Prof. Dr. Hüseyin Yılmaz

Kardiyoloji - Antalya

Anevrizma, Pacemaker, Nefes Darlığı

Prof. Dr. Hüseyin Yılmaz

Prof. Dr. Hüseyin YILMAZ, lisans öncesi eğitimlerinin ardından Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1993 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. Hemen ardından İstanbul Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde ihtisasına başlamıştır. 1997 yılında da Kardiyoloji Uzmanı olmuştur. 

1998 yılında İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde uzman doktor olarak görev yapmaya başlamış olan Prof. Dr. Hüseyin YILMAZ, 1999 yılında Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Öğretim görevlisi olarak akademik kariyerine devam etmiştir. Aynı fakültede 2000 yılında Yardımcı Doçent, 2003 yılında ise Doçentlik unvanını almıştır. 2010 yılında Profesör unvanı alması ile Akdeniz Üniversitesi'nde Öğretim Üyesi olarak akademik çalışmalarına devam etmektedir.

kalp ağrısı

hocam iyi günler benim bu aralar bir sıkıntım var , göğüs ağrısı . 23 yaşındayım be bir hafta önce sigarayı bıraktım ve bir kaç aydır gün içinde göğüs ağrısı atakları geçiriyorum . ağrının yeri tam kalbimin olduğu bölgeler ve iki parmak ucu büyüklüğünde bi alanda oluyor, bugun ki ağrı şöyle oldu yürüyodum o ağrı başladı 15 20 saniye sürdü geçti sonra eve girdim evde kendimi yordum koştum ama tekrar ağrı başlamadı genelde ağrılarımın eforla alakası yok bunun için dün kardiyolojiye gittim ekoya ba...

Daha Fazla
Prof. Dr. Hüseyin Yılmaz

Prof. Dr. Hüseyin Yılmaz tarafından cevaplandı

Selamlar, yaş olarak düşük risk gurubunda sını ve bahsettiğiniz ağrılar koroner darlığa bağlı ağrıla... Cevabı görmek için tıkla.

21 Temmuz 2015 tarihinde cevaplandı.

svt taskidardi

hocam merhaba 1 bucuk senedir panik atakla mucadele ediyorum bir suru kardiyolojiye gittim eko efor ekg kan tahl,ileri hepsi normal dendi adet duzenszligimden dolayı bas donmem oldu tansiyonumu ölçtum nabızım yuksek cıkınca dha da yuksek cıktı hastahaneye gittim ekg de nabızım 175 cıktı ve teshişs konuldu svt dendi damardan ilaç verildi ekoya bakıldı bir sorun yok dendi dideral verildi daha dun yarım kullanmaya basladım şimdi benim korkum ben heycan stres yasıyan bir insanım dideralla umarım ge...

Daha Fazla
Prof. Dr. Hüseyin Yılmaz

Prof. Dr. Hüseyin Yılmaz tarafından cevaplandı

Selamlar, sizde tanı bir şekilde konulmuş eğer tanınız doğru ise ilaç yada elektrofizyolojik metodl... Cevabı görmek için tıkla.

21 Temmuz 2015 tarihinde cevaplandı.

Ritm Bozukluğu

Merhaba hocam,Yaklaşık 15 ay önce kesik kesik nefes almam üzerine nabzımı kontrol ettim ve düzensiz atım olduğunu anladım. Doktora gidip izah ettim. EKG çekildi. EKO yapıldı. Durum üzerine holter takılmasını istedi doktor.24 saat takılı kaldıktan sonra sonuçları inceledi. Taşikardim olduğunu ve ritm bozukluğu olduğunu söyledi. Bunun üzerine saneloc isimli ilacı verdi. Daha sonra farklı doktorlara gittim.Bir sürü tetkik yapıldı. Sonuç olarak kalpte bir problem olmadığını söylendi. Sigara içiyordu...

Daha Fazla
Prof. Dr. Hüseyin Yılmaz

Prof. Dr. Hüseyin Yılmaz tarafından cevaplandı

Selamlar, Holter sonucunda bakarken hastanın yakınmalarına göre dikkat ettiğimiz noktalar vardır el... Cevabı görmek için tıkla.

21 Temmuz 2015 tarihinde cevaplandı.

Prof. Dr. Hüseyin YILMAZ Muayenehanesi
Atatürk Bulv. Tasarım Plaza No: 71 Kat: 3 D/11 Konyaaltı/Antalya
Tedaviler
Koroner arter hastalıklarını görüntülemede efor testi Lipid paneli(trigliserit testi(tg)) Efor treadmil testi Abdominal aort anevrizması(aaa) onarımı Karotis endarterektomi Devamı

İlgi Alanları

Anevrizma Pacemaker Nefes Darlığı Aort Kapağı Hastalıkları Derin Ven Trombozu (DVT)

Görüşler

Bu uzman ile ilgili herhangi bir <br /> değerlendirme yapılmamış.
Bu uzman ile ilgili herhangi bir
değerlendirme yapılmamış.

Bu uzmanı tanıyor ya da hastalığınla ilgili ziyaret ettiysen görüşünü veya şikayetini yaz.

Görüş Ekle

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Hüseyin Yılmaz ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Hüseyin Yılmaz için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Hüseyin Yılmaz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Hüseyin Yılmaz Prof. Dr. Hüseyin YILMAZ Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Hüseyin Yılmaz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Hüseyin Yılmaz Kardiyoloji uzmanıdır. Anevrizma, Pacemaker, Nefes Darlığı alanlarında hizmet veriyor ve Koroner arter hastalıklarını görüntülemede efor testi, Lipid paneli(trigliserit testi(tg)), Efor treadmil testi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Facebook Twitter Instagram Youtube