Prof. Dr. Kamran Mahmut Yazıcıoğlu, İstanbul, Radyoloji

Prof. Dr. Kamran Mahmut Yazıcıoğlu

Radyoloji - İstanbul

Karotis Anjiyoplasti, Karotis Stenozu, BT-Anjiografi

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

Yalı Mah. Sahil Yolu Sk. No:16 - Dragos 34844 Maltepe / Istanbul  Maltepe, İstanbul
Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Kamran Mahmut Yazıcıoğlu Kimdir?

Prof. Dr. Kamran Mahmut Yazıcıoğlu, Radyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Kamran Mahmut Yazıcıoğlu, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Kamran Mahmut Yazıcıoğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Kamran Mahmut Yazıcıoğlu kimdir , telefon numarası nedir?

Prof. Dr. K Yazıcıoğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Kamran Mahmut Yazıcıoğlu için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. K Yazıcıoğlu şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Kamran Mahmut Yazıcıoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Kamran Mahmut Yazıcıoğlu Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Kamran Mahmut Yazıcıoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Kamran Mahmut Yazıcıoğlu Radyoloji, uzmanıdır. Histerosalpingografi (hsg), Koroner anjiyoplasti, Bilgisayarlı tomografi (bt- ct), Anjiyoplasti, Boyun ultrasonu alanlarında hizmet veriyor ve Karotis Anjiyoplasti, Karotis Stenozu, BT-Anjiografi, Akciğer Grafisi, İVP (İlaçlı Böbrek Filmi) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Kamran Mahmut Yazıcıoğlu için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Kamran Mahmut Yazıcıoğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Kamran Mahmut Yazıcıoğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Prof. Dr. K Yazıcıoğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Kamran Mahmut Yazıcıoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Prof. Dr. K Yazıcıoğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.