Prof. Dr. Murat Ünalacak

Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp - Ankara

Ağrı Tedavisi, Akupunktur, Eklem Ağrısı

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Doktorun Adresi

Muhsin Yazıcıoğlu Cad. No:54  Çankaya, Ankara
Özel 100. Yıl Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Murat Ünalacak Hakkında

Murat Ünalacak Kimdir?

Prof. Dr. Murat  Ünalacak, 19 Şubat 1968 tarihinde doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından 1986 yılında, Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi' nde başladığı tıp eğitimini 1994 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 1995 yılında Sağlık Bakanlığı Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi' nde yapmış ve 1999 yılında Aile Hekimi Uzmanı olmuştur. 1999  2000 yılları arasında Sincan Devlet Hastanesi' nde görev yapmıştır. 2000 - 2008 yılları arasında Zonguldak Karaelmas Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Yardımcı Doçent Doktor, 2008 - 2011 yılları arasında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi'nde Doçent Doktor, aynı üniversitede 2011 - 2014 yılları arasında Profesör ünvanını almıştır. 

2000-2008 Yılları arası Zonguldak Karaelmas Üniversitesi Aile Hekimliği Anabilim Dalı başkanlığı, 2003-2008 Zonguldak Karaelmas Üniversitesi' nde Acil Servis Koordinatörlüğü, 2012-2014 Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Aile Hekimliği Anabilim Dalı başkanlığı, 2014-2016 Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Aile Hekimliği Anabilim Dalı başkanlığı, 2015-2016 Türkiye Aile Hekimleri Uzmanlık Derneği (TAHUD) Başkanlığı yapmış olup mesleki çalışmalarına Özel 100. Yıl Hastanesi'nde devam etmektedir.

Türkiye Aile Hekimliği Uzmanlık Derneği (TAHUD) üyeliği, European academy of Teachers in General Practice (Euract) üyeliği, Türkiye Aile Hekimliği Vakfı (TAHEV) meclis üyeliği ve yönetim kurulu yedek üyeliği, Aile Hekimliği Eğitim ve Araştırma Derneği (AHEAD) üyeliği olan Prof. Dr. Murat Ünalacak,iyi derecede ingilizce bilmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ANKARA NUMUNE EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI
Yabancı Diller
 • İngilizce
İlgilendiği Hastalıklar
 • Ağrı Tedavisi
 • Akupunktur
 • Eklem Ağrısı
 • Fibromiyalji
 • Fitoterapi
Tedaviler
 • Akupunktur Tedavisi
 • Aromaterapi
 • Fibromiyalji
 • Fitoterapi
 • Hacamat Tedavisi

Murat Ünalacak Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Murat Ünalacak tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Murat Ünalacak Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Bitkisel tedavi

  Merhabalar hocam, benim bir dönem derin uykuya dalamama, hemen uyanma ve bunalma şikayetim oldu.relaxon isimli bir bitkisel takviye kullanmıştım çok iyi geldi. geçen ay yine derin nefes alma,içimde bir heyecan ve el ayak terlemesi gibi bir sıkıntım oldu. bayram da kapalı olduğu için acile ve aile he... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Murat Ünalacak

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Kolesterolyuksekligi

  Menüdoktorsitesi.com ana sayfabenimsayfamsorularım (#1871869) soru kolesterolyuksekligi menüdoktorsitesi.com ana sayfabenimsayfamsorularım (#1850515) soru kolesterolyuksekligi menüdoktorsitesi.com ana sayfabenimsayfamsorularım (#1848387) soru kolesterolyuksekligi hocam saygılar benim ve eşimin s... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Murat Ünalacak

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Murat Ünalacak kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. M Ünalacak ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Murat Ünalacak için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. M Ünalacak şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Murat Ünalacak nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Murat Ünalacak Özel 100. Yıl Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Murat Ünalacak hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Murat Ünalacak Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp, uzmanıdır. Akupunktur Tedavisi, Aromaterapi, Fibromiyalji, Fitoterapi, Hacamat Tedavisi, Hirudoterapi (Sülük Tedavisi), Kronik Ağrılar, Kronik yorgunluk sendromu, Manuel Terapi, Mezoterapi alanlarında hizmet veriyor ve Ağrı Tedavisi, Akupunktur, Eklem Ağrısı, Fibromiyalji, Fitoterapi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Murat Ünalacak için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Murat Ünalacak muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Murat Ünalacak hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. M Ünalacak ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Murat Ünalacak hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. M Ünalacak hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.