Prof. Dr. Mustafa Benekli, Ankara, Dahiliye - İç Hastalıkları

Prof. Dr. Mustafa Benekli

Dahiliye - İç Hastalıkları, Tıbbi Onkoloji - Ankara

Akciğer Kanseri, Kalın Bağırsak (Kolon) Kanseri, Meme Kanseri

Randevu Al 0 (850) 811 79 74Soru Sor

Adres

1441. Cad. MEVA İş Merkezi. No: 8/20. Çukurambar  Çankaya, Ankara
Prof. Dr. Mustafa BENEKLİ Muayenehanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretsiz) İkram Kredi kartı ile ödeme Nakit

Hakkında

Mustafa Benekli Kimdir?

Prof. Dr. Mustafa BENEKLİ, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Hacettepe Üniversitesi (İngilizce) Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1992 yılında başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, 1997 yılında tamamlayarak Dahiliye - İç Hastalıkları Uzmanı olmuştur. 

Uzmanlık eğitimi sonrasında 1999 yılında Amerika Birleşik Devletleri’ne giderek, 1999-2001 yılları arasında Roswell Park Cancer Institute, Buffalo, New York’ta Klinik Tıbbi Onkoloji yan dal ihtisası yapmış olan Prof. Dr. Mustafa BENEKLİ, 2001 yılında Tıbbi Onkoloji Uzmanı olmuş, 2001-2002 yılları arasında Kök Hücre ve Kemik İliği Transplantasyonu üst ihtisasını da aynı hastanede yaptıktan sonra çalışmalarına 2003 yılına kadar ABD’de devam etmiştir. 2003 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Tıbbi Onkoloji Bilim Dalı’nda öğretim görevlisi olarak göreve başlamış 2004 yılında ''Doçent'' 2009 yılında ''Profesör'' unvanlarının sahibi olmuştur.

2012-2013 Yılları arasında Gazi Üniversitesi Hastanesi Başhekimliği yapmış, 2014-2016 yılları arasında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekan vekilliği görevlerinde bulunmuş, 2012-2016 yılları arasında Gazi Üniversitesi Tıbbi Onkoloji Bilim Dalı Başkanı olarak görev yapan Prof. Dr. Mustafa BENEKLİ, mesleki çalışmalarına şu an Ankara'da bulunan özel muayenehanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZCE TIP FAKÜLTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • DİĞER

Yabancı Diller

 • İngilizce

İlgilendiği Hastalıklar

 • Akciğer Kanseri
 • Kalın Bağırsak (Kolon) Kanseri
 • Meme Kanseri
 • Mide Kanseri (MideTümörü)
 • Böbrek Kanseri

Tedaviler

 • Kemoterapi (İlaçla Kanser Tedavisi)
 • Kolon kanseri görüntüleme
 • Yetişkin kanser ve tedavisi (Kemoterapi, immoterapi ve hedefe yönelik tedaviler)
 • Pet/bt tarama
 • Pet/bt tarama

Diplomalar ve Sertifikalar

Fotoğraflar

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 79 74

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Mustafa Benekli tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Pet çekimi

  Merhabalar, yakınımız bağırsaktan ameliyat oldu. 2cm tümör tespit edildi. ardından pet çekim gerçekleşti. sonuçta yazan yorum kısmı şu şekilde: karaciğerde multiple metastaz varlığı ile uyumlu bulgular. sağ akciğer üst lob posterior segmentte izlenen kalsifiye nodülün benign karakterli olduğu düşün... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Mustafa Benekli

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Pet çekimi

  Merhabalar, yakınımız bağırsaktan ameliyat oldu. 2cm tümör tespit edildi. ardından pet çekim gerçekleşti. sonuçta yazan yorum kısmı şu şekilde: karaciğerde multiple metastaz varlığı ile uyumlu bulgular. sağ akciğer üst lob posterior segmentte izlenen kalsifiye nodülün benign karakterli olduğu düşün... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Mustafa Benekli

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Mustafa Benekli kimdir , telefon numarası nedir?

Prof. Dr. M Benekli ile iletişime geçmek için kullanabileceğiniz telefon numarası: 0 (850) 811 79 74

Prof. Dr. Mustafa Benekli için nasıl randevu alabilirim?

Genel olarak, Prof. Dr. Mustafa Benekli ile 1 hafta içinde bir randevu organize edebilirsiniz. Prof. Dr. Mustafa Benekli için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Prof. Dr. Mustafa Benekli nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Mustafa Benekli Prof. Dr. Mustafa BENEKLİ Muayenehanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Mustafa Benekli hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Mustafa Benekli Dahiliye - İç Hastalıkları, ,Tıbbi Onkoloji uzmanıdır. Kemoterapi (İlaçla Kanser Tedavisi), Kolon kanseri görüntüleme, Yetişkin kanser ve tedavisi (Kemoterapi, immoterapi ve hedefe yönelik tedaviler), Pet/bt tarama, Pet/bt tarama, Pet tarama, Pet tarama, Onkoloji, Onkoloji, Melanom alınması alanlarında hizmet veriyor ve Akciğer Kanseri, Kalın Bağırsak (Kolon) Kanseri, Meme Kanseri, Mide Kanseri (MideTümörü), Böbrek Kanseri hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Mustafa Benekli için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Mustafa Benekli muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Mustafa Benekli hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Prof. Dr. M Benekli ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Mustafa Benekli hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Prof. Dr. M Benekli hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.