Prof. Dr. Murat Bezer, İstanbul, Ortopedi ve Travmatoloji

Prof. Dr. Murat Bezer

Ortopedi ve Travmatoloji - İstanbul

Omurga Cerrahisi, Ortopedik Hastalıklar, Fıtık (İnguinal Herni)

Randevu Al0 (850) 433 40 85

Doktorun Adresi

Bağdat Cad. No: 325 Eren Apt. D/5 Kat: 3  Kadıköy, İstanbul
Prof. Dr. Murat Bezer Muayanehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Murat Bezer Hakkında

Murat Bezer Kimdir?

Prof. Dr. Murat BEZER, 1993 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur. 1993-1994 yılları arasında Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları Kliniği'nde Araştırma Görevlisi olarak çalışmıştır.

2000 yılında ise Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı'nda ihtisasını yapmış ve Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı olmuştur. 1996-1997 yılları arasında “Insall Scott Kelly Institude” da Orthopedics and Sports Medicine'da visiting fellow olarak çalışmalar yapmıştır.

Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı'nda 2001- 2005 yılları arasında Yardımcı Doçent olarak, 2005- 2012 yılları arasında ise Doçent Doktor olarak görev yapmış olan Dr. BEZER, 2012 yılında da Profesör kadrosuna atanmıştır.

Prof. Dr. Murat BEZER, pek çok farklı projede araştırmacı olarak görev almış olup 2001 yılında Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi, 5. Dönem Ortopedi ve Travmatoloji Staj Sorumlusu olmuştur. Ayrıca birçok ulusasl ve uluslararası bilimsel kuruluşa üye olan Dr. BEZER, 2001 yılında Marmara Üniversitesi Bilimsel Araştırma Komisyonu ve Vakıfları’ndan teşvik ve destek ödülü almıştır. 

Diploma aldığı kurum

 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • MARMARA ÜNIVERSITESI

İlgilendiği Hastalıklar

 • Omurga Cerrahisi
 • Ortopedik Hastalıklar
 • Fıtık (İnguinal Herni)
 • Omurga Kırığı
 • Boyun Fıtığı

Tedaviler

 • Artroskopik kalsifik tendinit cerrahisi
 • Mikrodiskektomi
 • Laminoplasti
 • Fıtık ameliyatı
 • Aproskopik cerrahi

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 433 40 85

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Murat Bezer tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

 • El şekil bozukluğu

  Hocam kolay gelsin.....benim parmaklarımda şekil bozukluğu var özellikle baş parmaklar yani çomak parmak diyorlar.....benim için büyük bir sorun stres ve psikolojik olarak beni çok rahatsız ediyor ...insan içine çıkmak bile istemiyorum...doktora gittim biri diyor iç hastalık biri diyor ortopedi yani... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Murat Bezer

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • 15 yaşındayım fıtık teşhisi kondu ne yapmalıyım ?

  Merhaba 15 yaşındayım halı saha da iken belime kramp girdi yaklaşık 3-4 aydır ağrım devam ediyor mr sonuçlarını bir de size göstermek istedim neden hala ağrılarım geçmedi kas gevşetici hap ve krem kullandım yavaş yavaş sol bacağıma doğru iniyor l5-s1 disk mesafesi hafif daralmıştır. fizyolojik lombe... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Murat Bezer

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Murat Bezer ile nasıl iletişime geçerim?
Prof. Dr. Murat Bezer ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 433 40 85

Prof. Dr. Murat Bezer için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. Murat Bezer için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Prof. Dr. Murat Bezer için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Prof. Dr. Murat Bezer nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Murat Bezer Prof. Dr. Murat Bezer Muayanehanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Prof. Dr. Murat Bezer hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Murat Bezer Ortopedi ve Travmatoloji, uzmanıdır. Artroskopik kalsifik tendinit cerrahisi, Mikrodiskektomi, Laminoplasti, Fıtık ameliyatı, Aproskopik cerrahi, Eklem cerrahisi, Kemik iliği biyopsisi, Eklem enjeksiyonu, Ön çapraz bağ bağların ameliyatı, Artroskopi alanlarında hizmet veriyor ve Omurga Cerrahisi, Ortopedik Hastalıklar, Fıtık (İnguinal Herni), Omurga Kırığı, Boyun Fıtığı hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Prof. Dr. Murat Bezer için muayene ücreti nedir?
Prof. Dr. Murat Bezer muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Murat Bezer muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Prof. Dr. Murat Bezer hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. Murat Bezer hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Çar 25 Kas
Per 26 Kas
Cum 27 Kas

Bu uzmanın online randevu alabileceğiniz bir takvimi bulunmuyor.

Randevu takvimi talep edin
.