Prof. Dr. Murat Alkan

Çocuk Cerrahisi, Çocuk Ürolojisi (Cerrahi) - Adana
5.0

Doğuştan Makat Darlığı, Üreterosel, Utangaç Testis (Retraktil Testis)

“kızımın büyük ameliyatını yaptırmayı planladığımızda Murat Hocamın ismini duyarak muayene için gitti...” Devamı

Prof. Dr. Murat Alkan

Prof. Dr. Murat ALKAN, Mersin'de doğmuştur. Lise eğitimini İçel Anadolu Lisesi'nde tamamlayarak 1990 yılında mezun oldu. Tıp eğitimine Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladı ve 1993 yılında Polonya- Gdansk Academia Hospital’da genel cerrahi stajı yaptı, 1996 yılında ise tıp eğitimini tamamladı. 1996 ile 1998 yılları arasındaki süreçte Mersin’de özel kuruluşlarda pratisyen hekim olarak çalışmalarını sürdürdü. 

Prof. Dr. Murat ALKAN, 1998 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Cerrahisi bölümünde ihtisasına başlamış ve 2004 yılında uzmanlık tezini çocuk ürolojisinde sıkça karşılaşılan vezikoüreteral reflünün endoskopik tedavisi üzerine gerçekleştirirek uzmanlık eğitimini tamamlamıştır.

Prof. Dr. Murat ALKAN, 2004 ile 2007 yılları arasında Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi Adana Uygulama ve Araştırma Hastanesi'nde çocuk cerrahisi uzmanı olarak çalışmıştır. 2008 yılında ise Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Cerrahisi’nde göreve devam etmiştir. 2008 ile 2009 yılları arasında ise Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Ürolojisi Bilim Dalı’nda gözlemci olarak görev almış ve Fransa-Strasburg’ da laparoskopi eğitimini tamamlayarak sertifika ve diplomasını almıştır. 2010 yılında da Avrupa Çocuk Ürolojisi Akademisi Fellowship (uzmanlık, FEAPU) belgesini almıştır. Mesleki çalışmalarına özel muayehanesi'nde devam etmektedir.

Prof. Dr. Murat ALKAN, 2011 yılında Çukurova Üniversitesi’nde doçentlik unvanını ve çocuk ürolojisi yan dal uzmanlık belgesini almıştır. Halen Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Cerrahisi Anabilim Dalında, Çocuk Ürolojisi Bilim Dalı’nın başkanlığını yürütmektedir. Türkiye Çocuk Cerrahisi Derneği (TCCD), Pediatrik Üroloji Derneği (PEDURO), Avrupa Çocuk Ürolojisi Derneği (ESPU) üyesidir.

Prof. Dr. Murat ALKAN, evlidir ve iki kız çocuk babasıdır.

Kaka sorunu

iyi günler hocam 3 aylık oğlum var büyük tuvaletini yapamıyor fitil koyarsak yapıyor Antakya araştırma Hastanesi'ne götür dük bağırsak dan Barça alacağız dediler sizin görüşünüz nedir acaba

Prof. Dr. Murat Alkan

Prof. Dr. Murat Alkan tarafından cevaplandı

Geçmiş olsun, bağırsak filmini görmek gerekir. Hikaye ve muayene bulguları çok önemli. Asistanıma u... Cevabı görmek için tıkla.

17 Ekim 2021 tarihinde cevaplandı.

Sünnet için bilgi

Merhaba 4 aylık bebeğimize sünnet yaptırmak istiyoruz fiyat ve bilgi alabilir miyim

Prof. Dr. Murat Alkan

Prof. Dr. Murat Alkan tarafından cevaplandı

İyi Akşamlar Öncelikle geçmiş olsun .Asistanım Betül Hanım’a 05447920101 telefon numarasından ulaş... Cevabı görmek için tıkla.

21 Eylül 2021 tarihinde cevaplandı.

İnmemis testis

Hocam 7 gunluk bir oglum var testisleri inmemis kanalin hemen ustunde ne yapmaliyiz teşekkurler.

Prof. Dr. Murat Alkan

Prof. Dr. Murat Alkan tarafından cevaplandı

günaydın asistanım Betül Hanım'a 05447920101 telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Cevabı görmek için tıkla.

17 Ağustos 2021 tarihinde cevaplandı.

Prof. Dr. Murat Alkan Özel Muayenehanesi
Güzelyalı Mah. Ugur Mumcu Blv. Adana Kule Apartmanı No: 2/1 Çukurova/Adana
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Böbrek taşı cerrahisi İnmemiş testis cerrahisi Kabızlık tedavisi Kasık Fıtığı (inguinal herni) tedavisi Laparoskopik cerrahi Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Prof. Dr. Murat ALKAN, Mersin'de doğmuştur. Lise eğitimini İçel Anadolu Lisesi'nde tamamlayarak 1990 yılında mezun oldu. Tıp eğitimine Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladı ve 1993 yılında Polonya- Gdansk Academia Hospital’da genel cerrahi stajı yaptı, 1996 yılında ise tıp eğitimini tamamladı. 1996 ile 1998 yılları arasındaki süreçte Mersin’de özel kuruluşlarda pratisyen hekim olarak çalışmalarını sürdürdü.  Devamı

Diploma Aldığı Kurum

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ

Yabancı Dil

Almanca, İngilizce

İlgi Alanları

Doğuştan Makat Darlığı Üreterosel Utangaç Testis (Retraktil Testis) Testis Kanseri Kasık Fıtığı Devamı

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 10 60

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
MA
Mur*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
22 gün önce

kızımın büyük ameliyatını yaptırmayı planladığımızda Murat Hocamın ismini duyarak muayene için gittik.Kızıma yaklaşımı , muayenesi bizi memnun etti. Ameliyat kararını aynı gün aldık büyük bir ameliyat olduğu için belli tetkikler sonrasında ameliyatını yaptırdık.Ameliyat sonrası kızım sağlığına kavuşturdu.Biz ebevyn olarak çok mutlu olduk. Murat hocamın ellerine sağlık.İyi ki kendiyle tanışma fırsatımız oldu.Hiç tereddüt etmeden hocam'a çocuğunuzu teslim edebilirsiniz. Bunun yanı sıra yeğenlerimin ameliyatında da Murat hocamın emeği çok .

ÖB
Özl*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
22 gün önce
Prof. Dr. Murat Alkan Özel Muayenehanesi

Murat hocama 1 yaşındaki oğlumda kocaman tehlikeli kitle olduğu ortaya çıktı. Ve murat hocam hızlıca tanisini koyarak erkenden sağlıklı ve başarılı bir şekilde oğlumuzun ameliyatını tehlikesiz yaptı. Çok tehlikeli bir ameliyatti ve başardı. Hocam sizin için söylenen sözlerin hakkını gerçekten veriyorsunuz. Hem özen, hem ilgi ,hem de başarılı ameliyatınız işinizde yine 1 numara olduğunuzu gösterdi. Çok teşekkür ederim murat hocam 🥰

ÖG
Öme*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce

Murat bey ve Betül hanıma ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederiz. Murat beyin iletişimini çok beğendik, kızımı o kadar etkiledi ki bizim yaptırmak isteyip de inat ettiği bir çok sorunu çözdük bu da tedavi sürecimizi olumlu yönde çok etkiledi. Murat bey kafamızdaki soru işaretlerini kaldırdı ve bizi çok rahatlattı. Şehir dışından gelecek olanlar hiç düşünmeden rahatlıkla gelebilir, biz Van' dan geldik il dışından gelmenin doğuracağı sorunları minilimize ederek çok yardımcı oldular sağ olsunlar.

ZY
Zek*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 ay önce

Mükemmel bir doktor ilgi alaka çok iyi

Yorum randevu sonrasında eklendi.
EG
Eli*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 ay önce

Saygıdeğer hocamız her aşamada çok ilgili, çok bilgilendirici ve çok güleryüzlüydü. Çocuğumuz sayesinde şifa buldu, biz de ailesi olarak güvenli ellerde tedavi gördüğümüz ve ilginiz için minnettarız. Ellerinize sağlık Murat hocam,saygı ve sevgilerimizle.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
ŞY
Şen*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 ay önce

Kızımın böbrek taşı operasyonu sırasında tanıştık. Başka bir meslektaşının bizi ağlattığı sırada Murat hocam yüzümüzü güldürdü. Her yıl konntrollerimizde iyi ki sizi tanıdık diyorum. Ayrıca asistanı Betül hanımı es geçemeyeceğim. O da gerçek bir profesyonel ekip olarak harikasınız

Yorum randevu sonrasında eklendi.
MB
Meh*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
8 ay önce

.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
MA
Mur*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
8 ay önce

Murat hocam harika bi doktor hastasinı unutmuyor bişey sorunca aninda cevap veriyor buda bizi cok memnun ediyor..oglumun tedavisi sürüyor inaniyoruz ve çok istiyoruz iyileşmesini kendisine ve ekibine sonsuz teşekkürler..

Yorum randevu sonrasında eklendi.
DC
Doğ*** C***
Zamanlama
İlgi
Ortam
8 ay önce

Çok iyi bir doktor

Yorum randevu sonrasında eklendi.
MA
Mur*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
9 ay önce

Mustafa'm önce Allah'a emenet sonra Murat hocama..inşallah iyilecek bunu çok istiyoruz ve hocama güveniyoruz...

Yorum randevu sonrasında eklendi.

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Murat Alkan ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Murat Alkan için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Murat Alkan için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. Murat Alkan ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504741060

Prof. Dr. Murat Alkan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Murat Alkan Prof. Dr. Murat Alkan Özel Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Murat Alkan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Murat Alkan Çocuk Cerrahisi, Çocuk Ürolojisi (Cerrahi) uzmanıdır. Doğuştan Makat Darlığı, Üreterosel, Utangaç Testis (Retraktil Testis) alanlarında hizmet veriyor ve Böbrek taşı cerrahisi, İnmemiş testis cerrahisi, Kabızlık tedavisi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Facebook Twitter Instagram Youtube