Prof. Dr. Muhammet Erdal Sak, Şanlıurfa, Kadın Hastalıkları ve Doğum

Prof. Dr. Muhammet Erdal Sak

Kadın Hastalıkları ve Doğum, Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite - Şanlıurfa

Gebelik, Gebelik Takibi, Kısırlık / İnfertilite

Randevu Al 0 (850) 811 90 84Soru Sor

Doktorun Adresi

Akpiyar Mahallesi 4079 Sokak 4/2 Diyarbakır Yolu Enza Home Üstü Metrolife Hastanesi Karşısı, Karaköprü  Merkez, Şanlıurfa
Prof.Dr.Muhammet Erdal Sak Muayenehanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Nakit

Muhammet Erdal Sak Hakkında

Muhammet Erdal Sak Kimdir?

Prof. Dr. Muhammet Erdal Sak, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Dicle Üniversitesi Kadın Hastalıkları ve Doğum bölümünde tamamlayarak Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı unvanı almıştır.

Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yardımcı Üreme Teknikleri ve Tüp Bebek Merkezi'nden Tüp Bebek Sertifikasını, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Ana Bilim Dalı Jinekolojik Endoskopi Ünitesinden Jinekolojik Robotik ve Laparoskopik Cerrahi sertifikasını da almış olan Prof. Dr. Muhammet Erdal Sak, daha sonra Teksas Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Ana Bilim Dalı, Minimal İnvaziv Cerrahi bölümünden ( Amerika Birleşik Devletleri) Robotik ve Laparoskopik Asiste Jinekolojik Onkoloji ve Pelvik Taban Cerrahisi sertifikalarınında sahibi olmuştur.

Prof. Dr. Muhammet Erdal Sak, Dicle Üniversitesi, Sağlık Bilimleri Enstitüsü, Histoloji ve Embriyoloji Ana Bilim Dalı'nda doktora sahibidir ve bir çok ulusal ve uluslararası yayını bulunmaktadır. Mesleki çalışmalarına ise şu an Şanlıurfa'da bulunan Özel Muayenehanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • ANKARA ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • DICLE ÜNIVERSITESI

İlgilendiği Hastalıklar

 • Gebelik
 • Gebelik Takibi
 • Kısırlık / İnfertilite
 • Riskli Gebelik
 • Düşük (abortus)

Tedaviler

 • Düşük
 • Gebelik muayenesi
 • Gebelik Sonlandırma
 • Kısırlık tedavisi
 • Riskli gebelik takibi

Fotoğraflar

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 90 84

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Muhammet Erdal Sak tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Mor gebelik

  Selam hocam bizim başımızdan mor gebelik üzüm gebeliği kurdaj yaptık kurdaj yaptıktan sonra yani 6 ay geçti doktora başvurduk bize çocuk yapabilirsiniz dedi olmadı tekrar doktora başvurduk ilaç verildi yani aynı sorun sıkıntı yok tüp yolları açık ne yapacağımızı bilmiyoruz sizi gördük inşallah yardı... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Muhammet Erdal Sak

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Adet duzensizligi

  Hocam ben 1.buçuk yıldır evliyim çocuğum olmuyo doktora gttim polistik over var dedi bi tanesi letu verdi 3ay kullandm olmadi hekim değiştirdim oda cyclo progynova bunu verdi sorun yok kullan olur dedi 2 aydr kullanıyorum olmuyo ne yapmalıyım sizce hocam cavabını bekliyorum verirseniz çok memnun k... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Muhammet Erdal Sak

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Muhammet Erdal Sak ile nasıl iletişime geçerim?
Prof. Dr. Muhammet Erdal Sak ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 90 84

Prof. Dr. Muhammet Erdal Sak için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. Muhammet Erdal Sak için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Prof. Dr. Muhammet Erdal Sak için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Prof. Dr. Muhammet Erdal Sak nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Muhammet Erdal Sak Prof.Dr.Muhammet Erdal Sak Muayenehanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Prof. Dr. Muhammet Erdal Sak hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Muhammet Erdal Sak Kadın Hastalıkları ve Doğum, ,Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite uzmanıdır. Düşük, Gebelik muayenesi, Gebelik Sonlandırma, Kısırlık tedavisi, Riskli gebelik takibi, Laparoskopik (kapalı) ameliyatlar, Labioplasti (iç dudak estetiği), Robotik Cerrahi, Vajinal duş, Vajinismus tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Gebelik, Gebelik Takibi, Kısırlık / İnfertilite , Riskli Gebelik, Düşük (abortus) hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Prof. Dr. Muhammet Erdal Sak için muayene ücreti nedir?
Prof. Dr. Muhammet Erdal Sak muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Muhammet Erdal Sak muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Prof. Dr. Muhammet Erdal Sak hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. Muhammet Erdal Sak hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

.