Prof. Dr. Levent M. Şentürk, İstanbul, Kadın Hastalıkları ve Doğum

Prof. Dr. Levent M. Şentürk

Kadın Hastalıkları ve Doğum - İstanbul

Cinsel İşlev Bozukluğu, Preeklampsi, Rahim Urları

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi (2)

Valikonağı Cad. No:98 **** **** Nişantaşı  Şişli, İstanbul
Prof. Dr. Levent M. ŞENTÜRK Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
Kocamustafapaşa Cad. No: 53 Cerrahpaşa  Fatih, İstanbul
İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi, Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Levent M. Şentürk Hakkında

Levent M. Şentürk Kimdir?

Prof.Dr. Levent M.Şentürk 1963 yılında doğmuştur. 1982 yılında Istanbul Kadıköy Anadolu Lisesinden derece ile mezun olan Dr.Şentürk; 1987 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesinden de derece ile mezun olmuştur.

1992 yılında Uzmanlığını İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum ABD’den alan Dr.Şentürk, Profesörlük unvanını 2004 yılında almıştır. Halen Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum ABD’de hastalarına hizmet vermektedir.   

Prof.Dr. Levent M.Şentürk’ün ilgi alanları arasında; Genel tüm jinekoloji (miyom cerrahisi) , genel tüm obstetrik (Gebelik ve doğum takibi, ultrasonografi-4 boyutlu ultrasonografi), pelvik organ sarkmaları ve idrar kaçırma operasyonları, yardımla üreme teknikleri (tüp Bebek, mikroenjeksiyon, aşılama) ve infertilite (kısırlık), menopoz ve erken menopoz, reprodüktif endokrinoloji (hormon bozuklukları, adet düzensizlikleri, tüylenme artışı (hirsutizm)), endometriyozis, jinekolojik endoskopik cerrahi (Laparoskopi ve Histeroskopi), doğum kontrol yöntemleri, cinsel sağlık, tekrarlayan gebelik kayıpları, adölesan jinekoloji ve polikistik over sendromu yer almaktadır.

Prof. Dr. Levent M.Şentürk’ün; Üreme Tıbbı Derneği, Jinekolojik Endoskopi Derneği, Jinekolojik Endokrinoloji Derneği, Türkiye Jinekoloji ve Obstetrik Derneği, Türkiye Menopoz ve Osteoporoz Derneği, Türk Alman Jinekoloji Derneği, Obstetrik ve Jinekolojik Ultrasonografi Derneği, The American Congress of Obstetricians and Gynecologists (ACOG), European Society for Human Reproduction & Embryology (ESHRE), International Menopause Society (IMS), European Menopause and Andropause Society (EMAS), American Society for Reproductive Medicine (ASRM), Alpha Scientists in Reproductive Medicine üyelikleri bulunmaktadır.

Ulusal ve uluslararası düzeyde, 75’den fazla yayın, 72’den fazla bildiri, 15 kitap bölümü ve 90’dan fazla konuşması bulunmaktadır.   

Anlaşmalı Kurumlar

  • Acıbadem Sigorta
  • Ak Sigorta
  • Allianz Sigorta
  • Anadolu Sigorta
  • Axa Sigorta

Doktor Yorumları

Değerlendir
4 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

han..dan

Hocam saygılar sayenizde evlat beklentimiz hasretimiz bitti hatırladınızmı CANDAN ailesi ? Umarım evlat beklentisi olanların dertlerine çagre olursunuz 28-03-2018

..

gerçekten çok ilgili ve soruları samimiyetle yanıtlayan gerçek bi doktorsunuz.iyiki varsınız 02-11-2015

da..

Cok memnunum 13-05-2015

gin..DAN

Mesleki bilgisi tartışılamayacak kadar mükemmel olan, hastalarına kendisini özel hissettirecek kadar duyarlı ve motive eden muhteşem bir doktor. Bana göre onun hastası olmak sağlığına kavuşmak demektir. Böyle hekimlere gerçekten çok ihtiyacımız var. 07-01-2015

4 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Levent M. Şentürk tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Levent M. Şentürk kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. L Şentürk ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Levent M. Şentürk için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. L Şentürk şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Levent M. Şentürk ile anlaşmalı?
Levent M. Şentürk ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Acıbadem Sigorta , Ak Sigorta , Allianz Sigorta , Anadolu Sigorta , Axa Sigorta , Demir Hayat , Ergo , Groupama Sigorta , Güneş Sigorta , Ege(Euro) Sigorta , Eureko Sigorta )

Prof. Dr. Levent M. Şentürk nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Levent M. Şentürk Prof. Dr. Levent M. ŞENTÜRK Muayenehanesi İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi, Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Levent M. Şentürk hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Levent M. Şentürk Kadın Hastalıkları ve Doğum, uzmanıdır. Histerostopik sterilizasyon, Serviks biyopsisi(kolposkopi), Rahim içi araç(spiral), Ooforektomi, Ooferektomi alanlarında hizmet veriyor ve Cinsel İşlev Bozukluğu, Preeklampsi, Rahim Urları, Yapışık Ve Önde Gelen Plasenta, Kürtaj hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Levent M. Şentürk için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Levent M. Şentürk muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Levent M. Şentürk hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. L Şentürk ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Levent M. Şentürk hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. L Şentürk hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.