Prof. Dr. Levent M. Şentürk, İstanbul, Kadın Hastalıkları ve Doğum

Prof. Dr. Levent M. Şentürk

Kadın Hastalıkları ve Doğum - İstanbul

Cinsel İşlev Bozukluğu, Preeklampsi, Rahim Urları

Takvim talep etDeğerlendir

Adres (2)

Valikonağı Cad. No:98 **** **** Nişantaşı  Şişli, İstanbul
Prof. Dr. Levent M. ŞENTÜRK Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
Kocamustafapaşa Cad. No: 53 Cerrahpaşa  Fatih, İstanbul
İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi, Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Levent M. Şentürk Kimdir?

Prof.Dr. Levent M.Şentürk 1963 yılında doğmuştur. 1982 yılında Istanbul Kadıköy Anadolu Lisesinden derece ile mezun olan Dr.Şentürk; 1987 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesinden de derece ile mezun olmuştur.

1992 yılında Uzmanlığını İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum ABD’den alan Dr.Şentürk, Profesörlük unvanını 2004 yılında almıştır. Halen Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum ABD’de hastalarına hizmet vermektedir.   

Prof.Dr. Levent M.Şentürk’ün ilgi alanları arasında; Genel tüm jinekoloji (miyom cerrahisi) , genel tüm obstetrik (Gebelik ve doğum takibi, ultrasonografi-4 boyutlu ultrasonografi), pelvik organ sarkmaları ve idrar kaçırma operasyonları, yardımla üreme teknikleri (tüp Bebek, mikroenjeksiyon, aşılama) ve infertilite (kısırlık), menopoz ve erken menopoz, reprodüktif endokrinoloji (hormon bozuklukları, adet düzensizlikleri, tüylenme artışı (hirsutizm)), endometriyozis, jinekolojik endoskopik cerrahi (Laparoskopi ve Histeroskopi), doğum kontrol yöntemleri, cinsel sağlık, tekrarlayan gebelik kayıpları, adölesan jinekoloji ve polikistik over sendromu yer almaktadır.

Prof. Dr. Levent M.Şentürk’ün; Üreme Tıbbı Derneği, Jinekolojik Endoskopi Derneği, Jinekolojik Endokrinoloji Derneği, Türkiye Jinekoloji ve Obstetrik Derneği, Türkiye Menopoz ve Osteoporoz Derneği, Türk Alman Jinekoloji Derneği, Obstetrik ve Jinekolojik Ultrasonografi Derneği, The American Congress of Obstetricians and Gynecologists (ACOG), European Society for Human Reproduction & Embryology (ESHRE), International Menopause Society (IMS), European Menopause and Andropause Society (EMAS), American Society for Reproductive Medicine (ASRM), Alpha Scientists in Reproductive Medicine üyelikleri bulunmaktadır.

Ulusal ve uluslararası düzeyde, 75’den fazla yayın, 72’den fazla bildiri, 15 kitap bölümü ve 90’dan fazla konuşması bulunmaktadır.   

Anlaşmalı Kurumlar

  • Acıbadem Sigorta
  • Ak Sigorta
  • Allianz Sigorta
  • Anadolu Sigorta
  • Axa Sigorta

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
4 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

han..dan

Hocam saygılar sayenizde evlat beklentimiz hasretimiz bitti hatırladınızmı CANDAN ailesi ? Umarım evlat beklentisi olanların dertlerine çagre olursunuz 28-03-2018

..

gerçekten çok ilgili ve soruları samimiyetle yanıtlayan gerçek bi doktorsunuz.iyiki varsınız 02-11-2015

da..

Cok memnunum 13-05-2015

gin..DAN

Mesleki bilgisi tartışılamayacak kadar mükemmel olan, hastalarına kendisini özel hissettirecek kadar duyarlı ve motive eden muhteşem bir doktor. Bana göre onun hastası olmak sağlığına kavuşmak demektir. Böyle hekimlere gerçekten çok ihtiyacımız var. 07-01-2015

4 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Levent M. Şentürk tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.