MK
Meh*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Dursunbeyden tavsiye uzerine geldik. Hastane ve mustafa bey ve ekinden cok memnunuz herkese tavsiye ediyorum. Hemsire ve doktorumuza minnettariz.

MK
Meh*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Dursunbeyden tavsiye uzerine geldik. Hastane ve mustafa bey ve ekinden cok memnunuz herkese tavsiye ediyorum. Hemsire ve doktorumuza minnettariz.

NY
Nec*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Yengemin Sol bacaktaki şişlik ve buna bağlı açık yaraları nedeniyle özel sevgi hastanesinde tedavi edilen yengemin iyileşmesinde emeği geçen sayın dr. Mustafa bey ve personelinden çok memnun kaldık.hastanenin ortamı o kadar sıcak ve sevecenki Elmas yengem ayrılırken ağladı ?lenf ödem ve Bunu bağlı olarak açık yaraların tedavisi için özel sevgi hastanesini cani gönülden tavsiye ederiz ?

SS
Sem*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Annem kronik bobrek yetmezligi sebebiyle diyalize girmekte. Fistul takilmasi icin balikesir sevgi hastanesinde gorev yapan Dr. Mustafa Saçar bey’in ismini diyalize girdigimiz merkezde defalarca duymustuk. Dalinda uzmanligini ve basarilarini duyunca tereddut etmeden kendisini ziyaret ettik. Gerek doktor beyin ilgisi gerekse hastane calisanlarinin guleryuzuyle islem bugun sorunsuz ve cok kisa bir zamanda sonuclandi. Dr. Mustafa Saçar ve emegi gecen herkese cok tesekkur ediyoruz.

NY
Nec*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

2012 yılında Çanakkale araştırmada hastanesinde babamızı Mustafa bey ameliyatını yapmıştı.o yıldan bu zamana kadar babamın sağlığı gayet yerinde ve doktorumuza olan güvenimiz den dolayı Mustafa hocanın Balıkesir özel sevgi hastanesinde olduğunu öğrendik ve eşimin rahatsızlığından buraya başvuru yaptık ve ameliyatımızıda burada gerçekleştirdik.

MA
Mus*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Ayrıca mustafa bey babamla çok iyi ilgilendi mustafa beye teşekkür ederim allah razı olsun.????????❤❤❤❤❤

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Mustafa Saçar ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Mustafa Saçar için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Mustafa Saçar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Mustafa Saçar Özel Denizli Cerrahi Hastanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Mustafa Saçar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Mustafa Saçar Kalp Damar Cerrahisi uzmanıdır. Varis Ülseri, Kalp Sıkışması, Kalp Çarpıntısı alanlarında hizmet veriyor ve Aortik(kalp) anevrizma cerrahisi, Damar cerrahisi ameliyatları, Kalp bypass ameliyatı hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube