Doktorun Adresi

Ayazma Deresi Cad. Yeşil Çimen Sok. No: 9 Kat: 3 Otim Yolu Fulya  Şişli, İstanbul
Fulya Açık Emar Görüntüleme Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Mehmet Aydoğan Hakkında

Mehmet Aydoğan Kimdir?

Doç. Dr. Mehmet AYDOĞAN, 1 Eylül 1972 tarihinde doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimini bitirdikten sonra 1990 yılında Ege Üniversitesi Tıp fakültesinde tıp eğitimine başlamıştır. 1996 yılında eğitimini tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. 2000 yılında Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Asistan Doktor olarak görev yapmaya başlamıştır. 2004 yılında ise ihtisasını tamamlayarak Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı olmuştur.

2004-2009 yılları arasında İstanbul Florence Nightingale Hastanesi’nde Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı olarak görev yapmış olan Prof. Dr. Mehmet AYDOĞAN, 2009-2011 yılları arasında USA, University of California Los Angeles, Comprehensive Spine Center’da International Spine Fellow olarak çalışmalar yapmıştır.

2011-2012 yılları arasında Medical Park Göztepe Hastanesi’nde Uzman Doktor olarak görev yapmasının ardından 2012 yılı itibariyle Boğaziçi Omurga Merkezi’nde Doçent Doktor olarak mesleki çalışmalarına devam etmiştir. Şu anda ise kendisi Fulya Açık Emar Görüntüleme Merkezi'nde hastalarını kabul etmektedir.

Türk Tabipler Birliği (TTB), Türk Ortopedi ve Travmatoloji Birliği Derneği (TOTBİD), Türk Omurga Derneği (TOD), Minimal İnvasif Omurga Cerrahisi Derneği (MINOD), North America Spine Society (NASS), Scoliosis Research Society (SRS) ve European Spine Society (ESS) gibi birçok ulusal ve uluslararası mesleki kuruluşa üye olan Prof. Dr. Mehmet AYDOĞAN’ın uluslararası ve ulusal bilimsel alanlarda yayınlanmış 37’nin üzerinde yayını, 26’nın üzerinde ise sunumu bulunmaktadır.

Diploma aldığı kurum
 • EGE ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ISTANBUL DR. LÜTFI KIRDAR KARTAL EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI
Tedaviler
 • Elle fizik tedavi
 • Anti-ccp(sitrülin antikoru)
 • Diz protezleri
 • Artroskopik slap onarımı
 • Total diz protezi ameliyatları

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 1)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ağan..l
Zamanlama
İlgi
Ortam

Anemi İki kere belindeki kırdıktan dolayı ameliyat etti hiç memnun kalmadık, ameliyat sonrası ağrıları geçmedi 30-03-2018

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Mehmet Aydoğan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Kalça tutulması

  Merhaba mehmet bey, sol kalçamda 1,5 - 2 yıla yakındır tutulma oluyor öncesinde sık sık olmuyordu ama son birkaç aydır sıklaştı. ve aniden tutulup dizime kadar ağrı vurup yürümemi engellemekte. hamileliğimde de oldu magnezyum eksikliği denilip magnezyum kullandım hamilelikten kaynaklı olduğunu düşün... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Mehmet Aydoğan

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Bel fıtığı

  Mr sonucu: l5 s1 düzeyinde sol resesi oblitere edip s1 kök basısı oluşturmuştur sol paramedian ekstrüde herniasyon. merhaba hocam yaklaşık 3 ay önce ağırlık idmanında bel ağrısı ile başlayan ve kalça ve arka bacağa kadar uzanan agrı şikayetim oldu. doktor mr istedi ve soncunda kesin ameliyat olmamı... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Mehmet Aydoğan

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.