Prof. Dr. Hüseyin Yılmaz, Antalya, Kardiyoloji

Prof. Dr. Hüseyin Yılmaz

Kardiyoloji - Antalya

Anevrizma, Pacemaker, Nefes Darlığı

Takvim talep et

Doktorun Adresi

Atatürk Bulv. Tasarım Plaza No: 71 Kat: 3 D/11  Konyaaltı, Antalya
Prof. Dr. Hüseyin YILMAZ Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hüseyin Yılmaz Hakkında

Hüseyin Yılmaz Kimdir?

Prof. Dr. Hüseyin YILMAZ, lisans öncesi eğitimlerinin ardından Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1993 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. Hemen ardından İstanbul Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde ihtisasına başlamıştır. 1997 yılında da Kardiyoloji Uzmanı olmuştur. 

1998 yılında İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde uzman doktor olarak görev yapmaya başlamış olan Prof. Dr. Hüseyin YILMAZ, 1999 yılında Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Öğretim görevlisi olarak akademik kariyerine devam etmiştir. Aynı fakültede 2000 yılında Yardımcı Doçent, 2003 yılında ise Doçentlik unvanını almıştır. 2010 yılında Profesör unvanı alması ile Akdeniz Üniversitesi'nde Öğretim Üyesi olarak akademik çalışmalarına devam etmektedir.

Son Cevapladığı Sorular

 • Ablasyon ve beloc

  Hocam eps oldum avnrt varmış ablasyon yapıldı yakıldı. lakin nokta kalbin ritmini sağlayan yere cok yakin olduğu icin %90 i yakılmış ve yakılan yerde %95 basarili olmuş. bunun anlami nedir o kalan %10 luk yer cok rahatsiz edermi. bu arada kalbimde yapisal bi problem yok hocam. hocam sorum su arada a... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Hüseyin Yılmaz

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Ritm bozukluğu

  Merhaba hocam,yaklaşık 15 ay önce kesik kesik nefes almam üzerine nabzımı kontrol ettim ve düzensiz atım olduğunu anladım. doktora gidip izah ettim. ekg çekildi. eko yapıldı. durum üzerine holter takılmasını istedi doktor.24 saat takılı kaldıktan sonra sonuçları inceledi. taşikardim olduğunu ve ritm... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Hüseyin Yılmaz

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Hüseyin Yılmaz kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. H Yılmaz ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Hüseyin Yılmaz için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. H Yılmaz şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Hüseyin Yılmaz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Hüseyin Yılmaz Prof. Dr. Hüseyin YILMAZ Muayenehanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Hüseyin Yılmaz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Hüseyin Yılmaz Kardiyoloji, uzmanıdır. Koroner arter hastalıklarını görüntülemede efor testi, Lipid paneli(trigliserit testi(tg)), Efor treadmil testi, Abdominal aort anevrizması(aaa) onarımı, Karotis endarterektomi alanlarında hizmet veriyor ve Anevrizma, Pacemaker, Nefes Darlığı, Aort Kapağı Hastalıkları, Derin Ven Trombozu (DVT) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Hüseyin Yılmaz için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Hüseyin Yılmaz muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Hüseyin Yılmaz hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. H Yılmaz ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Hüseyin Yılmaz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. H Yılmaz hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.