Prof. Dr. Meltem Önder

Dermatoloji - Ankara
5.0

Lepra (hansen Hastalığı), Genel dermatolojik rahatsızlıklar, Genital Siğil

5.0

“Doktorumuzu bir tanıdığım vasıtasıyla duymuştum ve ayrıca internetteki guzel yorumlarını da okumustu...” Devamı

Prof. Dr. Meltem Önder

Prof. Dr. Meltem ÖNDER, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini birincilikle tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise yine aynı fakültede yapmış ve Dermatoloji Uzmanı olmuştur.

3 yıl boyunca Almanya'da doktorluk yapan Prof. Dr. Meltem ÖNDER, Behçet Hastalığı, Egzamalar, Sedef Hastalığı ve Saç Hastalıkları konularında birçok çalışma yapmış ve bu konularda uzmanlaşmıştır.

Prof. Dr. Meltem ÖNDER, Ankara - Çankaya’da bulunan muayenehanesi'nde ve Lösante Çocuk ve Yetişkin Hastanesi'nde hastalarına hizmet vermeye devam etmektedir.

Prof. Dr. Meltem Önder Muayenehanesi
Abidin Daver Sokak No: 5/2 Çankaya/Ankara
Hizmetler
Dudak dolgusu Vitiligo Tırnak hastalıkları Somon dna aşısı Sivilce izleri tedavisi Devamı
Lösante Çocuk ve Yetişkin Hastanesi
Kızılcaşar Mahallesi 23 Nisan Caddesi 2705 Sokak No:20 İncek Gölbaşı/Ankara
Hizmetler
Dudak dolgusu Vitiligo Tırnak hastalıkları Somon dna aşısı Sivilce izleri tedavisi Devamı

Hakkında

Prof. Dr. Meltem ÖNDER, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini birincilikle tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise yine aynı fakültede yapmış ve Dermatoloji Uzmanı olmuştur. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

GAZİ ÜNİVERSİTESİ

Yabancı Dil

Almanca, İngilizce

İlgi Alanları

Lepra (hansen Hastalığı) Genel dermatolojik rahatsızlıklar Genital Siğil Göz Altı Işık Dolgusu Gül Hastalığı (Pityriasis Rosea) Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
AB
Ard*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Doktorumuzu bir tanıdığım vasıtasıyla duymuştum ve ayrıca internetteki guzel yorumlarını da okumustum. Sivilce tedavisi icin gittim. Son derece samimi yaklaşımı, güleryüzü ve tane tane açıklayıcı ve çözüm odaklı tavrı icin tekrar cok teşekkür ederim. Cilt sorunlarınız icin hic vakit kaybetmeden doktorumuza görünmenizi tavsiye ediyorum. Arda.

SU
Sim*** U***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Yaklaşık 2 yıl önce buldum Meltem hocamı. Yanlış tedavilerden ve hastayı para olarak gören doktorlardan bunalmış bir durumdaydım. İlk gittiğim günden beri şükrediyorum. Yıllardır süren akne problemim vardı ve alevli olduğu bir dönemde gittim Meltem hocama. Sayamayacağım kadar çok antibiyotik, lazer tedaviler gibi birçok yöntem denemiştim. İstanbul'da tanınmış/tanınmamış gitmediğim dermatolog kalmamıştı. Hiçbiri çözüm olmadığı gibi psikolojim bozulmuş ve doktorlara karşı güvenimi de yitirmiştim. Canım hocam güleryüzü, içtenliği, ilgisi, bilgi ve deneyimiyle her gidişimde daha mutlu olmamı sağladı. Sağlık dışında hem mesleki hem de kişisel anlamda çok şey kattı bana. Hastalığımla ilgili bilmem gerekenleri sıkılmadan uzun uzun anlatıp, kafamda hiçbir soru işareti bırakmadı bugüne kadar. Zerafeti, güzelliği, ulaşılabilirliği, insanlığı ve başarısıyla hep hayran bıraktı kendisine. İstanbul'dan Ankara'ya gidip dönmek hocam sayesinde hiç zor olmadı. Ne kadar teşekkür etsem az. Minnettarım.

Pın*** ü***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

Değerli doktorumuz Meltem Hocamızı iyiki tanımışız. İlgisi, güleryüzü, samimiyeti ile kısa sürede bize güven verdi. Herşeyden önce kliniğindeki sıcacık aile ortamı sayesinde kendimizi evimizde gibi hissediyoruz. Kardeşimin kolundaki derin yara izlerini üç seans gibi kısa bir sürede gözle görülür şekilde iyileştirerek bizi inanılmaz mutlu etti. Tedavimiz hala sürüyor, güzel ilgileriyle ve tecrübeli doktorluğuyla güvenle canımızı emanet edebileceğimiz Meltem Önder hocamızı çok seviyoruz.

hu
Hay*** U***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

Hocama yüzümdeki sivilce izlerinin tedavisi için gittim. Mart-nisan-mayıs aylarında 3 seans iğneli radyofrekans ve PRP tedavisi uyguladı. Yüzümdeki izlerde gözle görülür şekilde bir değişim var. Aynaya bakınca kendimi daha iyi hissediyorum. Yüzüm de var olan huzursuz görünümde, kırmızılıklarda ve izlerde belirgin bir rahatlama var.Ben çok tereddüt yaşamıştım tedavi olup olmamak konusunda ama hocamın bana vermiş olduğu güven sayesinde tedavime başladım. Hocamın muayenehanesine ilk gittiğimde gösterdiği ilgi beni çok rahatlattı. Kendimi çok rahat hissettim. Sorunumun çözümü için önerilen tedavileri çizerek, makaleler göndererek bana en ince ayrıntısına kadar anlattı. Aklımdaki bütün soruları rahatlıkla sorabildim. Güleryüzlü, güzel kapli çok tatlı bir insan. Herşey için çok teşekkürler Meltem Hocam...

zg
Z G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 yıl önce

çok memnunum, işini seven, hastasına özen gösteren, tedavisini titizlikle takip eden, başarılı ve iyi kalpli doktorumuza teşekkür ederim.

Hal*** ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 yıl önce

.

SA
Sal*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
8 yıl önce

ciddi anlamda sistemik tedavilere başlamamı sağlayan doktorum Sayın Meltem Önder hocama teşekkür ve selamlarımı iletiyorum.

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Meltem Önder ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Meltem Önder için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Meltem Önder nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Meltem Önder Prof. Dr. Meltem Önder Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Meltem Önder hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Meltem Önder Dermatoloji uzmanıdır. Lepra (hansen Hastalığı), Genel dermatolojik rahatsızlıklar, Genital Siğil alanlarında hizmet veriyor ve Dudak dolgusu, Vitiligo, Tırnak hastalıklarıDudak dolgusu, Vitiligo, Tırnak hastalıkları hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube