Prof. Dr. Hüsnü Çelik

Kadın Hastalıkları ve Doğum, Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi - Adana
5.0

Over Kist, Rahim Ağzı Kanseri, Rahim Ağzı Kanseri

5.0

“” Devamı

Prof. Dr. Hüsnü Çelik

Prof. Dr. Hüsnü Çelik, lisans öncesi eğitimlerini bitirmesinin ardından Selçuk Üniversitesi Tıp Fakultesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Fırat Üniversitesi Kadın Hastalıkları ve Doğum  Anabilim Dalı'nda tamamlamış ve Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur. 

Prof. Dr. Hüsnü Çelik, akademik kariyerine 2001-2006 yılları arasında Fırat Üniversitesi Kadın hastalıkları ve Doğum AD Yardımcı Doçent olarak başlamıştır,  2006-2013 yılları arasında Fırat Üniversitesi Kadın Hastalıkları ve Doğum AD Doç. Dr. unvanı almış, 2013 yılında ise Profesör olmuştur. 

-Jinekolojik Onkoloji, rotasyon eğitimi, Hacettepe Üniversitesi, 2002 (6 ay)
-Laparaskopik Jinekolojik Onkoloji eğitimi-1, Charite, Berlin, 2007 (3 ay)
-Laparaskopik Jinekolojik Onkoloji eğitimi-2, Memorial Sloan-Kettering Cancer Center, NY, 2008 (3 ay)
-Macaristan, Avusturya, İtalya, Moskova'da değişik sürelerde kısa süreli eğitimler gibi bir çok kurs ve özel eğitim Programına katılmıştır. 

American College of Surgeons (ACS), International Gynecologic Cancer Society ( IGCS), Society of Gynaecological Oncology (SGO), European Society of Gynaecological Oncology (ESGO), Türk Jinekolojik Onkoloji Derneği, Minimal İnvaziv Jinekolojik Onkoloji Derneği, Servikal Patolojiler ve Kolposkopi Derneği, Türk Jinekolojik ve Obstetrik Derneği, Maternal Fetal Tıp Derneği, Jinekolojik Endoskopi Derneği, Türk Ürojinekoloji ve Pelvik Rekonstrüktif Cerrahi Derneği, Pelvik Rekonstrüktif Cerrahi ve İnkontinans Derneği, Türk Tabibler Birliği, Akdeniz Kadın Sağlığı gibi kuruluşlara mesleki üyeliği bulunmaktadır. 

Mesleki çalışmalarına Adana Seyhan'daki Başkent Üniversitesi Seyhan Hastanesi'nde devam etmektedir.

 

 

annemle ilgili soru sormak istiyorum

doktor bey, annem kanama şikayetiyle doktora gitti, biyopsi yapıldı, rahim kanseri ama henüz çok yeni dendi, şekeri ve tansiyonu var, 70 yaşında, ameliyat olabilir mi. teşekkürler.

Prof. Dr. Hüsnü Çelik

Prof. Dr. Hüsnü Çelik tarafından cevaplandı

Geçmiş olsun, Anestezi açısından risk yok ise tabi ki olabilir. Hatta olmalı da. Saygılarımla. Cevabı görmek için tıkla.

9 Şubat 2014 tarihinde cevaplandı.

Gebelik kasesinde bebek görünmüyor

Merhaba hocam; kız kardeşim en son adet tarihinin ilk günü 13 Aralık. 24 Ocak da doktora gitti ultrasonda bakıldı ve sadece gebelik kesesi görüldü. 31 Ocak da tekrar gittiler ve yine sadece gebelik kesesi gözüktü bebek görünmedi. Progestan adlı ilaç verildi günde 3 defa kullanıyor. 7 Şubat yani bugün tekrar gidildi ve yine bebek görünmedi. 1 hafta daha beklemeli gerektiği geç döllenme olabileceği söylendi. Sizce bu gebelik sağlıklı mı çok merak ediyoruz bilgi verir misiniz?

Prof. Dr. Hüsnü Çelik

Prof. Dr. Hüsnü Çelik tarafından cevaplandı

Geçmiş olsun Neslihan Hanım Ben Kadın Genital Kanserleri uzmanıyım. İnfertilite ile ilgilenen bir a... Cevabı görmek için tıkla.

8 Şubat 2014 tarihinde cevaplandı.

DÜŞÜK

iyi geceler hocam ben kozanda yasıyorm adana olmanızdan dolayı size yazmak istedim. yumurtlama sorunum var benm yumurta tembelliği gecen ay klomen ve catlatma ıgnesi kullandım 5 haftalık düşük yaptım hala kanamam devam ediyor bıtmısti. kürtaj yaptırmadım bugun kan degerım 50 idi doktorum haftaya sıfırlanacagını söyledi . ben tekrar gebe kalmak icin yıne klomen kullanmak zorundamıyım yoksa kullanmadanda olurmu cunku doktorum tedavı ıcın erken bırkac ay beklememı söyledi ama ben cok ıstıyorum

Prof. Dr. Hüsnü Çelik

Prof. Dr. Hüsnü Çelik tarafından cevaplandı

Geçmiş olsun, Ben Kadın Genital Kanserlerinde çalışmaktayım. İnfertilite ile ilgilenen bir arkadaşı... Cevabı görmek için tıkla.

7 Şubat 2014 tarihinde cevaplandı.

Başkent Üniversitesi Seyhan Hastanesi
Başkent Üniversitesi Seyhan Hastanesi, Gazipaşa, Baraj Cad. No:5 Seyhan/Adana
Hizmetler
Ofis histeroskopi Ooforektomi Laparoskopik over kisti ameliyatı Cea(karsinoembriyonik antijen) Cinsel ilişkide ağrı Devamı

İlgi Alanları

Over Kist Rahim Ağzı Kanseri Rahim Ağzı Kanseri Rahim ağzı kanser taraması Prolaktin ve prolaktinoma Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

4.9
sb
S B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Yorum randevu sonrasında eklendi.
ŞO
Şer*** O***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Ben kuzey Kıbrıs’tan Hüsnü beyin hastasıyım.Seyhan Başkent Hastanesinde başarılı bir over C ameliyatı geçirdim. Çok şükür şu an çok iyiyim,3 yıldır tedavi görüyorum.Prof.Hüsnü Çelik mükemmel bir doktor.Doktoruma ve Adana Seyhan Başkent Hastanesi personeline çok teşekkür ediyorum. ŞERİFE OLGU

BD
Bul*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Refika Dağ, İskenderun...Öncelikle Hüsnü beyden Allah razı olsun, ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ediyorum. Önceki doktorumun rahim kanseri ameliyatına cesaret edemediği, ameliyetımı çok başarılı bir şekilde yönetti ve şuan rabbime şükürler olsun çok iyiyim. Adana Seyhan Başkent çalışanlarına da çok teşekkür ediyorum.

OA
Osm*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

AYTEN ARICI...Tekirdag'da sürekli kadın doğum doktorlarina(ozel ve devlet hastanelerine ayrı ayiri)gitmeme rağmen yumurtalikta 10 cm. 'Olan tümörü göremediler. Ağrılarım çoktu. Ablamın ameliyatını yapan Prof.Dr Hüsnü Çelik ile Adana Başkent Seyihan hastanesinde muayene oldum.ilgili ve güvenilir bir doktor.kanser şüphesiyle hemen ameliyata alındım. Ameliyat öncesi ameliyattta oluşabilecek durumlar için çok geniş bilgilendirme yaptı bana.aydınlanmış ve güven içinde ameliyata girdim..4 saaat süren büyük bir ameliyat geçirdim. Kanserin önlenmesi için gereken herşeyi doktorum tarafından yapıldığını biliyorum .Teşekkür ediyorum. Ameliyat sonrası takibi ve yönlendirmesi için minnettarım. Hayatımı kurtardı. Kendisine ve ekibine sonsuz teşekkürler.AYTEN ARICI

TC *** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Rahimde miyom ve aşırı kanama şikayeti ile Pr.Dr.Hüsnü Çelik'e başvurdum.Hocam çok ilgili ,hastasına önem veren tavrıyla ve bilgisiyle bende sonsuz güven hissi uyandırdı.Ameliyat çok başarılı geçti,sonrasında da ilgi ve alakasını kesmedi.Hastasına güven veren,sabırlı ve titiz bir doktor.Kendisine ve ekibine teşekkür diyorum.Ayrıca evre 2 kanser bulunan kız kardeşimin de ameliyatını sağ olsun büyük bir titizlikle gerçekleştirdi.Sonsuz teşekkürler.

Azi*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Hüsnü bey miyom ameliyatımı yaptı öncesinde biçok doktora gittim kanama durmazsa rahim alınır falan dediler 32 yaşında hiç çocuk sahibi olmamış biri olarak çok korktum en son gittiğim doktor Hüsnü beye gitmemi tavsiye etti ALLAH ondanda Hüsnü beydende razı olsun kanser şüphesiyle ameliyata aldı 14 tane miyomu sorunsuz bi şekilde çıkardı ???

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Hüsnü Çelik ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Hüsnü Çelik için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Hüsnü Çelik nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Hüsnü Çelik Başkent Üniversitesi Seyhan Hastanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Hüsnü Çelik hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Hüsnü Çelik Kadın Hastalıkları ve Doğum, Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi uzmanıdır. Over Kist, Rahim Ağzı Kanseri, Rahim Ağzı Kanseri alanlarında hizmet veriyor ve Ofis histeroskopi, Ooforektomi, Laparoskopik over kisti ameliyatı hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir
Facebook Twitter Instagram Youtube