Prof. Dr. Melek Eda Ertörer

Dahiliye - İç Hastalıkları, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları - Adana

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Dadaloğlu Mah, 2591 Sok. 4/A, 01250 Dörtler/Yüreğir/Adana  Adana
Başkent Üniversitesi Adana Uygulama Ve AraşžTırma Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Melek Eda Ertörer Hakkında

Melek Eda Ertörer Kimdir?

Prof. Dr. Melek Eda Ertörer, Dahiliye - İç Hastalıkları ve Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Melek Eda Ertörer, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Melek Eda Ertörer Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

�İM..LGİN
Zamanlama
İlgi
Ortam

Sayın melek hocamızı ilgisinden araştırmalarından ve bilgisinden dolayı saygı ile takdir ediyorum ben eşim ve akrabalarımdan bir çok hasta çok memnun kaldık gereksiz yere tahlil ilaç zaman harcatmıyor bize böyle doktorlar lazım teşekür ediyoruz ALLAH uzun sağlıklı ömürler versin 27-09-2020

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Melek Eda Ertörer tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Melek Eda Ertörer kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. M Ertörer ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Melek Eda Ertörer için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. M Ertörer şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Melek Eda Ertörer ile anlaşmalı?
Melek Eda Ertörer kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Prof. Dr. Melek Eda Ertörer nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Melek Eda Ertörer Başkent Üniversitesi Adana Uygulama Ve AraşžTırma Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Melek Eda Ertörer hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Melek Eda Ertörer Dahiliye - İç Hastalıkları, ,Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları uzmanıdır.

Prof. Dr. Melek Eda Ertörer için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Melek Eda Ertörer muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Melek Eda Ertörer hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. M Ertörer ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Melek Eda Ertörer hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. M Ertörer hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.