Prof. Dr. Koray Ağras

5.0

Yolk Sak Tümörü, YAtak Islatma (Enürezis, Gece İşemesi), Yapay Mesane

5.0
Soru sor

“Prof Dr. Koray AĞRAS hayatımıza iz bırakan muhteşem bir doktor.İşindeki profesyonelliğinin yanında h...” Devamı

Prof. Dr. Koray Ağras

1971 yılında İzmir’de doğan Dr. Koray Ağras, 1995 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Üroloji ihtisasını 1996-2001 yılları arasında Doç. Dr. Demokan Erol’un klinik şefi olduğu S.B. Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yaptı. Üroloji Uzmanı olduktan sonra 2001-2004 yılları arasında SB Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Üroloji Başasistanı görevinde bulundu. Çocuk Ürolojisi eğitimi için gittiği University of California San Francisco’da (UCSF) bir buçuk yıl boyunca  Çocuk Ürolojisi araştırma görevlisi olarak çalıştı (2004-2005). 2005 yılının sonunda Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde göreve başladı. 2007 yılında Avrupa Çocuk Ürolojisi Derneği’nden kazandığı bursla iki aya yakın bir süre Londra’daki Great Ormond Street Children’s Hospital Çocuk Ürolojisi Kliniği’nde görev yaptı. 2009 yılında Üroloji Doçenti oldu. Aynı yıl yurtdışında girdiği sınavlarda başarılı olarak, Üroloji ve Çocuk Ürolojisi diplomalarının Avrupa ülkelerindeki dengi olan FEBU (Fellow of European Board of Urology) ve FEAPU (Fellow of European Academy of Pediatric Urology) diplomalarını aldı. 2011'de Sağlık Bakanlığı'nın Çocuk Ürolojisi'ni ilk kez bir yan dal olarak tanımasıyla, akademik dosyasının değerlendirilmesi neticesinde "Çocuk Üroloji Uzmanı" olmaya hak kazandı. 2013 yılında çalıştığı hastanede Çocuk Ürolojisi yan dal eğitimini başlattı. 2017 yılında Sağlık Bilimleri Üniversitesi Üroloji Profesörlüğü kadrosuna atandı ve 2020 yılına kadar Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Kliniği’nin "İdari ve Eğitim Sorumlusu” olarak görev yaptı. Dr. Ağras, 2020 yılı Eylül ayından itibaren hastalarına muayenehanesinde hizmet vermektedir.

Prof. Dr. Koray Ağras, Erişkin ve Çocuk Ürolojisi Muayenehanesi
Neorama İş Merkezi (TOBB-ETÜ Hastanesi'nin yanı), Beştepe Mah, Yaşam Caddesi, No:13A Daire:4, Kat:2, Söğütözü, 06560 Yenimahalle/Ankara
Hizmetler
Böbrek taşı cerrahisi İdrar kaçırma tedavileri Kısırlık tedavisi Mesane taşı (açık cerrahi) Prostat tedavisi Devamı

Hakkında

1971 yılında İzmir’de doğan Dr. Koray Ağras, 1995 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Üroloji ihtisasını 1996-2001 yılları arasında Doç. Dr. Demokan Erol’un klinik şefi olduğu S.B. Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yaptı. Üroloji Uzmanı olduktan sonra 2001-2004 yılları arasında SB Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Üroloji Başasistanı görevinde bulundu. Çocuk Ürolojisi eğitimi için gittiği University of California San Francisco’da (UCSF) bir buçuk yıl boyunca  Çocuk Ürolojisi araştırma görevlisi olarak çalıştı (2004-2005). 2005 yılının sonunda Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde göreve başladı. 2007 yılında Avrupa Çocuk Ürolojisi Derneği’nden kazandığı bursla iki aya yakın bir süre Londra’daki Great Ormond Street Children’s Hospital Çocuk Ürolojisi Kliniği’nde görev yaptı. 2009 yılında Üroloji Doçenti oldu. Aynı yıl yurtdışında girdiği sınavlarda başarılı olarak, Üroloji ve Çocuk Ürolojisi diplomalarının Avrupa ülkelerindeki dengi olan FEBU (Fellow of European Board of Urology) ve FEAPU (Fellow of European Academy of Pediatric Urology) diplomalarını aldı. 2011'de Sağlık Bakanlığı'nın Çocuk Ürolojisi'ni ilk kez bir yan dal olarak tanımasıyla, akademik dosyasının değerlendirilmesi neticesinde "Çocuk Üroloji Uzmanı" olmaya hak kazandı. 2013 yılında çalıştığı hastanede Çocuk Ürolojisi yan dal eğitimini başlattı. 2017 yılında Sağlık Bilimleri Üniversitesi Üroloji Profesörlüğü kadrosuna atandı ve 2020 yılına kadar Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Kliniği’nin "İdari ve Eğitim Sorumlusu” olarak görev yaptı. Dr. Ağras, 2020 yılı Eylül ayından itibaren hastalarına muayenehanesinde hizmet vermektedir. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 06.1996
Deneyim: 28 Yıl

Yabancı Dil

İngilizce

Yayınlar

Tüm Yayınlar

Ödüller

Ulusal Yaşlı Sağlığı Kongresi, en iyi poster sunu ödülü

Tüm Ödüller

Deneyimler

Sağlık Bilimleri Üniversitesi, Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Üroloji Profesörü, Üroloji Kliniği İdari ve Eğitim Sorumlusu (2017 - 2020)
Great Ormond Street Chidren's Hospital, Department of Pediatric Urology, London, England, Çocuk Ürolojisi Misafir Akademisyen (2007 - 2007)
Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Ankara, Üroloji Uzmanı ve Doçenti, Çocuk Ürolojisi Yan Dal Eğitim Sorumlusu (2005 - 2017)
University of California San Francisco, USA, Department of Urology, Çocuk Ürolojisi Araştırma Görevlisi (2004 - 2005)
Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Ankara, Üroloji Uzmanı (2001 - 2004)
Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Üroloji Asistanı (1996 - 2001)

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
ÖT
Özg*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
24.02.2022
İdrar yolu darlıkları
Prof. Dr. Koray Ağras, Erişkin ve Çocuk Ürolojisi Muayenehanesi

Prof Dr. Koray AĞRAS hayatımıza iz bırakan muhteşem bir doktor.İşindeki profesyonelliğinin yanında hasta ve hasta yakınlarına göstermiş olduğu sevecen nazik anlayışlı sabırlı kibar davranışlarıyla bu sıkıntılı hastalık sürecimizi güvenli ve rahat bir şekilde atlatmamızı sağlayan muhteşem bir doktor.İyiki varsınız Koray hocam… Görüşü Şikayet Et

SA
S. A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
30.11.2020

Koray hocam ile esimin varikosel sıkayeti uzerine tanistik..varikosel ameliyati ve sonrasi cok basariliydi sorunsuz bi sekilde sureci kendisinin sayesinde tamamladik esim 4. Gun araba kullanmaya basladi.yaklasimi ilgisi alakasi bilgisi tecrubesi insanligi herseyiyle 5 yildizdan fazlasini hakeden isinin ehli bir hekim kendisini cok sevdik cok memnun kaldik sizi seviyoruz tesekkurler hocam. Görüşü Şikayet Et

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Koray Ağras ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Koray Ağras için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Koray Ağras nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Koray Ağras Prof. Dr. Koray Ağras, Erişkin ve Çocuk Ürolojisi Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Koray Ağras hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Koray Ağras Üroloji, Çocuk Ürolojisi uzmanıdır. Yolk Sak Tümörü, YAtak Islatma (Enürezis, Gece İşemesi), Yapay Mesane alanlarında hizmet veriyor ve Böbrek taşı cerrahisi, İdrar kaçırma tedavileri, Kısırlık tedavisi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube