Adres

Ayazma Deresi Cad. Yeşil Çimen Sok. No: 9 Kat: 3 Otim Yolu Fulya  Şişli, İstanbul
Fulya Açık Emar Görüntüleme Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Mehmet Aydoğan Kimdir?

Doç. Dr. Mehmet AYDOĞAN, 1 Eylül 1972 tarihinde doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimini bitirdikten sonra 1990 yılında Ege Üniversitesi Tıp fakültesinde tıp eğitimine başlamıştır. 1996 yılında eğitimini tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. 2000 yılında Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Asistan Doktor olarak görev yapmaya başlamıştır. 2004 yılında ise ihtisasını tamamlayarak Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı olmuştur.

2004-2009 yılları arasında İstanbul Florence Nightingale Hastanesi’nde Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı olarak görev yapmış olan Prof. Dr. Mehmet AYDOĞAN, 2009-2011 yılları arasında USA, University of California Los Angeles, Comprehensive Spine Center’da International Spine Fellow olarak çalışmalar yapmıştır.

2011-2012 yılları arasında Medical Park Göztepe Hastanesi’nde Uzman Doktor olarak görev yapmasının ardından 2012 yılı itibariyle Boğaziçi Omurga Merkezi’nde Doçent Doktor olarak mesleki çalışmalarına devam etmiştir. Şu anda ise kendisi Fulya Açık Emar Görüntüleme Merkezi'nde hastalarını kabul etmektedir.

Türk Tabipler Birliği (TTB), Türk Ortopedi ve Travmatoloji Birliği Derneği (TOTBİD), Türk Omurga Derneği (TOD), Minimal İnvasif Omurga Cerrahisi Derneği (MINOD), North America Spine Society (NASS), Scoliosis Research Society (SRS) ve European Spine Society (ESS) gibi birçok ulusal ve uluslararası mesleki kuruluşa üye olan Prof. Dr. Mehmet AYDOĞAN’ın uluslararası ve ulusal bilimsel alanlarda yayınlanmış 37’nin üzerinde yayını, 26’nın üzerinde ise sunumu bulunmaktadır.

Diploma aldığı kurum

 • EGE ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ISTANBUL DR. LÜTFI KIRDAR KARTAL EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI

İlgilendiği Hastalıklar

  Hastalarının Değerlendirmeleri

  Değerlendir
  1 Değerlendirme Ort. Puanı: 1
  Zamanlama
  İlgi
  Ortam

  Hasta Değerlendirmeleri

  ağan..l

  Anemi İki kere belindeki kırdıktan dolayı ameliyat etti hiç memnun kalmadık, ameliyat sonrası ağrıları geçmedi 30-03-2018

  1 görüş bulundu.

  Hakkında değerlendirme yapın

  Prof. Dr. Mehmet Aydoğan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

  Değerlendir

  Son Cevapladığı Sorular

  Soru Sor
  • Kalça tutulması

   Merhaba mehmet bey, sol kalçamda 1,5 - 2 yıla yakındır tutulma oluyor öncesinde sık sık olmuyordu ama son birkaç aydır sıklaştı. ve aniden tutulup dizime kadar ağrı vurup yürümemi engellemekte. hamileliğimde de oldu magnezyum eksikliği denilip magnezyum kullandım hamilelikten kaynaklı olduğunu düşün... devamı

   Doktor Cevabı:

   Prof. Dr. Mehmet Aydoğan

   tarihinde cevapladı.

   Cevabı gör

  • Bel fıtığı

   Mr sonucu: l5 s1 düzeyinde sol resesi oblitere edip s1 kök basısı oluşturmuştur sol paramedian ekstrüde herniasyon. merhaba hocam yaklaşık 3 ay önce ağırlık idmanında bel ağrısı ile başlayan ve kalça ve arka bacağa kadar uzanan agrı şikayetim oldu. doktor mr istedi ve soncunda kesin ameliyat olmamı... devamı

   Doktor Cevabı:

   Prof. Dr. Mehmet Aydoğan

   tarihinde cevapladı.

   Cevabı gör

  ?

  Soru sorun

  Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

  Soru Sor

  Sıkça Sorulan Sorular

  Prof. Dr. Mehmet Aydoğan kimdir , telefon numarası nedir?

  Prof. Dr. M Aydoğan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

  Prof. Dr. Mehmet Aydoğan için nasıl randevu alabilirim?

  Prof. Dr. M Aydoğan şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

  Prof. Dr. Mehmet Aydoğan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

  Prof. Dr. Mehmet Aydoğan Fulya Açık Emar Görüntüleme Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

  Prof. Dr. Mehmet Aydoğan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

  Prof. Dr. Mehmet Aydoğan Ortopedi ve Travmatoloji, uzmanıdır. Elle fizik tedavi, Anti-ccp(sitrülin antikoru), Diz protezleri, Artroskopik slap onarımı, Total diz protezi ameliyatları, Dirsek artroskopisi, Üst ekstremite cerrahisi, Artrosentez (eklem içi sıvı aspirasyonu), Ayak ve ayak bileği artrodezi, Vertebroplasti alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkları konusunda çalışıyor.

  Prof. Dr. Mehmet Aydoğan için muayene ücreti nedir?

  Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Mehmet Aydoğan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

  Prof. Dr. Mehmet Aydoğan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

  Prof. Dr. M Aydoğan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

  Prof. Dr. Mehmet Aydoğan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

  Prof. Dr. M Aydoğan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

  Bu hekim siz misiniz?
  Bilgileri güncelle


  .