Prof. Dr. Müge Akmansu

Radyasyon Onkolojisi - Ankara
5.0

Baş - Boyun tümörleri, Meme Ca, Testis Kanseri

5.0

“Sayın Müge hocam hastalığımın en başından itibaren yakın ilgisi ile hep yanımızda oldu. Başarılı ted...” Devamı

Prof. Dr. Müge Akmansu

Prof. Dr. Müge AKMANSU, tıp eğitimini 1980-1986 yılları arasında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde, ihtisasını ise 1986-1989 yılları arasında GATA Radyasyon Onkolojisi Anabilim Dalı’nda tamamlamıştır.

1990-1993 yılları arasında Ankara Onkoloji Hastanesi’nde mecburi hizmetini yerine getirmiş olan Prof. Dr. Müge AKMANSU, 1993-1995 yılları arasında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Radyasyon Onkolojisi Anabilim Dalı’nda Öğretim Üyesi olarak akademik kariyerine başlamıştır. Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Radyasyon Onkolojisi Anabilim Dalı’nda 1995-2000 yılları arasında Yardımcı Doçent, 2006 yılından itibaren de Profesör olarak görev yapmıştır.

Türk Tabipleri Birliği (TTB), Ankara Tabip Odası (ATO), Türk Radyasyon Onkolojisi Derneği (TROD), Türk Akciğer Kanseri Derneği (TAKD), Ankara Meme Hastalıkları Derneği, Klinik Enteral Parenteral Nutrisyon Derneği (KEPAN), Tıbbi İletişim Derneği, Türk Üniversiteli Kadınlar Derneği, ASTRO-American Society for Radiation Oncology, ESTRO-European Society for Radiotherapy and Oncology, ESPEN-The European Society for Clinical Nutrition and Metabolism, AROME-Association of Radiotherapy and Oncology of the Mediterranean area ve EHNS- Eurpoean Head and Neck Society gibi ulusal ve uluslararası pek çok derneğe üye olan Prof. Dr. Müge AKMANSU, Ankara - Çankaya’da bulunan özel muayenehanesinde hastalarının kabul etmektedir.

Prof. Dr. Müge AKMANSU Muayenehanesi
Next Level Ofis Binası (Armada karşısı) Kat:9 No:43 Söğütözü Çankaya/Ankara
Hizmetler
Radyoterapi Eş zamanlı radyo kemoterapiler Eş zamanlı radyasyon ve bağışıklık tedavileri IGRT (Görüntü Eşliğinde Radyoterapi) Işın tedavisi Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Devamı

Hakkında

Prof. Dr. Müge AKMANSU, tıp eğitimini 1980-1986 yılları arasında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde, ihtisasını ise 1986-1989 yılları arasında GATA Radyasyon Onkolojisi Anabilim Dalı’nda tamamlamıştır. Devamı

Sertifikalar

Diploma Aldığı Kurum

ANKARA ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 03.1987
Deneyim: 35 Yıl

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Baş - Boyun tümörleri Meme Ca Testis Kanseri Rektum Kanseri Radyoterapi Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
FA
Fun*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Sayın Müge hocam hastalığımın en başından itibaren yakın ilgisi ile hep yanımızda oldu. Başarılı tedavi planlaması ve ilgisi için kendisine çok teşekkür ederim.

yi
Yal*** I***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Değerli hocamızla bugün tanıştık. Doktor kızım ve eşim son derece mutlu bir görüşme yaptılar hocamızla. Eşimin radyoterapi programı kararlaştırıldı. bir kaç hafta sürecek radyoterapi uygulaması, hocamızın gözetiminde Medicana'da gerçekleştirilecek. Şimdiden hocamıza şükranlarımızı sunuyoruz. Sıcak, güven dolu, coşkulu davranışları için teşekkür ediyoruz. Yalçın - BAHAR İMAN Atatürk'ün doktorları ile övünüyoruz.

Hac*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Babamın tedavi süresi boyunca ilgi ve alakanızı esirgemediğiniz için sizlere ve ekip arkadaşlarınıza teşekkür ediyor saygılar sunuyorum.Mustafa Özen’in oğlu Hacıbekir Özen

YG
Yeş*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Sn. Prof. Dri. Müge AKmansu size her şey için çok çok teşekkür ederim. Başarılı sonuçlarınız için tatlı ve güler yüzünüz için kısacası her şey için. Saygılarımızı sunuyoruz.

Ac
A. C***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Sayın Prof. Dr. Akmansu'yu yakşaşık 3 aydır tanıyorum. Sorunlarıma çok içtenlik ve ilgiyle ilgileniyor. Bu da bana çok güven veriyor. SSağaltım sürecinde bunun çok da önemli olduğuna inanıyorum. Sağlığım ve aydın yapısıyla ve doğru kapı çalmış olmam nedeniyle mutluyum. Kendilerine saygılarımla en içten duygularımı sunuyorum.

FY
Fil*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Çok sevgili canım hocam, Size ilk geldiğim zaman dokununca ağlayan, iki gözü iki çeşme olan hem panik hem heyecanlı birisiydim. Fakat şimdi size gelirken mutlu, neşeli, umut doluyum . Tabi bütün bunlar sizin sayenizde oldu. Candan tavırlarınız, bizleri içten güler yüzle kucaklamanız, rahatsızlığımız hakkında bilgilendirmeniz bizlere büyük umut veriyor. Bırakın gelince böyle tavrınızı telefonla aramalarımızda, mesajlarımızda bile çok candan bir tavrınız var. Keşke bütün doktorlar sizin kadar güler yüzlü olsa. Allahım hiç kimseye hastalık vermesin ama eğer bir gün insanlarn başına bir hastalık gelirse yolunuz Müge Hanım'a gelsin ki memnun ayrılasınız. Her şeyinle harika insan ben sana bir ömür başarılı, sağlıklı ve mutlu bir ömür diliyorum. Yüzün hep gülsün. Sevgilerimle.

AS
Asl*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Çok sevgili hocam, hastalığımdan dolayı yaptığınız tedaviden çok güzel netilenecek olarak daha mutlu bir hayata devam edeceğimden size sonsuz saygılar sunar. Hayat boyu gülen yüzünüzün solmamasını dilerim. Teşekkürler güler yüzlü Müge Hanım.

SG
Sel*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Babamın tedavi sürecinde tanıdık Müge hocayı. Hastaya olan ilgisi verdiği güven olağanüstü. Sizi seviyoruz Müge Akmansu..

MY
Meh*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Sevgli hocam, ismim Mehmet Akif hastanızın oğluyum. Sizi de üniversiteden bir hocamın tavsiyesi üzeri yollarımız kesişti. Adeta umut oldunuz bize. Hem moral motivasyon hem de tedavi yol haritamızı belirlemede üstlendiğini görev cok kutsal bana kalırsa.. Güler yüzünüz daimi olsun hocam:) İnsallah diğer ziyaretlerimizde olumlu haberler alırız. Size güveniyoruz ve seviyoruz.

EK
Eme*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Sayın hocamızın tedavisinden ve ilgisinden çok memnun kaldım. Hersey için tesekkurler.

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Müge Akmansu ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Müge Akmansu için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Müge Akmansu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Müge Akmansu Prof. Dr. Müge AKMANSU Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Müge Akmansu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Müge Akmansu Radyasyon Onkolojisi uzmanıdır. Baş - Boyun tümörleri, Meme Ca, Testis Kanseri alanlarında hizmet veriyor ve Radyoterapi, Eş zamanlı radyo kemoterapiler, Eş zamanlı radyasyon ve bağışıklık tedavileri hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Bu uzman henüz online randevu takvimi kullanmıyor. Aşağıda yer alan telefon ile anında randevu alabilirsiniz

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir
Facebook Twitter Instagram Youtube