Prof. Dr. Mehmet Atilla Türkmen

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Nefrolojisi - İzmir

İdrarda Protein, İdrarda Kan, Akut Böbrek İltihabı

Takvim talep et Değerlendir

Doktorun Adresi

Mimar Sinan Mah.1393 Sok.Zeytindağ Apt No. 23 D. 4  Konak, İzmir
Prof.Dr.Mehmet Atilla TÜRKMEN Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Mehmet Atilla Türkmen Hakkında

Mehmet Atilla Türkmen Kimdir?

Prof. Dr. Mehmet Atilla TÜRKMEN, tıp eğitimini 1984 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve 1994 yılında Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimini ardından akademik kariyerine Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde devam etmiş olan Prof. Dr. Mehmet Atilla TÜRKMEN, aynı fakültede 1995 yılında Pediatrik Nefroloji, 2011 yılında Çocuk Romatolojisi yan dal uzmanlıklarını almış olup 1999 yılında Doçentlik, 2005 yılında ise Profesörlük kadrosuna atanmıştır. 

Prof. Dr. Mehmet Atilla TÜRKMEN, mesleki çalışmalarına 2010 yılından beri İzmir'de bulunan özel muayenehanesinde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • EGE ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • DOKUZ EYLÜL ÜNIVERSITESI
Yabancı Diller
 • İngilizce
İlgilendiği Hastalıklar
 • İdrarda Protein
 • İdrarda Kan
 • Akut Böbrek İltihabı
 • Böbrek Taşı
 • Glomerulonefritler
Tedaviler
 • Abdominal ultrasonografi
 • Anti-ccp(sitrülin antikoru)
 • Apgar skoru
 • Böbrek (renal) biyopsisi
 • Böbrek ultrasonu

Mehmet Atilla Türkmen Değerlendirmeleri

Değerlendir
4 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

er..ha
Zamanlama
İlgi
Ortam

Bilgi ve ilgi yönünden bence Türkiyenin en iyi doktoru...Kızımda doğuştan idrar yolları enfeksiyonu vardı.Gitmediğimiz hastane gitmediğimiz doktor kalmadı bir türlü hastalığa çare bulamadılar...En sonunda mehmet ali türkmen beyle tanıştık..İki ilaçla hastalığı çözdü...Kızım şu an 7 yaşında ve sağlığı çok iyi...Mehmet beyi herkeze tavsiye ederim 08-01-2019

ike..DIRIM

İzmir de çocuk nefrolojisi Tek doğru adres Onlarca yerden araştırdık sordurduk hep aynı isim.. hidronefroz up darlık şikayetiyle 15 günlük bebeğimizi götürdük.. allah razı olsun iyiki varsınız?Güzel insan 07-09-2017

ike..DIRIM

İzmir de çocuk nefrolojisi Tek doğru adres Onlarca yerden araştırdık sordurduk hep aynı isim.. hidronefroz up darlık şikayetiyle 15 günlük bebeğimizi götürdük.. allah razı olsun iyiki varsınız?Güzel insan 07-09-2017

da..şlalı Özer

Kullanıcımız değerlendirme yazmamıştır. 22-01-2017

4 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Mehmet Atilla Türkmen tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Mehmet Atilla Türkmen Makaleleri

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Mehmet Atilla Türkmen kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. M Türkmen ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Mehmet Atilla Türkmen için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. M Türkmen şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Mehmet Atilla Türkmen nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Mehmet Atilla Türkmen Prof.Dr.Mehmet Atilla TÜRKMEN Muayenehanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Mehmet Atilla Türkmen hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Mehmet Atilla Türkmen Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, ,Çocuk Nefrolojisi uzmanıdır. Abdominal ultrasonografi, Anti-ccp(sitrülin antikoru), Apgar skoru, Böbrek (renal) biyopsisi, Böbrek ultrasonu, Büyüme hormonu testi, Keratinin kan testi, Sanal kolonoskopi, Tüberkülin deri testi(tdt), Yenidoğan işitme taraması alanlarında hizmet veriyor ve İdrarda Protein, İdrarda Kan, Akut Böbrek İltihabı, Böbrek Taşı, Glomerulonefritler hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Mehmet Atilla Türkmen için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Mehmet Atilla Türkmen muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Mehmet Atilla Türkmen hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. M Türkmen ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Mehmet Atilla Türkmen hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. M Türkmen hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.