Prof. Dr. Koray Coşkunfırat, Antalya, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Prof. Dr. Koray Coşkunfırat

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - Antalya

Abdominoplasti, Cilt Hastalıkları, Burun Hastalıkları

Randevu Al0 (850) 433 41 09

Adres

Zafer Mah. Yıldırım Beyazıt Cad. No 91  Kepez, Antalya
Özel Memorial Antalya Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretsiz) İkram Kredi kartı ile ödeme Nakit Sgk Anlaşmalı

Hakkında

Koray Coşkunfırat Kimdir?

Prof. Dr. Koray COŞKUNFIRAT, 1967 yılında Ankara’da doğmuştur. TED Ankara Koleji’ni 1985 yılında bitirdi ve aynı yıl Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tıp eğitimine başladı. Mezuniyetinin ardından SSK Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde plastik ve rekonstrüktif cerrahi ihtisasına başladı. Asistanlığı döneminde 1997 yılında Antalya’da yapılan ulusal kongre’de asistan bildiri yarışmasında klinik dalda birincilik ödülü aldı. 1998 yılında uzmanlık eğitimini tamamladı ve ardından Akdeniz Üniversitesi Tıp fakültesi'nde görev almaya başladı.

Prof. Dr. Koray COŞKUNFIRAT, 2001 yılında yardımcı doçent unvanını aldı ve 2002 yılında Tayvan, Chang Gung Memorial hastanesine, dünyada mikrocerrahinin önde gelen isimlerinden Prof. Dr. Fu-Chan Wei’in kliniğine giderek 1,5 yıl süreyle mikrocerrahi yöntemler üzerinde deneyim kazandı, pek çok çalışmaya katıldı. Tayvan’da yaptığı bu çalışmalardan biri ile 2004 yılında American Society of Reconstructive Microsurgery kongresinde en iyi bildiri ödülü kazandı. Türkiye'ye dönüşünün ardından çalışmalarına Akdeniz Üniversitesi'nde devam etti ve 2005 yılında Doçent ünvanını aldı. Halen çalışmalarına aynı üniversitede devam etmektedir.

Prof. Dr. Koray COŞKUNFIRAT'ın uluslararası dergilerde yayınlanmış 50’nin üzerinde çalışması, 3 kitap bölümü ve 1 kitap bölümü çevirisi bulumaktadır, ayrıca Microsurgery ve Annals of Plastic Surgery adlı uluslararası dergilerde yayın kurulu üyeliği de yapmaktadır.

Diploma aldığı kurum

 • ANKARA ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ANKARA EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI

Yabancı Diller

 • İngilizce

İlgilendiği Hastalıklar

 • Abdominoplasti
 • Cilt Hastalıkları
 • Burun Hastalıkları
 • Çene Problemleri
 • Göğüs Estetiği

Tedaviler

 • Cilt estetiği
 • Fokuslu ultrason ile yüz ve vücut germe
 • Göz altı morlukların giderilmesi
 • Dermabrazyon
 • Kol germe

Diplomalar ve Sertifikalar

Hobiler

 • Motorsiklet
 • Tenis
 • Fotoğrafçılık
 • Kayak

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 433 41 09

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Koray Coşkunfırat ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Koray Coşkunfırat ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 433 41 09

Prof. Dr. Koray Coşkunfırat için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. Koray Coşkunfırat için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Prof. Dr. Koray Coşkunfırat için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Prof. Dr. Koray Coşkunfırat nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Koray Coşkunfırat Özel Memorial Antalya Hastanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Prof. Dr. Koray Coşkunfırat hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Koray Coşkunfırat Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, uzmanıdır. Cilt estetiği, Fokuslu ultrason ile yüz ve vücut germe, Göz altı morlukların giderilmesi, Dermabrazyon, Kol germe, Boyun germe(kozmetik cerrahi), Kulak estetiği, Karpal tünel ve sinir basısı onarımı alanlarında hizmet veriyor ve Abdominoplasti, Cilt Hastalıkları, Burun Hastalıkları, Çene Problemleri, Göğüs Estetiği hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Prof. Dr. Koray Coşkunfırat için muayene ücreti nedir?

Prof. Dr. Koray Coşkunfırat muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Koray Coşkunfırat muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Koray Coşkunfırat hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Prof. Dr. Koray Coşkunfırat hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Paz 07 Haz
Pzt 08 Haz
Sal 09 Haz

Bu uzmanın online randevu alabileceğiniz bir takvimi bulunmuyor.

Randevu takvimi talep edin
.