Prof. Dr. Mehmet Yılmazer

Kadın Hastalıkları ve Doğum - Afyon Karahisar

Rahim Kalınlaşması, Vulva Kanseri, Ay Başı Kanaması Azlığı

Takvim talep et Değerlendir

Doktorun Adresi

  Afyon Karahisar
Afyon Kocatepe Üniversitesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Mehmet Yılmazer Hakkında

Mehmet Yılmazer Kimdir?

Prof. Dr. Mehmet Yılmazer, Kadın Hastalıkları ve Doğum alanlarında faaliyet göstermektedir. Mehmet Yılmazer, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
İlgilendiği Hastalıklar
  • Rahim Kalınlaşması
  • Vulva Kanseri
  • Ay Başı Kanaması Azlığı
  • Osteoporoz (Kemik Erimesi)
  • Fetal Ekokardiyografi
Tedaviler
  • Servikal koni biyopsisi
  • Myomektomi
  • Anormal kanamalar
  • Reproduktif endokrinoloji
  • Kegel egzersizleri

Mehmet Yılmazer Değerlendirmeleri

Değerlendir
5 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

A..TÜRK
Zamanlama
İlgi
Ortam

Tüm iltifatları sonuna kadar hak eden mükemmel bir dr.. Afyonda üzerine başka bir dr. tanımıyorum. tüm boyutlarıyla hastalığın hakkında bilgi veren doğru teşhis ve tedavi eden çok iyi bir doktor. Özel hastanelerde bile bu kadar ilgi yok. Allah hocamın ilmini daha çok arttırsın ve tüm Türkiye'de bu kadar bilgili sabırlı doktorların sayısını artırsın. Profluğunu sonuna kadar hak eden tek doktorum. 27-05-2021

den..
Zamanlama
İlgi
Ortam

İlgili, anlayışlı, her konuda hastalarını bilgilendiren, Prof. unvanını sonuna kadar hak etmiş mesleğini layıkıyla yapan ve aynı zamanda çok beyefendi bir Doktor. Bir hasta için en önemli unsur güven duymaktır. Güven veriyor. Allah ondan razı olsun. 11-12-2020

ek sultan..urlu
Zamanlama
İlgi
Ortam

Merhabalar yanlış anlaşılma olmadan anlatayım ki mehmet hocam benim gönlümün efendisi ilki sizi tanıyorum ilki varsınız ben İzmir’den hastasıyım hocamın ve benim 2 tüpümde kapalıydı o kadar umutsuzdum ki güvenebileceğim tek doktorun mehmet hoca olduğunu bilerek gittim hocam laparoskopi sonra histeroskopi dedi ve hemen beni ameliyata aldı normalde 45 tas çatlasa 1 saat sürecek işlem olan laparoskopiyi 2 buçuk saat uğraşarak tamamladı ve tüp bebek demişti farkında olmadan tüplerde hala geçiş yoktu çünkü ama ben önce rabbimin sonra hocamın sayesinde 4 ay sonra normal yolla hamile kaldım boş gebelik oldu kürtaj oldum derken adet bile olmadan 2. Kez çift çizgiyi gördüm düşük yaptım hocam bile şaşırdı ama aslında sasırmaması gerekiyordu bu süprizler önce rabbim sonra onun sayesinde olmustu ama o bunu bile dile getirmedi Allah için yapıyor hastalarını takip ediyor bıkmıyor gece 3 yada 5 demeden hem bebek hem anne canına koşuyor ve yemek bile yemiyor evet mehmet hocam gibi iyiyler hala var dünyada iyiki varsınız rabbim sizin ayağınıza hiçbir zaman taş değdirmesin hocam 16-09-2020

ma..kmaz
Zamanlama
İlgi
Ortam

Mükemmel bir Doktor kısa süreliğine tanıdım özel hastanede bile böyle ilgili alakalı bir Doktor görmedim desem yalan olmaz kalbi güzel insan 17-07-2019

an..lışkan
Zamanlama
İlgi
Ortam

Eşim ile ilgili tedavi sürecimizi sizlerle paylaşmak istiyorum yazılanlar eşimin ağzından hesabımdan girilmiştir yanlış anlaşılma olmasın Bayan Çalışkan: Polikistik over bir hastaydım ilk ikizlerimi yumurta büyütülerek ve iğne ile çatlatma yapılarak sahip oldum 22.haftasında erken dogum yaparak kaybettim daha sonra içeride parça kaldığı için kürtaj oldum daha sonra 5 ay bekledim yine ilaç ile yumurta büyütüp çatlatıp 2.kez ikizlerime hamile kaldım ama ikizlerimden biri sağlıksızdı anansefali denen bir hastalıktı o yüzden rahim bu bebeği istemiyordu durdurmalar başarılı olsada içeride sürekli kafatasından kaynaklanan kanamalar olduğu için rahimde pıhtılaşma yaparak öbür ikizim ve anansefal olan bebeğimin kalpleri durdu bunlarıda suni sancı ile normal doğum yaptım ve yine parça kalmıştı ve yine kürtaj oldum tabi her kürtaj rahim dokularına zarar verdiği için tam 10 ay en iyi ilaçlar ile bile bir damla adet olamadım en sonunda hocamızle tanıştım hocam hikayeyi dinledi ve hemen rahim filmi çekerek yapışıklığı tespit etti rahmin yüzde doksan yapışıklık vardı haşerman sendromuydum 5-6 kez histereskopi planlaması yaptı ve işleme geçti ilk operasyonu yaptı ve rahim ağzını açtı 1 ay bekletti ilaçsız adet olamadım ve 2.operasyonu yaptı ve bu sefer rahmim filmlerde bile neredeyse tamamen açılmış gibi net belli oluyordu ama hocamız çok titiz olduğu için spiral taktı ve 15 gün daha bekledik sonra ilaç verdi ve ilaç bitiminde tam 15 ay sonra adet olmuştum ve hocamız sayesinde bunu başardık inanın alanında doçent kelimesi az gelir muazzam bir doktor özellerde para kaptırmayın boşuna Şu an hamile değilim ama kadınlığımın belirtisi olan adet görmem bile büyük mutluluk inşallah hocamız ile birlikte bebeğimizde olacak bunları neden yazıyorum belki arayış içindesiniz belki benzer hikayelerimiz olacak inşallah yardımcı olur. Anansefali tanımı :bebeğin kafatasının üst kemiklerinin gelişmemesi ve beyninin dışarda olması durumu yaşama şansı neredeyse yok 08-03-2018

5 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Mehmet Yılmazer tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Mehmet Yılmazer kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. M Yılmazer ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Mehmet Yılmazer için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. M Yılmazer şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Mehmet Yılmazer nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Mehmet Yılmazer Afyon Kocatepe Üniversitesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Mehmet Yılmazer hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Mehmet Yılmazer Kadın Hastalıkları ve Doğum, uzmanıdır. Servikal koni biyopsisi, Myomektomi, Anormal kanamalar, Reproduktif endokrinoloji, Kegel egzersizleri alanlarında hizmet veriyor ve Rahim Kalınlaşması, Vulva Kanseri, Ay Başı Kanaması Azlığı, Osteoporoz (Kemik Erimesi), Fetal Ekokardiyografi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Mehmet Yılmazer için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Mehmet Yılmazer muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Mehmet Yılmazer hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. M Yılmazer ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Mehmet Yılmazer hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. M Yılmazer hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.