Prof. Dr. Kadir Bal, İstanbul, Dahiliye - İç Hastalıkları

Prof. Dr. Kadir Bal

Dahiliye - İç Hastalıkları, Gastroenteroloji - İstanbul

Taşlaşmış Dışkı (Fekal İmpaksiyon), Mide Balonu, Yemek Borusu (Özofagus) Varisi

Takvim talep etDeğerlendir

Adres (2)

Cerrahpaşa  Fatih, İstanbul
İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Ana Bilim Dalı Gastroentoroloji Bilim Dalı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
Valikonağı Cad. No:159 Birlik Apartmanı Daire 4  Şişli, İstanbul
Muayenehane

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Kadir Bal Kimdir?

Prof. Dr. Kadir Bal, Dahiliye - İç Hastalıkları ve Gastroenteroloji alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Gastroenteroloji Kadir Bal, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Kadir Bal tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Kadir Bal kimdir , telefon numarası nedir?

Prof. Dr. K Bal ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Kadir Bal için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. K Bal şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Kadir Bal nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Kadir Bal İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Ana Bilim Dalı Gastroentoroloji Bilim Dalı Muayenehane bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Kadir Bal hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Kadir Bal Dahiliye - İç Hastalıkları, ,Gastroenteroloji uzmanıdır. Karaciğer metastazına perkütan etanol-enjeksiyonu, Karaciğer transplantasyonu, Hida taraması, Eus(endoskopik ultrason), Ogtt (oral glukoz tolerans testi) alanlarında hizmet veriyor ve Taşlaşmış Dışkı (Fekal İmpaksiyon), Mide Balonu, Yemek Borusu (Özofagus) Varisi, Karaciğer Hastalıkları, Safra Kanalı İltihabı (Kolanjit) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Kadir Bal için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Kadir Bal muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Kadir Bal hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Prof. Dr. K Bal ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Kadir Bal hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Prof. Dr. K Bal hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.