Prof. Dr. İlhan Mavioğlu

Kalp Damar Cerrahisi - Tekirdağ

Periferik Damar Hastalığı, Damar Tıkanıklığı, Kalp Romatizması

Prof. Dr. İlhan Mavioğlu

Prof.Dr. İlhan MAVİOĞLU, 1966 yılında doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerini bitirdikten sonra Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1990 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise SSK Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yapmış ve 1996 yıllında Kalp Damar Cerrahisi Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında birçok kurum ve kuruluşta Kalp Damar Cerrahisi Uzmanı olarak görev yapmış olan Prof.Dr. İlhan MAVİOĞLU, mesleki çalışmalarına şu anda Özel İrmet Hospital'da devam etmektedir.

Prof.Dr. İlhan MAVİOĞLU, eğitim ve meslek hayatı boyunda Basic Training of Quality Management Systems, Basic Over The Wire Skills, Endovascular eTraining, Medical Hypnosis and Applications course ve Certificate of Robotic Mitral Valve Repair Course gibi pek çok kursa katılmış olup iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Ayrıca kendisi, Türk Kalp Damar Cerrahisi Derneği, Ulusal Vasküler Endovasküler Cerrahi Derneği, Pediatrik Kardiyoloji ve Kalp Cerrahisi Derneği, The European Society for Cardivascular Surgery ve The European Society for Vascular Surgery Minimally Invasive and Robotic Cardiovascular Surgery Association üyesidir.

Damar belirginliği

Hocam ben Eda 18 yaşındayım 3 hafta önce kalp damara gittin kol bileklerimdeki damarlarım aniden yeşil yeşil olup çok belli oluyo doktor tahlil yapmadan ilaç yazdı bi ara sigara kullandım ondan olmuştur deri ben ilacı kullanmadım bugünde kolumu yukarı tuttum perde taktığım için ve damarlarım belli oldu aniden avuç içlerimde de oldu ve kolum ağrıyo neden acaba

Prof. Dr. İlhan Mavioğlu

Prof. Dr. İlhan Mavioğlu tarafından cevaplandı

Damarlarda belirginleşme bir hastalık değildir. Ancak ağrı yakınmanız için muayene olmanızı öneririm... Cevabı görmek için tıkla.

25 Eylül 2017 tarihinde cevaplandı.

Kolesterolyuksekligi

MenüDoktorsitesi.com Ana sayfaBenimsayfamSorularım (#1850918) SORU Kolesterolyuksekligi MenüDoktorsitesi.com Ana sayfaBenimsayfamSorularım (#1848387) SORU Kolesterolyuksekligi Hocam saygılar benim ve eşimin son tahlil sonuçları şöyle benim hdl43 ldl160,trig138tkol229hbac1 5.6 ldlyi düşünemiyorum gergin sabah10zeytin haftada3gyumurta bir tatlı kaşığı keçiboynuzu özü yiyorum önemli zararları varmı eşim hdl60ldl170trig86tkol224hbac15.9 onunda ldlsi yüksek kolesterol ilacını unutkanlık sersemlik...

Daha Fazla
Prof. Dr. İlhan Mavioğlu

Prof. Dr. İlhan Mavioğlu tarafından cevaplandı

LDL kolesterol hedef değeri risk bulunmayan hastalarda130 altında risk faktörü bulunanlarda ise 100'... Cevabı görmek için tıkla.

17 Mayıs 2017 tarihinde cevaplandı.

El ve kollardaki damar şişliği

Mrb;20 yaşında bir oğlum var.Karate gibi bir sporla 2 yıl uğraştıktan sonra bıraktı.Fakat şimdilerde her iki kolunda ve ellerinde damarları çok belirgin ve şiş.Ağrı sancı falan bir şeyi yok.Sadece çıplak gözle bile net belli olan bir dolgunluğu var. ellerini sarkıtınca kızarıyor da üstelik.Kollarını kaldırınca (Kalp sev. üstüne)tüm tablo kayboluyor.Şu sıra sınava hazırlandığı için Takviye vitamin alıyor.Ciddi bir şey olabilir mi? Nereye hangi bölüme götürmemi tavsiye edersiniz? Şimdiden çok teş...

Daha Fazla
Prof. Dr. İlhan Mavioğlu

Prof. Dr. İlhan Mavioğlu tarafından cevaplandı

Kas kuvveti ve kollarıyla çalışan insanların toplar damarlarında belirginlik olması normaldir. Vücud... Cevabı görmek için tıkla.

17 Mayıs 2017 tarihinde cevaplandı.

Gazi Osman Paşa Mah. Namık Kemal Bulvarı No: 17/21 Çerkezköy/Tekirdağ
Hizmetler
Aortik(kalp) anevrizma cerrahisi Çalışan kalpte koroner bypass cerrahisi Dekalsifikasyon(kalp kapakçıkları hastalıkları tedavisinde) Kalp bypass ameliyatı Kalp kapağı replasmanı Devamı

İlgi Alanları

Periferik Damar Hastalığı Damar Tıkanıklığı Kalp Romatizması Kalp Yetmezliği Kalp Ritim Bozukluğu Devamı

Görüşler

Bu uzman ile ilgili herhangi bir <br /> değerlendirme yapılmamış.
Bu uzman ile ilgili herhangi bir
değerlendirme yapılmamış.

Bu uzmanı tanıyor ya da hastalığınla ilgili ziyaret ettiysen görüşünü veya şikayetini yaz.

Görüş Ekle
Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. İlhan Mavioğlu ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. İlhan Mavioğlu için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. İlhan Mavioğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. İlhan Mavioğlu İrmet Hospital Çerkezköy Hastanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. İlhan Mavioğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. İlhan Mavioğlu Kalp Damar Cerrahisi uzmanıdır. Periferik Damar Hastalığı, Damar Tıkanıklığı, Kalp Romatizması alanlarında hizmet veriyor ve Aortik(kalp) anevrizma cerrahisi, Çalışan kalpte koroner bypass cerrahisi, Dekalsifikasyon(kalp kapakçıkları hastalıkları tedavisinde) hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir
Facebook Twitter Instagram Youtube