Prof. Dr. İ.Ethem Geçim

5.0

Akut Apandist, Apandisit, Apendiks kanseri

5.0

“Değerli Ethem hocam mükemmel bir doktor aynı zamanda mükemmel bir insan beni iyileştirdi Allah ondan...” Devamı

Prof. Dr. İ.Ethem Geçim

Prof. Dr. Ethem GEÇİM, lisans öncesi öğrenimini 1978 yılında TED Ankara Koleji'nde bitirmiştir. Ardından Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1984 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Hacettepe Üniversitesi, İngiltere Liverpool Üniversitesi ve Ankara Üniversitesi gibi saygın üniversitelerin Genel Cerrahi Anabilim Dalı'nda yaparak Genel Cerrahi Uzmanı olmuştur.

1993-1996 yılları arasında Ankara Tıp Fakültesi'nde öğretim üyesi olarak görev yapan Prof. Dr. Ethem GEÇİM, 1996-1999 yılları arasında ABD MAYO Clinic'de Kolorektal Cerrahi Uzmanlık eğitimini tamamlamıştır. Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı'nda 1999 yılında Doçent, 2004 yılında da Profesörlüğe atanmıştır.

2004 yılında Avrupa Koloproktoloji Uzmanlık Board sınavını geçerek Koloproktoloji uzmanlığı sertifikasını almış olan Dr. GEÇİM, Avrupa Koloproktoloji Derneği, EBSQ Genel Cerrahi ve Koloproktoloji Board Sınav Komisyonu üyesi ve Doğu Avrupa ülkeleri delegesidir. Ayrıca, Ulusal Cerrahi Derneği'nde bir dönem Genel Sekreterlik de dahil, yönetim ve Board kurullarında hizmet vermiş olup halen Türk Kolon ve Rektum Cerrahisi Derneği Yönetim Kurulu üyesidir. Prof. Dr. Ethem GEÇİM Çankaya'da yer alan muayenehanesinde hastalarını kabul etmektedir.

Prof.Dr. İ.Ethem Geçim Muayenehanesi
İran Cad. No:15 D:9 Kavaklıdere Çankaya/Ankara
Hizmetler
Mide kelepçe çıkartılması Pankreas hastalıkları Pankreas cerrahisi Onkolojik cerrahi Obezite cerrahisi Devamı

Hakkında

Prof. Dr. Ethem GEÇİM, lisans öncesi öğrenimini 1978 yılında TED Ankara Koleji'nde bitirmiştir. Ardından Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1984 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Hacettepe Üniversitesi, İngiltere Liverpool Üniversitesi ve Ankara Üniversitesi gibi saygın üniversitelerin Genel Cerrahi Anabilim Dalı'nda yaparak Genel Cerrahi Uzmanı olmuştur. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Yabancı Dil

İngilizce

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
BB
Bir*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
29.04.2020

Değerli Ethem hocam mükemmel bir doktor aynı zamanda mükemmel bir insan beni iyileştirdi Allah ondan razı olsun her sey için minnettarız kendisine saglıklı uzun ömürler dilerim Görüşü Şikayet Et

ya
Yel*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
12.02.2016

Sevgili hocam sizi tanidiğim ve gerçekten 04.02.2016 akşami eşim hazim akçeşmenin rahatsizlanmasi sonucu size ulaştiğimda beni geri çevirmeyerek birkez daha elimizden tutup yalniz başima verdiğim mücadelede bana yapmiş olduğunuz yardimlardan dolayi size çocuklarim ve kendim adina çok ama çok teşekkür ederim.canim hocam iyi ki varsiniz iyi ki sizi tanimisim.güzel kalbinize emeğinize elinize sağlik.saygilar.yeliz akçeşme... Görüşü Şikayet Et

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. İ.Ethem Geçim ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. İ.Ethem Geçim için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. İ.Ethem Geçim nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. İ.Ethem Geçim Prof.Dr. İ.Ethem Geçim Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. İ.Ethem Geçim hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. İ.Ethem Geçim Genel Cerrahi uzmanıdır. Akut Apandist, Apandisit, Apendiks kanseri alanlarında hizmet veriyor ve Mide kelepçe çıkartılması, Pankreas hastalıkları, Pankreas cerrahisi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube