Prof. Dr. Mehmet Hulusi Atmaca

Dahiliye - İç Hastalıkları, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları - Samsun

Diyabet, Guatr, Tiroid Hastalıkları (guatr)

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Doktorun Adresi

Mimar Sinan Mah. Alparslan Bulvarı, No: 17 Atakum Samsun  Atakum, Samsun
VM Medical Park Samsun

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Mehmet Hulusi Atmaca Hakkında

Mehmet Hulusi Atmaca Kimdir?

Prof. Dr. Mehmet Hulusi ATMACA, Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı lisans eğitimini başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamladıktan sonra İç Hastalıkları uzmanı olmuştur. Yan dal uzmanlığını Endokrinoloji Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamlamıştır.

Prof. Dr. Mehmet Hulusi ATMACA, Samsun İlkadım'da bulunan Liv Hospital'de hastalarına hizmet vermektedir. 

Diploma aldığı kurum
 • ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ULUDAG ÜNIVERSITESI
Yabancı Diller
 • İngilizce
İlgilendiği Hastalıklar
 • Diyabet
 • Guatr
 • Tiroid Hastalıkları (guatr)
 • Hiperparatiroidizm (Paratiroid Hormon Fazlalığı)
 • Hipoparatiroidizm (Paratiroid Hormon Azlığı)
Tedaviler
 • Metabolik kemik hastalıkları (osteoporoz, paget hastalığı, osteomalazi, gebelikte osteoporoz ve kırıklar)
 • Hipofiz hastalıkları (prolaktin yüksekliği, büyüme hormonu ve kortizol hormon bozuklukları..)
 • Böbrek üstü bezi hastalıkları (Adrenal gland hastalıkları)
 • Guatr ve diğer tiroid hastalıkları (hipotiroidi, hipertiroidi , gebelikte guatr ve diğer tiroid hastalıkları)
 • Diyabet (şeker hastalığı) (tip 1 diyabet, tip 2 diyabet, gebelik diyabeti)

Mehmet Hulusi Atmaca Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

e..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Yıllardır babamda bulunan diyabet şeker hastalığının çözümünü bulan koca yürekli doktor. Babamın şeker hastalığı artık bize çok büyük dert oluyordu. Çünkü değerleri hep yükse çıkıyordu. Ara ara inse de, genelde yüksekti ve bu durum kendisini çok üzüyordu çünkü istediği bazı şeyleri yiyip içemediği zaman neredeyse depresyona girecek kadar kötü oluyordu bu da bizi çok üzüyordu tabi doğal olarak. Sonra diyabet ile alakalı bu şeker hastalığı tedavisini iyi bir şekilde yapacak çok iyi bir doktor arayışındaydım ki prof. dr. mehmet hulusi atmaca'ya denk geldim ve eğitimini uzmanlık alanlarını referanslarını inceleyip hemen babam için bir randevu aldım ve yanına gittik. Önce kontrol etti ve bir süre sonra gerekli ilaçları en doğru zamanda babama verdi ve sürekli takip etti durumunu. Değer bir daha hiç yükselmemek üzere düştü... Mükemmel bir şeydi bu babam ve bizim için. Çok mutluyuz o günden bu yana. Tavsiyelerde verdi bol bol. Artık çok mutlu bir babam var ve bunun için Mehmet hocaya minnettarız. Her şey için tekrar teşekkürler... 13-11-2016

ur..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Tiroid ameliyatı olduğum doktorum sayın. prof. dr. mehmet hulusi atmaca'ya buradan sevgilerimi iletmek isterim öncelikle. Bendeki tiroid ve değerleri kötü durumlara işaret ederken tavsiye ile hemen randevu aldık kendisinden. Ve benim detaylı taramamı yaptıktan sonra ameliyat için gün verdi. O gün gittik hemen tiroid ameliyatım gerçekleşti. Operasyon gerçekten son derece başarılı geçti ve bu tiroid hastalığı artık bir daha inşallah karşılayamacağım kadar benden uzak oldu. Çok değerli ve kıymetli bir profesör kendisi. Samsun'da tiroid hastalığı için tedavi arayan ameliyat olacak tüm hastalara öneriyorum. Çok ilgili kibar ve kendi alanında üst düzey bir doktor olmanın yanı sıra çok da sihirli ellere sahiptir. Herkese acil şifalar dilerim. 22-08-2016

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Mehmet Hulusi Atmaca tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Mehmet Hulusi Atmaca kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. M Atmaca ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Mehmet Hulusi Atmaca için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. M Atmaca şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Mehmet Hulusi Atmaca nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Mehmet Hulusi Atmaca VM Medical Park Samsun bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Mehmet Hulusi Atmaca hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Mehmet Hulusi Atmaca Dahiliye - İç Hastalıkları, ,Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları uzmanıdır. Metabolik kemik hastalıkları (osteoporoz, paget hastalığı, osteomalazi, gebelikte osteoporoz ve kırıklar), Hipofiz hastalıkları (prolaktin yüksekliği, büyüme hormonu ve kortizol hormon bozuklukları..), Böbrek üstü bezi hastalıkları (Adrenal gland hastalıkları), Guatr ve diğer tiroid hastalıkları (hipotiroidi, hipertiroidi , gebelikte guatr ve diğer tiroid hastalıkları), Diyabet (şeker hastalığı) (tip 1 diyabet, tip 2 diyabet, gebelik diyabeti) alanlarında hizmet veriyor ve Diyabet, Guatr, Tiroid Hastalıkları (guatr), Hiperparatiroidizm (Paratiroid Hormon Fazlalığı), Hipoparatiroidizm (Paratiroid Hormon Azlığı) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Mehmet Hulusi Atmaca için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Mehmet Hulusi Atmaca muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Mehmet Hulusi Atmaca hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. M Atmaca ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Mehmet Hulusi Atmaca hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. M Atmaca hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.