Prof. Dr. Mine Özkol, Manisa, Radyoloji

Prof. Dr. Mine Özkol

Radyoloji - Manisa

Vasküler Malformasyon, Koil, Tiroid Kanseri-Tanısı

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

Celal Bayar Üniversitesi Hastanesi  Merkez, Manisa
Celal Bayar Üniversitesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Mine Özkol tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Mine Özkol kimdir , telefon numarası nedir?

Prof. Dr. M Özkol ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Mine Özkol için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. M Özkol şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Mine Özkol nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Mine Özkol Celal Bayar Üniversitesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Mine Özkol hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Mine Özkol Radyoloji, uzmanıdır. Karaciğer kanserleri, Manyetik rezonans görüntüleme (mrg- mri), gelişimsel kalça displazisi (gkd) tarama programı, Abdominal ultrasonografi, Karotis ultrasonografisi alanlarında hizmet veriyor ve Vasküler Malformasyon, Koil, Tiroid Kanseri-Tanısı, Balon Dilatasyon Ve Stent Uygulanması, Meme MR (Manyetik Rezonans) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Mine Özkol için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Mine Özkol muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Mine Özkol hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Prof. Dr. M Özkol ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Mine Özkol hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Prof. Dr. M Özkol hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.