Prof. Dr. İsmail Savaş, Ankara, Göğüs Hastalıkları

Prof. Dr. İsmail Savaş

Göğüs Hastalıkları - Ankara

Akciğer Kanseri, Koah, Astım

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi (2)

Şimşek Sok. No:29 Kavaklıdere  Çankaya, Ankara
Özel Güven Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit Sgk Anlaşmalı
Remzi Oğuz Arık, Tunalı Hilmi Cd. 96/5  Çankaya, Ankara
Prof. Dr. İsmail Savaş Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

İsmail Savaş Hakkında

İsmail Savaş Kimdir?

Prof. Dr. İsmail SAVAŞ, 27 Şubat1963 tarihinde Ankara'da doğmuştur. Lisans öncesi eğitimini Ankara Kurtuluş İlkokulu ve Ankara Kurtuluş Lisesi'nde tamamlamıştır. Lisans eğitimini Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. Ve yine Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Tıp Fakültesi Göğüs Hastalıkları Anabilim Dalı ve İç Hastalıkları Anabilim Dalı'nda ihtisas eğitimini tamamlamıştır. "Pulmoner İnfeksiyonlarda İmmün Sistemin Rolü" konusunda Birmingham, İngiltere’de 3 ay boyunca çalışmalar yapmıştır.

Mezuniyeti sonrasında Ulukışla - Niğde’de 6 ay pratisyen doktor olarak görev yapmıştır. Diyarbakır Göğüs Hastalıkları Hastanes'inde (1 Yıl) ve Ankara 7 nolu Verem Savaş Dispanseri'nde (1 Yıl) Göğüs Hastalıkları Uzmanı olarak görev yapmıştır. 1995 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Göğüs Hastalıkları Anabilim Dalı'nda Doçent Doktor olmuştur. Amerika Birleşik Devletleri, New York’ta "Akciğer Kanserlerinde Gen Tedavisi" konusunda 1 yıl boyunca çalışmalar yapmıştır. 2001 yılında  Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Göğüs Hastalıkları Anabilim Dalı'nda  Profesör olmuştur. 2011 yılında 3 ay süreyle Yeni Zelanda Middlemore Hospital'da "Kronik Hastalık Bakımı, Ev Tedavileri" konusunda çalışmalar yürümüştür.

Prof. Dr. İsmail SAVAŞ, Türk Tüberküloz ve Toraks Derneği, Türk Toraks Derneği, Türkiye Solunum Araştırmaları Derneği, Ankara Tabip Odası, Uluslararası Akciğer Kanseri Derneği ve Türk Akciğer Kanseri Derneği gibi birçok ulusal ve uluslararası dernek üyesi olan Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Profesör unvanı ile öğretim görevlisi olarak mesleki çalışmalarına devam etmektedir. Ayrıca kendisi Çankaya'da bulunan muayenehanesinde hastalarını kabul etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • ANKARA ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ANKARA ÜNIVERSITESI

Yabancı Diller

 • İngilizce

Doktor Yorumları

Değerlendir
6 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ı..�e

14 sene önce rahmetli babamı (SABRİ SARI) tedavisini yapmıştınız.Geçen bu Zaman zarfında hekimliğinizin yanında hastalarla olan dialoğnuzu , yaklaşımınızı ve insanlığınızı hiç unutmadık...Hep sevgi ve minnetle anıyoruz sizi..Siz sadece DR. olarak değil ... Hem hastaların hem de onların ailelerince destek olan büyük bir insansınız...Her şey için çok teşekkürler .. Hakkı'nızı helal edin hocam...AYŞE SARI 17-02-2016

ay..eci

Sayin hocama hersey için teşekkür ederim insanliginiz ve digalogunuz icinde ayrica tsk 5 degil butun yildizlar size gelsin 26-01-2016

..

Vermiş olduğunuz cevaplar için çok teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim. 27-11-2015

hak..oğan

teşekkürler ! 20-11-2015

tan..adeniz

i 13-10-2015

tafa..r

Degerli bir bilim adamı. 10-09-2015

6 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. İsmail Savaş tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

 • Tümör fsb pet-bu tetkik sonucu

  Hocam merhabalar, anneme pet tetkiki yapıldı bulgular şu şekilde: sağ frontoparietal bölgede izlenen hipodens alan ametabolik olarak görüntülenmiştir. tiroid glandında nodüler dansitelere ait heterojen görünüm işlenmiştir. usg ile değerlendirilmesi önerilir. sol akciğer üst lobda içerisinde dil... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. İsmail Savaş

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Göğüs ağrısı

  Merhabalar hocam. 27 yaşında erkeğim. 2 sene önce sigarayı bıraktım. sol göğsümde bazen batma ve ağrı oluyor bazende kramp girmiş gbi bir ağrı hissediyorum. kardiyoloji doktoruna göründüm. ekg efor ve kalp ultrosonu yapıldı ve kalbimde bir problem olmadığını söyledi. ama ağrılarım devam ediyor. bird... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. İsmail Savaş

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. İsmail Savaş kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. � Savaş ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. İsmail Savaş için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. � Savaş şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. İsmail Savaş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. İsmail Savaş Özel Güven Hastanesi Prof. Dr. İsmail Savaş Muayenehanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. İsmail Savaş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. İsmail Savaş Göğüs Hastalıkları, uzmanıdır. Akciger kanseri tanı ve tedavi, Meme muayenesi, Koah ve Astımda Yeni Bronkoskopik Tedaviler, Amfizem, Ağır koah, KOAH tanı ve tedavisi, Akciğer Zarı (Plevra) Hastalıkları, Astım Tanı ve Tedavisi, Alerji tanı ve tedavileri, Endobronşiyal ultrasonografi (ebus) alanlarında hizmet veriyor ve Akciğer Kanseri, Koah, Astım, Pnömoniler ve solunum sistemi enfeksiyonları, Bronşit hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. İsmail Savaş için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. İsmail Savaş muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. İsmail Savaş hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. � Savaş ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. İsmail Savaş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. � Savaş hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.