Prof. Dr. İlhan Mavioğlu, Tekirdağ, Kalp Damar Cerrahisi

Prof. Dr. İlhan Mavioğlu

Kalp Damar Cerrahisi - Tekirdağ

Kalp Ameliyatları, Genel Kalp Damar Cerrahisi, Minimal İnvaziv Kalp Cerrahisi

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

Gazi Osman Paşa Mah. Namık Kemal Bulvarı No: 17/21  Çerkezköy, Tekirdağ
İrmet Hospital Çerkezköy Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

İlhan Mavioğlu Kimdir?

Prof.Dr. İlhan MAVİOĞLU, 1966 yılında doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerini bitirdikten sonra Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1990 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise SSK Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yapmış ve 1996 yıllında Kalp Damar Cerrahisi Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında birçok kurum ve kuruluşta Kalp Damar Cerrahisi Uzmanı olarak görev yapmış olan Prof.Dr. İlhan MAVİOĞLU, mesleki çalışmalarına şu anda Özel İrmet Hospital'da devam etmektedir.

Prof.Dr. İlhan MAVİOĞLU, eğitim ve meslek hayatı boyunda Basic Training of Quality Management Systems, Basic Over The Wire Skills, Endovascular eTraining, Medical Hypnosis and Applications course ve Certificate of Robotic Mitral Valve Repair Course gibi pek çok kursa katılmış olup iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Ayrıca kendisi, Türk Kalp Damar Cerrahisi Derneği, Ulusal Vasküler Endovasküler Cerrahi Derneği, Pediatrik Kardiyoloji ve Kalp Cerrahisi Derneği, The European Society for Cardivascular Surgery ve The European Society for Vascular Surgery Minimally Invasive and Robotic Cardiovascular Surgery Association üyesidir.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. İlhan Mavioğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Damar belirginliği

  Hocam ben eda 18 yaşındayım 3 hafta önce kalp damara gittin kol bileklerimdeki damarlarım aniden yeşil yeşil olup çok belli oluyo doktor tahlil yapmadan ilaç yazdı bi ara sigara kullandım ondan olmuştur deri ben ilacı kullanmadım bugünde kolumu yukarı tuttum perde taktığım için ve damarlarım belli o... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. İlhan Mavioğlu

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Kolesterolyuksekligi

  Menüdoktorsitesi.com ana sayfabenimsayfamsorularım (#1850918) soru kolesterolyuksekligi menüdoktorsitesi.com ana sayfabenimsayfamsorularım (#1848387) soru kolesterolyuksekligi hocam saygılar benim ve eşimin son tahlil sonuçları şöyle benim hdl43 ldl160,trig138tkol229hbac1 5.6 ldlyi düşünemiyorum... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. İlhan Mavioğlu

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. İlhan Mavioğlu kimdir , telefon numarası nedir?

Prof. Dr. � Mavioğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. İlhan Mavioğlu için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. � Mavioğlu şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. İlhan Mavioğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. İlhan Mavioğlu İrmet Hospital Çerkezköy Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. İlhan Mavioğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. İlhan Mavioğlu Kalp Damar Cerrahisi, uzmanıdır. Aortik(kalp) anevrizma cerrahisi, Çalışan kalpte koroner bypass cerrahisi, Dekalsifikasyon(kalp kapakçıkları hastalıkları tedavisinde), Kalp bypass ameliyatı, Kalp kapağı replasmanı, Damar cerrahisi ameliyatları, Kök Hücre Tedavisi (Bacak Damar Tıkanıklıkları), Nonkoroner damarın cerrahi olmayan revaskülarizasyon alanlarında hizmet veriyor ve Kalp Ameliyatları, Genel Kalp Damar Cerrahisi, Minimal İnvaziv Kalp Cerrahisi, Doğuştan Kalp Kapağı Hastalıkları, Kalp Ritim Bozukluğu hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. İlhan Mavioğlu için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. İlhan Mavioğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. İlhan Mavioğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Prof. Dr. � Mavioğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. İlhan Mavioğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Prof. Dr. � Mavioğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.